Skocz do zawartości

Edycja wpisów


Rekomendowane odpowiedzi

Czy nie dałoby się wydłużyć czasu dostępności edycji wpisu? To co obowiązuje w tej chwili uniemożliwia poprawienie nawet banalnej literówki czy skorygowanie obrazka w trakcie bieżącej dyskusji. Ta może być aktywna nawet przez wiele dni, w tym czasie zdarza się że człowiek wraca do poprzednich wpisów i znajduje tam jakieś drobne błędy które wypada poprawić - a tu klops...

  • Like 4

pozdrowienia Łukasz   

BANER-BEZPROFILU.png.b4d0d25772f1ea42928d85737417bc2c.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wydłużyć raczej nie, ma to na celu ochronę integralności forum, ale na Twoją prośbę mogę nadać Ci uprawnienia, dzięki którym poprawiasz całą swoją treść. Jak skończysz to Ci je zdejmę, czy takie coś Ci pasuje?

  • Confused 1

Sprzętos:   N.Capella 16", Achro 6" , APO 4" , Lorn.16x80, Monty: CGEM, Adveturer mini, oraz  inne graty z wioskowej chaty 😉 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli inaczej się nie da to musi pasować, ale uważam że te ustawiony na FA czas zdecydowanie odbiega od stosowanych gdzie indziej standardów i te inne fora wcale z powodu dłuższego czasu nie cierpią na utratę integralności. Sam prowadzę duże forum branżowe i nie mam z tym problemów - raz na kilka lat znajdzie się nerwus który obrazi się i postanowi pousuwać wpisy w wątku, ale na to nawet najkrótszy czas dostępności edycji nie pomoże bo są to impulsywne reakcje. Uważam że kilka dni w trakcie których dyskusja jest aktywna powinno umożliwiać edycję - po to jest notka o edycji aby było widać czy ktoś we wpisie grzebał. Blokada powinna raczej służyć uniemożliwieniu manipulowania dyskusją post factum.

 

Dodatkowo - ekstremalnie użyteczne jest ustawienie krótkiego czasu tuż po opublikowaniu wpisu gdy można nanieść poprawkę bez dodawania notki o edycji.

 

Edytowane przez lulu
  • Like 2
  • Thanks 1

pozdrowienia Łukasz   

BANER-BEZPROFILU.png.b4d0d25772f1ea42928d85737417bc2c.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 11 miesięcy później...

Po wciśnięciu entera rozpoczynasz nowy akapit - tam nie ma dodatkowej linii przerwy.

Jeśli chcesz przejść tylko do nowej linii to miękkim enterem (shift + enter).
I wtedy jest tak ? 

W sumie to już dawno nie pisałem w żadnym edytorze, w którym to działa inaczej.

jolo-astrojolo.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja mam właśnie totalnie odwrotnie w edytorach forów i tylko tutaj widze taki wyjątek, więc często musze treść opracowywać poza FA.

No i sam wiesz jolo ile razy cię musiałem prosić o poprawkę posta to tu, to tam, bo czas już minął ;) Bardzo dziękuję za takie, ludzkie podejście na FA do użytkownika. Naprawde miła tu atmosfera jest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

© Robert Twarogal * forumastronomiczne.pl * (2010-2023)