Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano

Dodane przez jolo *******************************************************************

Albumy będą zamawiane tak jak w poprzednich latach w nphoto.com.pl - opcja FOTOKSIĄŻKA BASIC z korekcją kolorystyczną. 

 

Będą zawierać około 48 stron. Cena przy zamówieniu 25 sztuk to 51 PLN.

Opakowanie i przesyłka paczkomat - plus 13 PLN

Opakowanie i przesyłka kurier - plus 18 PLN

Nr konta 77 1140 2004 0000 3202 7670 9809 - termin wpłat - do 22 kwietnia - proszę o nick w tytule

Po wysłaniu wpłaty proszę o przesłanie na PW do Łukasza - jolo - danych dla kuriera / paczkomatu, w tym telefonu i adresu email.

Album AD2020 będzie zawierał 76 zdjęć - wszystkie, które uzyskały 10 i więcej głosów w ankietach miesięcznych. Oto ich lista:

1969277829_spiszdjcdoalbumu.thumb.png.544756e7453511cc8ea0a51036b307bc.png

 

Podgląd okładki albumu https://online-preview-project.com?linkHash=820C7829-397D-4CA6-B2DA-A61EA0DF2FD5&familyID=20&projectID=11ca9d9f-b5ec-4f58-8fdd-49dbe4dc2547&creatorID=8&previewMode=1&language=pl&locale=pl-PL

Podgląd stron albumu https://online-preview-project.com?linkHash=03D2C3B4-9FDB-450C-B67A-17E787FD4673&familyID=21&projectID=f615ee98-890f-4d71-a8d0-d4cc262b3ac8&creatorID=8&previewMode=1&language=pl&locale=pl-PL 

podglad-okladka.thumb.jpg.9c6a50a39abd3d25edc16505d520d02a.jpg

podglad-strony.thumb.jpg.66be6e756e3458250bc3e4469d811287.jpg

 

*************************************************************************************

Przedwiośnie to tradycyjna pora budzenia się do życia przyrody po zimowym letargu a na FA tradycyjnie akcja przygotowywania kolejnego rocznika Albumu Astrofotograficznego. ?

Tradycja albumu forumowego jest prawie tak długa jak zlotów w Zatomiu i myślę, że warto byłoby ją kontynuować.

Na prośbę i przy aprobacie jolo założyłem ten wątek, żeby przekonać się, czy edycja tegorocznego albumu ma szansę powodzenia. 

Album powstanie przy minimum 20 chętnych forumowiczach.

Proszę o dopisywanie się do listy osób zainteresowanych albumem:

1.  jutomi 1 sztuka

  • Like 5
Napisano

1.  jutomi 1 sztuka
2. DarX86 - 1szt.

3. Prestoneq - 1szt.
4. Jacek E. - 1 szt.

Serdecznie pozdrawiam i kryształowego nieba życzę - Jacek  ?
TS T APO 90/600 z TSFLAT2 + Samyang 135 f2 ED z QHY183C + AS 60/240 z RC IMX290M + Canon 550D - sadzane na ZEQ25GT + Nikon 12x50 EX do podglądania.

Napisano

1.  jutomi 1 sztuka
2. DarX86 - 1szt.
3. Prestoneq - 1szt.
4. Jacek E. - 1 szt.
5. Alien - 1szt.
6. jolo - 2 szt.

jolo-astrojolo.png

Napisano (edytowane)

1.  jutomi 1 sztuka
2. DarX86 - 1szt.
3. Prestoneq - 1szt.
4. Jacek E. - 1 szt.
5. Alien - 1szt.
6. jolo - 2 szt.
7. sferoida - 1szt.

Edytowane przez sferoida

pozdrawiam Radek

Napisano

1.  jutomi 1 sztuka
2. DarX86 - 1szt.
3. Prestoneq - 1szt.
4. Jacek E. - 1 szt.
5. Alien - 1szt.
6. jolo - 2 szt.
7. sferoida - 1szt 

8. Stiopa - 1 szt

Napisano

1.  jutomi 1 sztuka
2. DarX86 - 1szt.
3. Prestoneq - 1szt.
4. Jacek E. - 1 szt.
5. Alien - 1szt.
6. jolo - 2 szt.
7. sferoida - 1szt
8. Stiopa - 1 szt
9. miron - 1szt

Napisano

Które zdjęcia się w nim znajdą?

Tuvoc / Astrotuvoc / Mirek

GSO 254/1000, TS ONTC 200/1000, TS APO 65Q, NEQ6 i HEQ5, ASI 294MC Pro, Uranus-C Pro, Mars-C, EOS 800d mod., AllSky

Napisano
5 minut temu, Astrotuvoc napisał:

Które zdjęcia się w nim znajdą?

Moim skromnym zdaniem jak w dotychczasowych, czyli Pudlarze poszczególnych miesięcy i ewentualnie jak w 2019 fotografie do 10 miejsca włącznie ?

1.  jutomi 1 sztuka
2. DarX86 - 1szt.
3. Prestoneq - 1szt.
4. Jacek E. - 1 szt.
5. Alien - 1szt.
6. jolo - 2 szt.
7. sferoida - 1szt
8. Stiopa - 1 szt
9. miron - 1szt

Serdecznie pozdrawiam i kryształowego nieba życzę - Jacek  ?
TS T APO 90/600 z TSFLAT2 + Samyang 135 f2 ED z QHY183C + AS 60/240 z RC IMX290M + Canon 550D - sadzane na ZEQ25GT + Nikon 12x50 EX do podglądania.

Napisano

Dokładnie, postaram się zachować objętość i ilość zdjęć - na pewno nie będzie ich więcej, bo potem się już robią malutkie. Czyli z całego roku około 80-90 zdjęć maksymalnie. Po przejrzeniu fotek wyliczę dokładnie próg ilości głosów, powyżej którego zdjęcia znajdą się w albumie. 

1.  jutomi 1 sztuka
2. DarX86 - 1szt.
3. Prestoneq - 1szt.
4. Jacek E. - 1 szt.
5. Alien - 1szt.
6. jolo - 2 szt.
7. sferoida - 1szt
8. Stiopa - 1 szt
9. miron - 1szt

jolo-astrojolo.png

Napisano

1.  jutomi 1 sztuka
2. DarX86 - 1szt.
3. Prestoneq - 1szt.
4. Jacek E. - 1 szt.
5. Alien - 1szt.
6. jolo - 2 szt.
7. sferoida - 1szt
8. Stiopa - 1 szt
9. miron - 1szt
10. cyberboss - 1 szt.

Tu była kiedyś jakaś stopka, ale nie nadążała za zmianami sprzętowymi...

------------------------------------------------------------------------------------------------------

Pogodnego nieba życzę!

Napisano

1.  jutomi 1 sztuka
2. DarX86 - 1szt.
3. Prestoneq - 1szt.
4. Jacek E. - 1 szt.
5. Alien - 1szt.
6. jolo - 2 szt.
7. sferoida - 1szt
8. Stiopa - 1 szt
9. miron - 1szt
10. cyberboss - 1 szt.
11. Wessel - 2 szt.

Napisano

1.  jutomi 1 sztuka
2. DarX86 - 1szt.
3. Prestoneq - 1szt.
4. Jacek E. - 1 szt.
5. Alien - 1szt.
6. jolo - 2 szt.
7. sferoida - 1szt
8. Stiopa - 1 szt
9. miron - 1szt
10. cyberboss - 1 szt.
11. Wessel - 2 szt.
12. Tayson - 2szt

Zapraszam na moją stronę logo2.jpg.14d2f841b11ef24f670bb0d3638f5042.jpg

Napisano

1.  jutomi 1 sztuka
2. DarX86 - 1szt.
3. Prestoneq - 1szt.
4. Jacek E. - 1 szt.
5. Alien - 1szt.
6. jolo - 2 szt.
7. sferoida - 1szt
8. Stiopa - 1 szt
9. miron - 1szt
10. cyberboss - 1 szt.
11. Wessel - 2 szt.
12. Tayson - 2szt
13. Energetyk - 1szt

SW 8'' na EQ5, kitowe okulary 25mm i 10mm, Nagler 17mm, Hyperion 5mm, barlow 2x. Kilka kolorowych filtrów. Nikon Action 10x50.

Napisano

1.  jutomi 1 sztuka
2. DarX86 - 1szt.
3. Prestoneq - 1szt.
4. Jacek E. - 1 szt.
5. Alien - 1szt.
6. jolo - 2 szt.
7. sferoida - 1szt
8. Stiopa - 1 szt
9. miron - 1szt
10. cyberboss - 1 szt.
11. Wessel - 2 szt.
12. Tayson - 2szt
13. Energetyk - 1szt
14. Artir - 1szt.

 

 

 

Napisano (edytowane)

 

1.  jutomi 1 sztuka
2. DarX86 - 1szt.
3. Prestoneq - 1szt.
4. Jacek E. - 1 szt.
5. Alien - 1szt.
6. jolo - 2 szt.
7. sferoida - 1szt
8. Stiopa - 1 szt
9. miron - 1szt
10. cyberboss - 1 szt.
11. Wessel - 2 szt.
12. Tayson - 2szt
13. Energetyk - 1szt
14. Artir - 1szt.
15. kenny - 1 szt

 

Edytowane przez kenny

MOJA GALERIA :  https://www.astrobin.com/users/kenny/
NEQ-6 SYN SCAN, TS TRIPLET APO 90/600, TS 80/330, ZWO ASI120MM-S, ZWO ASI 2600MM

Napisano

1.  jutomi 1 sztuka
2. DarX86 - 1szt.
3. Prestoneq - 1szt.
4. Jacek E. - 1 szt.
5. Alien - 1szt.
6. jolo - 2 szt.
7. sferoida - 1szt
8. Stiopa - 1 szt
9. miron - 1szt
10. cyberboss - 1 szt.
11. Wessel - 2 szt.
12. Tayson - 2szt
13. Energetyk - 1szt
14. Artir - 1szt.
15. kenny - 1 szt

16. MaPa - 1szt

Tak,Sbig,AP,SW....
http://www.astromarcin.pl

Napisano

1.  jutomi 1 sztuka
2. DarX86 - 1szt.
3. Prestoneq - 1szt.
4. Jacek E. - 1 szt.
5. Alien - 1szt.
6. jolo - 2 szt.
7. sferoida - 1szt
8. Stiopa - 1 szt
9. miron - 1szt
10. cyberboss - 1 szt.
11. Wessel - 2 szt.
12. Tayson - 2szt
13. Energetyk - 1szt
14. Artir - 1szt.
15. kenny - 1 szt

16. MaPa - 1szt
17. yui1 - 1szt

 

 

:)

Napisano

1.  jutomi 1 sztuka
2. DarX86 - 1szt.
3. Prestoneq - 1szt.
4. Jacek E. - 1 szt.
5. Alien - 1szt.
6. jolo - 2 szt.
7. sferoida - 1szt
8. Stiopa - 1 szt
9. miron - 1szt
10. cyberboss - 1 szt.
11. Wessel - 2 szt.
12. Tayson - 2szt
13. Energetyk - 1szt
14. Artir - 1szt.
15. kenny - 1 szt

16. MaPa - 1szt
17. yui1 - 1szt

18. przemo77 - 2 szt.

SW 200/1000 Celestron VX,
LVW 8,13,22  i jakieś tam szkiełka:)
NIKON 10x50 EX

  

      ------  PTMA Poznań  ------ 

Napisano

1.  jutomi 1 sztuka
2. DarX86 - 1szt.
3. Prestoneq - 1szt.
4. Jacek E. - 1 szt.
5. Alien - 1szt.
6. jolo - 2 szt.
7. sferoida - 1szt
8. Stiopa - 1 szt
9. miron - 1szt
10. cyberboss - 1 szt.
11. Wessel - 2 szt.
12. Tayson - 2szt
13. Energetyk - 1szt
14. Artir - 1szt.
15. kenny - 1 szt

16. MaPa - 1szt
17. yui1 - 1szt
18. przemo77 - 2 szt.
19. pszemek123 - 1szt

Napisano

1.  jutomi 1 sztuka
2. DarX86 - 1szt.
3. Prestoneq - 1szt.
4. Jacek E. - 1 szt.
5. Alien - 1szt.
6. jolo - 2 szt.
7. sferoida - 1szt
8. Stiopa - 1 szt
9. miron - 1szt
10. cyberboss - 1 szt.
11. Wessel - 2 szt.
12. Tayson - 2szt
13. Energetyk - 1szt
14. Artir - 1szt.
15. kenny - 1 szt
16. MaPa - 1szt
17. yui1 - 1szt
18. przemo77 - 2 szt.
19. pszemek123 - 1szt
20. Astrotuvoc - 1 szt.

Tuvoc / Astrotuvoc / Mirek

GSO 254/1000, TS ONTC 200/1000, TS APO 65Q, NEQ6 i HEQ5, ASI 294MC Pro, Uranus-C Pro, Mars-C, EOS 800d mod., AllSky

Napisano

Dodałem w pierwszym poście informacje finansowe ?

1.  jutomi 1 sztuka
2. DarX86 - 1szt.
3. Prestoneq - 1szt.
4. Jacek E. - 1 szt.
5. Alien - 1szt.
6. jolo - 2 szt.
7. sferoida - 1szt
8. Stiopa - 1 szt
9. miron - 1szt
10. cyberboss - 1 szt.
11. Wessel - 2 szt.
12. Tayson - 2szt
13. Energetyk - 1szt
14. Artir - 1szt.
15. kenny - 1 szt
16. MaPa - 1szt
17. yui1 - 1szt
18. przemo77 - 2 szt.
19. pszemek123 - 1szt
20. Astrotuvoc - 1 szt.

jolo-astrojolo.png

Napisano
4 godziny temu, jolo napisał:

Dodałem w pierwszym poście informacje finansowe ?

To Dawaj numerek konta i wpłacamy ?

1.  jutomi 1 sztuka
2. DarX86 - 1szt.
3. Prestoneq - 1szt.
4. Jacek E. - 1 szt.
5. Alien - 1szt.
6. jolo - 2 szt.
7. sferoida - 1szt
8. Stiopa - 1 szt
9. miron - 1szt
10. cyberboss - 1 szt.
11. Wessel - 2 szt.
12. Tayson - 2szt
13. Energetyk - 1szt
14. Artir - 1szt.
15. kenny - 1 szt
16. MaPa - 1szt
17. yui1 - 1szt
18. przemo77 - 2 szt.
19. pszemek123 - 1szt
20. Astrotuvoc - 1 szt.

Serdecznie pozdrawiam i kryształowego nieba życzę - Jacek  ?
TS T APO 90/600 z TSFLAT2 + Samyang 135 f2 ED z QHY183C + AS 60/240 z RC IMX290M + Canon 550D - sadzane na ZEQ25GT + Nikon 12x50 EX do podglądania.

Napisano

1.  jutomi 1 sztuka
2. DarX86 - 1szt.
3. Prestoneq - 1szt.
4. Jacek E. - 1 szt.
5. Alien - 1szt.
6. jolo - 2 szt.
7. sferoida - 1szt
8. Stiopa - 1 szt
9. miron - 1szt
10. cyberboss - 1 szt.
11. Wessel - 2 szt.
12. Tayson - 2szt
13. Energetyk - 1szt
14. Artir - 1szt.
15. kenny - 1 szt
16. MaPa - 1szt
17. yui1 - 1szt
18. przemo77 - 2 szt.
19. pszemek123 - 1szt
20. Astrotuvoc - 1 szt.

21. Fobek - 1 szt.

Celestron C8-NGT 200/1000, Sky-Watcher Pro-series MAK 150/1800, Uniwersał 90/900,
lornetka TPL 20x80 GIANT,  30x60,   canon EOS 60D, ALccd 5,  Baader UHC-S; Baader O III
PTMA Katowice

Napisano

1.  jutomi 1 sztuka
2. DarX86 - 1szt.
3. Prestoneq - 1szt.
4. Jacek E. - 1 szt.
5. Alien - 1szt.
6. jolo - 2 szt.
7. sferoida - 1szt
8. Stiopa - 1 szt
9. miron - 1szt
10. cyberboss - 1 szt.
11. Wessel - 2 szt.
12. Tayson - 2szt
13. Energetyk - 1szt
14. Artir - 1szt.
15. kenny - 1 szt
16. MaPa - 1szt
17. yui1 - 1szt
18. przemo77 - 2 szt.
19. pszemek123 - 1szt
20. Astrotuvoc - 1 szt.
21. Fobek - 1 szt.
22. Lukasz83 - 1szt

Napisano
W dniu 18.03.2021 o 16:15, Jacek E. napisał:

To Dawaj numerek konta i wpłacamy ?

Dokładną cenę będę znał jak wybiorę fotki i będzie wiadomo ile sztuk zamawiam. Biorę się za komponowanie albumu, a jak skończę (za 2 tygodnie może) to zamykamy listę chętnych i będę zbierał fundusze ? 

1.  jutomi 1 sztuka
2. DarX86 - 1szt.
3. Prestoneq - 1szt.
4. Jacek E. - 1 szt.
5. Alien - 1szt.
6. jolo - 2 szt.
7. sferoida - 1szt
8. Stiopa - 1 szt
9. miron - 1szt
10. cyberboss - 1 szt.
11. Wessel - 2 szt.
12. Tayson - 2szt
13. Energetyk - 1szt
14. Artir - 1szt.
15. kenny - 1 szt
16. MaPa - 1szt
17. yui1 - 1szt
18. przemo77 - 2 szt.
19. pszemek123 - 1szt
20. Astrotuvoc - 1 szt.
21. Fobek - 1 szt.
22. Lukasz83 - 1szt

  • Thanks 1

jolo-astrojolo.png

Napisano

jutomi 1 sztuka
2. DarX86 - 1szt.
3. Prestoneq - 1szt.
4. Jacek E. - 1 szt.
5. Alien - 1szt.
6. jolo - 2 szt.
7. sferoida - 1szt
8. Stiopa - 1 szt
9. miron - 1szt
10. cyberboss - 1 szt.
11. Wessel - 2 szt.
12. Tayson - 2szt
13. Energetyk - 1szt
14. Artir - 1szt.
15. kenny - 1 szt
16. MaPa - 1szt
17. yui1 - 1szt
18. przemo77 - 2 szt.
19. pszemek123 - 1szt
20. Astrotuvoc - 1 szt.
21. Fobek - 1 szt.
22. Lukasz83 - 1szt

23.ignisdei- 1szt

Sprzętos:  N.Capella 16", Meade SCT8" , APO WO  61/360, L. Viki 16x80, Montos:  CGEMek, oraz  inne graty z wioskowej chaty 😉 

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.