Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

• Odpowiedzi 125
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

Popularne odpowiedzi

Mówią, że ryba psuje się od głowy. Po części to racja, mógłbym się wywnętrzać,  że nie mam takiej mocy finansowej jak sąsiedzi, że jesteśmy forum non profit, że 2x obracam złotówkę nim wydam na kolejn

Ta konsolidacja trwa już pewnie z 10 lat (jak nie lepiej) i jakoś finału nie widać 😉 Ja myślę że astrohobby jest niestety bardzo statyczne i nie oczekujemy że każdego dnia/tygodnia pojawi się na

Czyli tytułem pierwszego małego podsumowania: - społeczność jest prężna i przywiązana do forum, ale z jakiegoś powodu niezbyt aktywna (poza tematem o zwijaniu forum), no bo covid, dzieci i kredyt

Dodane obrazy

52 minuty temu, Leon napisał:

wygląda na to że faktycznie się zwija "łykend" a tu zaledwie kilkanaście postów, niby można to wytłumaczyć wyjazdami, ale w inne dni też jest podobnie

Mam inną teorię: pogoda do bani, to maniacy obserwacji i focenia czekają na warunki i nie mają bieżących obserwacji do opisania czy świeżych fotek do wrzucenia 😉

• Like 1
Odnośnik do odpowiedzi
10 minut temu, piotrfie napisał:

Mam inną teorię: pogoda do bani, to maniacy obserwacji i focenia czekają na warunki i nie mają bieżących obserwacji do opisania czy świeżych fotek do wrzucenia 😉

Ja mam taka teorie odnosnie forum na wlasnej stronie. Tu mam wszystko pieknie poukladane a na fejsiku gdzie ludzie szukaja atencji jest jeden wielki balagan. Przestałem go uzywac z 5 lat temu. Same reklamy i balagan. Mysle ze ludzie beda wracać na fora bo nic mnie tu nie rozprasza i nie trafiaja tu przypadkowi ludzie/chamy, a jesli sie trafia szybko sa usuwani. 

• Like 2
Odnośnik do odpowiedzi

Myślę że nie ma obawy, na pewno Facebook przejmie trochę ruchu szczególnie wśród początkujących ale bez przesady 😉

To jest dość mało dynamiczne hobby i zależne od wielu czynników, a pisanie np. relacji to dodatkowo umiejętność opowiadania, nie każdy umie. 

Po tym temacie pojawiło się bardzo dużo fajnych relacji, które czytałem z wielką przyjemnością, dzięki! 

• Like 1
Odnośnik do odpowiedzi