Skocz do zawartości

VII zlot zakwaterowanie


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 81
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

Dodane obrazy

W końcu legalnie mój sprzęt będzie stacjonował w pokoju nr 6 ;)

Cholera - a ja już zrobiłem godzinowe tabele opłat magazynowania sprzętu - gotowe do wywieszenia w Najlepszym Lokalu - znów nici z interesu  :(

Serdecznie pozdrawiam i kryształowego nieba życzę - Jacek  ?
TS T APO 90/600 z TSFLAT2 + Samyang 135 f2 ED z QHY183C + AS 60/240 z RC IMX290M + Canon 550D - sadzane na ZEQ25GT + Nikon 12x50 EX do podglądania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak - zmienię ogłoszenia - będziemy sprzedawać na porcje 50g. spirytus izopropylowy do czyszczenia szkieł astro-optyki - No a już miałem robić dopisek - Jak żyć ......  8)

Serdecznie pozdrawiam i kryształowego nieba życzę - Jacek  ?
TS T APO 90/600 z TSFLAT2 + Samyang 135 f2 ED z QHY183C + AS 60/240 z RC IMX290M + Canon 550D - sadzane na ZEQ25GT + Nikon 12x50 EX do podglądania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokonałem lekkich przetasowań w związku z przepełnieniem w Pyrlandii.  Kobiety i pary zakwaterowałem do jednego pokoju Nr 2. Ostatnie miejsca by zbytnio nie zagęszczać określiłem mianem rezerwy będą kwaterowane tylko w razie konieczności. Jeśli ktoś z Gościńca chce przejść do Pyrlandii do zwolnionych miejsc proszę na PW lub w tym temacie!

Sprzętos:   N.Capella 16", Achro 6" , APO 4" , Lorn.16x80, Monty: CGEM, Adveturer mini, oraz  inne graty z wioskowej chaty 😉 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Kasa wpłacona. Kto przyjmie do siebie takiego żonatego singla jak ja (przyjadę bez żony)?! :)

Kończę temat, gdy ktoś po 3 minutach zaczyna pytać o znaki zodiaku. Wychodzę z założenia "nie ucz świni śpiewać - nic nie wskórasz i zdenerwujesz świnię".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nic nie mówię ale Marek_Gdańsk przegapił zakwaterowanie dla swojej lubej. Nie wiem czy celowo ;) Ale dopisuję ją do naszej kwatery bo dziewczyna nader sympatyczna :)

 

3. Pokój
1) Pablito
2) Max
3)-4) Misiek + syn
5) Marek_Gdańsk + Ola
7) Stachu
8) prestoneq
9 ) Janusz G.

10) Panasmaras 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, ja się dopiero dowiem 2 września czy będę mógł jechać. Wszystko ma związek  z praktykami w szkole, na których musimy mieć 100% frekwencji. To zalezy w jakie dni one będą bo jeśli w piątek to odpadam jeśli nie to jadę na zlot. Pytanie tylko czy można za zakwaterowanie zapłacić na miejscu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

3. Pokój

1) Pablito

2) Max

3)-4) Marek_Gdańsk + Ola

5) prestoneq

6) Janusz G

7) Panasmaras

8-11) Szymon 123 + 3 osoby (nawet jak na podłodze)   ;) 

 

 

Chcecie tak spać jak sardynki przewidziałem tam 10 z rezerwą ? ;D

Sprzętos:   N.Capella 16", Achro 6" , APO 4" , Lorn.16x80, Monty: CGEM, Adveturer mini, oraz  inne graty z wioskowej chaty 😉 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miejsc może być wiele...na dole może być też kilka dołożonych łóżek....kwestia wygody inne pokoje będą miłay luzy! Ale skoro zebrałeś Trójmiasto? Marek z żoną np. jeśli oczywiście chcą mogli by się przenieść do pokoju dla par i pań tuż obok! ;D

Sprzętos:   N.Capella 16", Achro 6" , APO 4" , Lorn.16x80, Monty: CGEM, Adveturer mini, oraz  inne graty z wioskowej chaty 😉 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pokój "trójmiejski" (należy tu rozumieć nie Gdańsk-Sopot-Gdynia tylko Gdańsk-Pruszcz Gd.-Tczew) pozostaje w składzie jak w ostatnim poście Pablita czyli 8 osób włącznie z moją Olą i mną. Także Ignis nic tam nas nie przesuwaj już. 8 osób tam to akurat 5+3 w tym małym. Tak było ostatnio i było git majonez, a rok temu to nawet było nas tam 9.

Dozo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

© Robert Twarogal * forumastronomiczne.pl * (2010-2023)