Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano

87EC5F7C-A512-4427-9F9A-BC7ABE3D96E9.jpeg.6b1c6386a16ee750beccb3d95332b4e9.jpeg

Foto: iOptron SkyGuider Pro, Canon 1100D mod, Samyang 8mm Fish Eye, Sigma Art 18-35mm, Canon 50mm 1.8, Samyang 135mm

Wizual: SW 120/600 na AZ4, Dobson 8

 

Napisano

Mnie chyba na maniaku ktoś próbował się podszyć pod drugą osobę przy wysyłce do paczkomatu. Niestety konwersację już skasowałem.

And12, GSO 30mm, Hyperion 13mm, 8mm, Baader OIII 2", SW UHC 2"

Napisano

Próbowano mnie podobnie zrobić tak przez OLXa . Zgłosiłem to.

Jeśli macie internet w Orange "link z paczką" wyłapie "cybertarcza"  -uaktywniła się gdy nieopacznie kliknąłem na ikonę z paczką. Zasada jest prosta...

  • Śledzą gnojki na OLX nowe oferty,
  • piszą na Whatsup, rozmową szyfrowaną, że są zainteresowani
  • Podajesz konto
  • Oni ślą link z niby opłaconą przesyłką w postaci ikonki z paczką 
  • Klikasz na to i  instaluje się program szpiegowski, śledzący jak logujesz się w bankowości elektronicznej by sprawdzić czy rzeczywiście kasa wpłynęła.

Cybertaracza Orange (świadomie reklamuje w podzięce za uratowanie mojej kasy) zablokowała to cholerstwo, kiedy zapytałem: się czemu chcesz mnie zrobić w wała?, gość skasował wiadomość, na domiar złego gdy wystawiłem za tydzień od tego zdarzenia, buty syna, jakaś laska napisała do mnie przez WhatzUpa podobny post. Zapytałem czemu jak chcesz kupować przez OLX piszesz przez z szyfrowanego WhatzUpa ? Laska już nie odpisała! ?

Sprzętos:  N.Capella 16", Meade SCT8" , APO WO  61/360, L. Viki 16x80, Montos:  CGEMek, oraz  inne graty z wioskowej chaty 😉 

Napisano

Dlatego od dawna zamawiam paczki płatne przy odbiorze lub jak to woli za pobraniem u kuriera, postawiono w mojej miejscowości paczkomat nie daleko Remizy OSP, w sumie po to by tylko stał, ja nigdy nie wierzę, jak kto chce wpłaty z konta na konto Bankowe, ja, jaki mam interes jechać czy iść na nogach 4 km w jedną stronę by przelać komuś pieniądze na konto, co i tak będę musiał zapłacić za wysyłkę, bo przecież dzisiaj nic nie ma zadarmo, dostawałem różne informacje na temat kont wpłać, a ja zawsze byłem i zostałem po staremu i nigdy nikt mnie nie oszukał Jak do tej pory, wiem, że to wygoda, ale gdy się straci oszczędności całego życia i nie ma, za co żyć w ciągu kilku minut, to wolę tradycyjny sposób, ludzie potracili dużo pieniędzy, niektórzy przez swoją głupotę, a niektórzy, bo nie wiedzieli. A ostatnio jak wiecie zamawiałem dużo, ja zadowolony, że mam u siebie to, co chciałem i sklepy, że dałem coś zarobić.

Napisano

Paweł paczkomaty to wspaniała rzecz, możesz odebrać paczkę kiedy chcesz.  Na przykład:  ludzie pracują w polu od świtu do nocy, mogą odebrać paczkę nawet w środku nocy. Nie muszą czekając na kuriera i marnować czasu. Każde urządzenie może być niestety wykorzystywane w  niecnych celach. Trzeba po prostu wiedzieć gdzie kupować i z kim handlować.

  • Like 1

Sprzętos:  N.Capella 16", Meade SCT8" , APO WO  61/360, L. Viki 16x80, Montos:  CGEMek, oraz  inne graty z wioskowej chaty 😉 

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.