Skocz do zawartości

Uwaga Na Proste, Perfidne I Niezwykle Skuteczne Oszustwo Z Paczkomatem W Tle


sosna

Rekomendowane odpowiedzi

Próbowano mnie podobnie zrobić tak przez OLXa . Zgłosiłem to.

Jeśli macie internet w Orange "link z paczką" wyłapie "cybertarcza"  -uaktywniła się gdy nieopacznie kliknąłem na ikonę z paczką. Zasada jest prosta...

  • Śledzą gnojki na OLX nowe oferty,
  • piszą na Whatsup, rozmową szyfrowaną, że są zainteresowani
  • Podajesz konto
  • Oni ślą link z niby opłaconą przesyłką w postaci ikonki z paczką 
  • Klikasz na to i  instaluje się program szpiegowski, śledzący jak logujesz się w bankowości elektronicznej by sprawdzić czy rzeczywiście kasa wpłynęła.

Cybertaracza Orange (świadomie reklamuje w podzięce za uratowanie mojej kasy) zablokowała to cholerstwo, kiedy zapytałem: się czemu chcesz mnie zrobić w wała?, gość skasował wiadomość, na domiar złego gdy wystawiłem za tydzień od tego zdarzenia, buty syna, jakaś laska napisała do mnie przez WhatzUpa podobny post. Zapytałem czemu jak chcesz kupować przez OLX piszesz przez z szyfrowanego WhatzUpa ? Laska już nie odpisała! ?

Sprzętos:   N.Capella 16", Achro 6" , APO 4" , Lorn.16x80, Monty: CGEM, Adveturer mini, oraz  inne graty z wioskowej chaty 😉 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlatego od dawna zamawiam paczki płatne przy odbiorze lub jak to woli za pobraniem u kuriera, postawiono w mojej miejscowości paczkomat nie daleko Remizy OSP, w sumie po to by tylko stał, ja nigdy nie wierzę, jak kto chce wpłaty z konta na konto Bankowe, ja, jaki mam interes jechać czy iść na nogach 4 km w jedną stronę by przelać komuś pieniądze na konto, co i tak będę musiał zapłacić za wysyłkę, bo przecież dzisiaj nic nie ma zadarmo, dostawałem różne informacje na temat kont wpłać, a ja zawsze byłem i zostałem po staremu i nigdy nikt mnie nie oszukał Jak do tej pory, wiem, że to wygoda, ale gdy się straci oszczędności całego życia i nie ma, za co żyć w ciągu kilku minut, to wolę tradycyjny sposób, ludzie potracili dużo pieniędzy, niektórzy przez swoją głupotę, a niektórzy, bo nie wiedzieli. A ostatnio jak wiecie zamawiałem dużo, ja zadowolony, że mam u siebie to, co chciałem i sklepy, że dałem coś zarobić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Paweł paczkomaty to wspaniała rzecz, możesz odebrać paczkę kiedy chcesz.  Na przykład:  ludzie pracują w polu od świtu do nocy, mogą odebrać paczkę nawet w środku nocy. Nie muszą czekając na kuriera i marnować czasu. Każde urządzenie może być niestety wykorzystywane w  niecnych celach. Trzeba po prostu wiedzieć gdzie kupować i z kim handlować.

  • Like 1

Sprzętos:   N.Capella 16", Achro 6" , APO 4" , Lorn.16x80, Monty: CGEM, Adveturer mini, oraz  inne graty z wioskowej chaty 😉 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

© Robert Twarogal * forumastronomiczne.pl * (2010-2023)