Skocz do zawartości

Koszty VII zlotu


Rekomendowane odpowiedzi

Mam dla Was miłą wiadomość, koszty zlotu nie uległy zmianie!

Przedstawiam Wam wątek dot. kosztów VII zlotu

Koszt wyżywienia (śniadanie+obiadokolacja)  to  40zł

Obiadokolacja 25zł

Śniadanie 15zł

Dla chętnych oczywiście do wykupienia kolacja  za 15zł

Ale ta opcja Z TRZECIM POSIŁKIEM jest oczywiście dostępna dla chętnych!

Koszt noclegów to 35zł czyli :

Razem 75zł  doba

Koszty organizacyjne  identyfikatory (zawieszki + drukowanie),ognisko i grill  (kiełbasa śląska, kaszanka na grilla,  ilość kg zależy ile nas będzie, chleby keczupy, musztardy) Jak ostatnio nie będzie zrzuty na zlocie...wszystko kupię u siebie w miejscowej masarni i przywiozę  z "gwarancją" jakości wędlin. 

Dopłacamy zatem 10zł (po uogólnieniu) dodatkowo do każdej opcji

RAZEM

Czyli trzy doby od czwartku do niedzieli  235 zł

Czyli dwie doby od piątku do niedzieli    160 zł

Koszulki nie są obowiązkowe i można na nie się zapisać  u Jacka w osobnym wątku..

http://www.forumastronomiczne.pl/index.php?topic=3343.0

Teraz konto....

wpłacamy na 

77 2490 1044 0000 4200 3363 9796

Robert Twarogal

(tyle starczy by wysłać przelew gdy ktoś chciał więcej danych proszę na PW) Wplata musi zawierać Wasz nick i zdanie "VII zlot w  Zatomiu" !

Decydujemy się na jedną z dwóch opcji 2 lub 3 dobowych....Wpłaty będą księgowane na bieżąco w  temacie zlotowym obok listy deklarujących....

Ostateczny termin wpłat to czwartek, 29 sierpień 2013 r. macie kupę czasu, jak zawsze po terminie skreślam z listy tych co nie wpłacili.

W piątek 30 sierpnia  wysyłam kasę do Zatomia i opłacam imprezę po tym dniu kasa będzie nie do odzyskania..

Czekam na Wasze wpłaty.  :)

Pani Krysia obiecała menu na środę! Rozmawiamy już o postawieniu namiotu obok jadłodajni! Wszystko zależy od frekwencji zlotowej! 

To na na razie tyle  ;D

Sprzętos:   N.Capella 16", Achro 6" , APO 4" , Lorn.16x80, Monty: CGEM, Adveturer mini, oraz  inne graty z wioskowej chaty 😉 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O co chodzi z "menu na środę"? Można przyjechać wcześniej czy jak ?  ???

W środę 17.07.2013  będzie znane menu zlotowe!  :D :D ;D ;D

edith: jak ktoś chce przyjechać wcześniej.. jest do zrobienia  8)

Sprzętos:   N.Capella 16", Achro 6" , APO 4" , Lorn.16x80, Monty: CGEM, Adveturer mini, oraz  inne graty z wioskowej chaty 😉 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

Administratorze,

liczę zawodowo ale dla pewności:

od obiadokolacji we czwartek do śniadania w niedzielę z własnym noclegiem powinienem przelać:

10 administracyjne + 3 x 25 obiadokolacja + 3 x 15 śniadanie, razem 130 zika (?)

 

I jeszcze organizacyjnie - propozycja:

może warto pamiątkową fotografię zlotowiczów zaplanować na sobotni wieczór,

wtedy beędzie zdecydowane kworum i światło lepsze dla facjat - jak to przy zachodzie słońca.

Niedziela ma to do siebie, że niektórzy się spieszą bo daleko albo rodzina wzywa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...I jeszcze organizacyjnie - propozycja:

może warto pamiątkową fotografię zlotowiczów zaplanować na sobotni wieczór...

Dokładnie. Może wtedy uda się zwerbować do zdjęcia wszystkich. No może prawie wszystkich.

Baner III.jpg

Wizual: Skymaster 15x70, SYNTA 10"
Foto: SW 150/750+ATIK 383l, guide: SW 80/400+QHY5, na montażu: HEQ5
Foto: TS 130/910+ATIK 383l, guide: SW 80/400+QHY5, na montażu EQ6
Szybka pomoc 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja uciekam w niedzielę rano (pewnie ok 8:00-9:00) więc jakakolwiek fotka później beze mnie.

A właśnie. Czy jak nie będę korzystał ze śniadania w niedzielę to powinienem odliczyć koszt jednego śniadania?  Zapłaciłem za całość i nie myślałem o tym :)

Chyba, że dostanę jakieś kanapki na długą (ok 17 godzin) drogę ;)

sygna.jpg.34b28ab2c3163f0993f91c21ee542ccd.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba, że dostanę jakieś kanapki na długą (ok 17 godzin) drogę ;)

Pani Krysia zaopatrzy Was w suchy prowiant i mokre picie 8)

Serdecznie pozdrawiam i kryształowego nieba życzę - Jacek  ?
TS T APO 90/600 z TSFLAT2 + Samyang 135 f2 ED z QHY183C + AS 60/240 z RC IMX290M + Canon 550D - sadzane na ZEQ25GT + Nikon 12x50 EX do podglądania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja uciekam w niedzielę rano (pewnie ok 8:00-9:00) więc jakakolwiek fotka później beze mnie.

A właśnie. Czy jak nie będę korzystał ze śniadania w niedzielę to powinienem odliczyć koszt jednego śniadania?  Zapłaciłem za całość i nie myślałem o tym :)

Chyba, że dostanę jakieś kanapki na długą (ok 17 godzin) drogę ;)

Tak poproszę  Panią Krysię by zrobiła Wam coś na drogę :)

Sprzętos:   N.Capella 16", Achro 6" , APO 4" , Lorn.16x80, Monty: CGEM, Adveturer mini, oraz  inne graty z wioskowej chaty 😉 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

© Robert Twarogal * forumastronomiczne.pl * (2010-2023)