Skocz do zawartości

Polskie Forum Astronautyczne


Rekomendowane odpowiedzi

Mamy POLSKIE FORUM ASTRONAUTYCZNE.

Po secesji z A4U grupa ludzi utworzyła  serwis stricte poświęcony astronautyce. Moim zdaniem wygląda obiecująco.

Życzę samych sukcesów nowemu forum niech rośnie w siłę!!!

Będę często tam wpadał!

http://www.astronautyka.org

Sprzętos:   N.Capella 16", Achro 6" , APO 4" , Lorn.16x80, Monty: CGEM, Adveturer mini, oraz  inne graty z wioskowej chaty 😉 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To Kanarka nie bedzie juz teraz na astro4u oraz astropolis czy też jest to jego kolejne wcielenie

Taki z niego człowiek renesansu lub jak dzisiaj sie mówi człowiek-orkiestra ?

Sory ale kolejne wcielenia tych samych ludzi mnie nie przekonują nawet jezeli bedzie to forum poświęcone ochronie drzew polskich takich jak Klon czy Jesion

Dysortografik

meade quartz 8'' lx drive

i Karliczek 20"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Och Piotras .. troszkę źle interpretujesz fakty. Ja Ci mówię , że akurat to będzie coś dobrego. Niezależne inicjatywy, wolne od wpływu lobbingu możnych tego mikro-świata rodzone w afekcie. To ma potencjał! Mów co chcesz ALE ja im wierzę ! ważne BY NIE  DALI SIĘ ZŁAPAĆ NASTĘPNEMU! ;)

Sprzętos:   N.Capella 16", Achro 6" , APO 4" , Lorn.16x80, Monty: CGEM, Adveturer mini, oraz  inne graty z wioskowej chaty 😉 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące później...

Pozdrawiam serdecznie Zwierzaka. :)

Jeśli masz jakieś żale co do mojej osoby - zapraszam na PW - jestem przekonany, że się zrozumiemy.

Pozdrawiam - człowiek-orkiestra ;)

Broń bóg nie mam do twojej osoby żadnych żali ale tak jak wcześniej pisałem "pożyjemy,zobaczymy"

oceniłem to wstępnie jako kolejny klon Astropolis i tyle .

Nie traktuje tego jako wstępu do kłótni .Chciałbym sie mylic

pozdrawiam piotr

Dysortografik

meade quartz 8'' lx drive

i Karliczek 20"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety, nigdy nie należałem do żadnej z grup robiących czystki. Wręcz przeciwnie - starałem się czasem mediować przy niektórych wydarzeniach, w których ktoś dostał banana ( ;) ) albo mógł popaść w niełaskę. Ale to było już z dobre parę latek temu.

Jak słusznie zauważyłeś - byłem poziom niżej od tzw. "władzy". Zatem praktycznie miałem zerowy wpływ na rozwój wydarzeń. Nawet do końca nie wiem co się stało w przypadku tego numeru z tą "tajną kobietą" - znam jedynie wersje z drugiej rączki, które (jak nie trudno zgadnąć) znacząco się różnią.

Nie jestem jedyną taką osobą, która przez lata się mocno starała w pewnych miejscach o poziom wypowiedzi i ogólny całokształt. Nie jestem jedyną osobą, która jest łączona z owymi grupami, nadużywającymi swej władzy wedle własnych, bardzo pokrętnych i niezrozumiałych zasad. Między innymi dlatego zapadła decyzja o "postawieniu na swoim" i odejściu od tych układów i prywatnych wojenek.

W końcu - tak na logikę - gdybym był jednym z tych, co się tak zabawiają i są z pozoru jedynie szczebel niżej w różnych strukturach - to nie tworzyłbym oddzielnego tworu, nieprawdaż? Szczególnie w sytuacji, w której się napisało ponad 9000 postów...

Mam nadzieję, że to wyjaśnia wątpliwości. Jeśli ktoś ma jeszcze jakieś pytania - zapraszam na PW. Nie wydaje mi się, by dalsze rozbudowywanie tematu odnośnie tego, co było kiedyś i wokół czego narosło kilkadziesiąt różnych legend i bajeczek, miało związek z obecną sytuacją. :) No, chyba że komuś koniecznie zależy na konfliktach...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wygląda na to, że wszyscy tu pośrednio lub bezpośrednio padliście ofiarą grup ludzi uzurpujących sobie władzę. Niektórzy z Was zorientowali się  od razu i występując  w jawnej opozycji zostali wycięci chirurgicznie , niektórzy zaś zostali wykorzystani i odrzuceni jak wypalony człon rakiety  ;) 

Nie lubię gasić emocji..bo to niczemu nie służy, zatem pozwolę temu tematowi jeszcze trochę się rozwijać, potem tu posprzątam!

Myślę, że wszystkie strony wyciągnęły wnioski z historii i bezsensem jest roztrząsanie tego na nowo.

Proponuję podajcie sobie ręce, gdyż wszystkich Was potraktowano podobnie!

Sprzętos:   N.Capella 16", Achro 6" , APO 4" , Lorn.16x80, Monty: CGEM, Adveturer mini, oraz  inne graty z wioskowej chaty 😉 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli jest tak jak pisze Kanarek że jest ,to ja nie mam więcej pytań i życzę powodzenia z mojej strony nie bedzie więcej pytań

Ignis najprawdopodobniej żle zrozumiał moje intencje i stąd jego oferta abyśmy podali sobie ręce.

Jeszcze raz powtarzam nie mam żadnego "Ale"  :D

i t było by na tyle z mojej strony w temacie sory za OFF

Dysortografik

meade quartz 8'' lx drive

i Karliczek 20"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Krzysiu powodzenia, ale mam prośbę na astronautyczne od czasu do czasu odświeżajcie lub uzupełniajcie "historyczne wyprawy" podjęte na a4u. Pozdrawiam.

Hej Felciu - o jakie "historyczne wyprawy" Tobie chodzi? To, co jest dziełem naszych rąk staramy się przenieść na PFA, zatem wszystko jest w ten sposób zachowane. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

© Robert Twarogal * forumastronomiczne.pl * (2010-2023)