Skocz do zawartości

VIII ZLOT w Zatomiu 27-30 marzec 2014

Rekomendowane odpowiedzi

• Odpowiedzi 515
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

Popularne odpowiedzi

No to ja wrzucę trochę swoich fotek z innej bajki ^-^ Nie będąc na spływie kajakowym, zrobiłem spacer po Drawieńskim Parku.                         Dwa wspaniałe obi

Kilka zdjęć.   Kapral omawia strategię na dalszy rozwój montażu.     Witaj Pyrlandio   Paweł przelicza czy wytrzyma trzy pełne doby obserwacji.   Pełna kultura zlotowa.     Zag

i kilka moich fotek z podziękowaniami                      

Dodane obrazy

To raczej by było logistycznie kłopotliwe, myślę że w czwartek lub sobotę (w piątek jest wykład w Pyrlandii dla gimnazjów) koło 19ej zrobimy na zamku prelekcję, a potem polookamy na Saturna, Andromedę i inne świecidełka. Całość max 2 godz. do 21ej. Koniec września już jest ciemno po 20ej chyba. Pojedzie kto chce z telepem, wystarczą 2 czy 3 telepy. Mogę tylko powiedzieć, że ten wykład który teraz miałem tam w Niemieńsku (tematem było Słonko) dał mi duży power i nie mówię tu o astropowerze tylko o życiowym. Pozdro :-)

• Like 6
Odnośnik do odpowiedzi

Panowie wszystko jest do ogarnięcia nawet transport jak trzeba będzie to się załatwi lub jak Marek mówi wyjazd do zamku dla chętnych-( to już ustalimy z czasem). Tam też można po lukać.Tym bardziej że po wyłączeniu świateł na miejscu będzie ciemnia. A jaka frajda dla dzieciaków. Jak teraz nie zobaczą tych rzeczy z kosmosu to po skończeniu szkoły raczej nigdy nie będą miały możliwości.Taki to ich los.Więc możemy się przyczynić odrobiną dobrej woli. ;)  :) 

• Like 7
Odnośnik do odpowiedzi

Jakoś nie mogę się rozstać z tym wątkiem. 8)

No to jeszcze ode mnie panorama. A w zasadzie dwie.

post-604-0-43121300-1397582456_thumb.jpg

post-604-0-34121700-1397582475_thumb.jpg

I dla tych, którzy nie byli na Zamku w Niemieńsku

post-604-0-81090900-1397582434_thumb.jpg

PS: Zdjęcia warto zobaczyć w dużej rozdzielczości. Ja musiałem zmniejszyć i skompresować. Ale i tak jest ok.

• Like 5
Odnośnik do odpowiedzi