Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Zamiast na nas czekać przecież możesz sobie pobrać za drobną opłatą wersję dużo bogatszą, która posiada znacznie więcej funkcji niezbędnych do opublikowania pięknej fotki w np. dziale konkursowym 8)  Można ją pobrać tu :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Wiesz Jacku... Startować w konkursie to będę, może za 2-3 lata jeśli umiejętności pozwolą. A na tą chwilę, chyba jednak wolę poczekać na Was, a zaoszczędzone 200€ można wydać w przyszłości na IDASka :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Czy może ktoś mi podesłać instalkę o Pixinsight LE na robertkuczaj@gmail.com, z góry dziękuję. Potrzebuję odpalić na iOS.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
30 minut temu, robertkucz napisał:

Czy może ktoś mi podesłać instalkę o Pixinsight LE na robertkuczaj@gmail.com, z góry dziękuję. Potrzebuję odpalić na iOS.

Za chwilkę powinieneś mieć :)
Niestety - Twój mail nie przyjmuje :(  ,,
Mail Delivery System. This is the IdeaMailServer program at host..." To częste na gmailowskiej poczcie. Inna skrzynka może...

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

witam, również podpinam się pod temat - czy mógłbym prosić o podesłanie programu na krzysztof.zaporowski[at]o2.pl? Dzięki!

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
8 godzin temu, Jacek E. napisał:

Za chwilkę powinieneś mieć :)
Niestety - Twój mail nie przyjmuje :(  ,,
Mail Delivery System. This is the IdeaMailServer program at host..." To częste na gmailowskiej poczcie. Inna skrzynka może...

To może na mail robert.kuczaj@onet.pl

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Godzinę temu, BlackPitchPL napisał:

Ogólnie to Pix LE to prawdziwy przeżytek chyba już lepiej stosować darmowe programy( z nowymi algorytmami) do składania .

A jaki proponujesz na system iOs, bo taki posiadam i wiem że Pixinsight działa.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Hmm na początek zmienić system :) większość programów jest pod win i nie jestem pewien jakie programy są również dostępne na iOS. Zawsze możesz sprawdzić polecane programy pod win i sprawdź czy nie mają wsparcia na iOS

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
2 godziny temu, MrOD napisał:

Pixinsight na iOS? Coś kolega chyba myli...

Używałem bezpłatną wersję testową działa bez problemu.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Ponawiam pytanie, czy mże ktoś mi przesłać instalkę do Pixinsight LE wersja na IOS, na adres robertkuczaj@gmail.com lub robert.kuczaj@onet.pl z góry dziękuję.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
52 minuty temu, robertkucz napisał:

Ponawiam pytanie, czy mże ktoś mi przesłać instalkę do Pixinsight LE wersja na IOS, na adres robertkuczaj@gmail.com lub robert.kuczaj@onet.pl z góry dziękuję.

Robercie - żebyś nie myślał, że nie próbowałem. Twoje skrzynki nie przyjmują - chyba takiego dużego załącznika (spakowany 45,5MB).
Nie raz wysyłałem i w wiekszości problemów nie było...

Pierwsza próba:
This is the IdeaMailServer program at host sl.home.pl.
A message that you sent could not be delivered to one or more of its
recipients. This is a permanent error. The following address(es) failed:
<robertkuczaj@gmail.com>: 552 5.2.3 Your message exceeded Google's message size limits. Please visit
 5.2.3 guidelines. u22si9607346lju.101 - gsmtp

Druga:
This is the IdeaMailServer program at host sl.home.pl.
A message that you sent could not be delivered to one or more of its
recipients. This is a permanent error. The following address(es) failed:
<robert.kuczaj@onet.p>: 554 5.4.4 Could not resolve remote host - Non-Existent Domain

Jednak tak jak radzą Koledzy - ja bym przeszedł na Okienka. Otwiera się znacznie więcej możliwości w oprogramowaniu astrofoto :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Dziękuję za podjęte próby przesłania. Jeśli nie jest to dla ciebie problem to ponów proszę próbę na adres robert.kuczaj@onet.pl, z tego co przeczytałem w twojej wiadomości jak wysyłałeś na ten adres pojawił się błąd, w końcówce maila pojawiło się p zamiast pl

Jak to się nie uda to podaję jeszcze jeden adres robert.kuczaj@tangara.pl

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Ja również ponawiam prośbę o PixInsight LE (dla Win) - krzysztof.zaporowski[at]o2.pl

Oczywiście zamiast "[at]" należy wpisać "@"

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
8 minut temu, KrzysZ napisał:

Ja również ponawiam prośbę o PixInsight LE (dla Win) - krzysztof.zaporowski[at]o2.pl

Oczywiście zamiast "[at]" należy wpisać "@"

Czy na stronie Pixinsight wysłałeś zgłoszenie o dostęp do pełnej wersji testowej, bezpłatnej na 45 dni, jeśli nie to warto, a jeśli już to zrobiłeś to nie było tematu.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Jeśli jest taka możliwość to i ja bym poprosił wersję na win na sojkad@o2.pl

Z góry dziękuję 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta