Skocz do zawartości

PixInsight LE


Rekomendowane odpowiedzi

Toż wiem (16.00 wracam z pracusi) napisałem to, cobyś daremnie czasu nie tracił na przetrząsanie sieci :P

Serdecznie pozdrawiam i kryształowego nieba życzę - Jacek  ?
TS T APO 90/600 z TSFLAT2 + Samyang 135 f2 ED z QHY183C + AS 60/240 z RC IMX290M + Canon 550D - sadzane na ZEQ25GT + Nikon 12x50 EX do podglądania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zamiast na nas czekać przecież możesz sobie pobrać za drobną opłatą wersję dużo bogatszą, która posiada znacznie więcej funkcji niezbędnych do opublikowania pięknej fotki w np. dziale konkursowym 8)  Można ją pobrać tu :)

Serdecznie pozdrawiam i kryształowego nieba życzę - Jacek  ?
TS T APO 90/600 z TSFLAT2 + Samyang 135 f2 ED z QHY183C + AS 60/240 z RC IMX290M + Canon 550D - sadzane na ZEQ25GT + Nikon 12x50 EX do podglądania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaraz będziesz miał :)

  • Like 1

Synta 8 , Montaż Celestron CG5GT ,Canon 40D, Canon 300D+kabelek do długich czasów + Laptop Lenovo , Canon SX20 IS , Tair 3S, Rosyjska lornetka  7x50 , Jupiter 21M ,Grzałki , Baader Genuine Ortho 5mm i parę kolorowych filtrów :)  

f684.jpg
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy później...
  • 2 lata później...

Czy byłby ktoś miły i miał chwilkę czasu i podesłał mi program na [email protected] ? Z góry dziękuję :)

"Roztacza się przede mną niezbadany ocean prawdy." - Sir Isaac Newton
Photo: NEQ6 Pro SynScan, N150/750+mod + SW80/400+Orion SSAG, MPCC MkIII, Canon EOS 350D unmod.
Visual: SW MAK 180, SW 120/600, AZ4, Baader Scopos 30 mm, WO SWAN 20
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję Szymonie :) Działa :)

"Roztacza się przede mną niezbadany ocean prawdy." - Sir Isaac Newton
Photo: NEQ6 Pro SynScan, N150/750+mod + SW80/400+Orion SSAG, MPCC MkIII, Canon EOS 350D unmod.
Visual: SW MAK 180, SW 120/600, AZ4, Baader Scopos 30 mm, WO SWAN 20
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 lata później...
30 minut temu, robertkucz napisał:

Czy może ktoś mi podesłać instalkę o Pixinsight LE na [email protected], z góry dziękuję. Potrzebuję odpalić na iOS.

 

Za chwilkę powinieneś mieć :)
Niestety - Twój mail nie przyjmuje :(  ,,
Mail Delivery System. This is the IdeaMailServer program at host..." To częste na gmailowskiej poczcie. Inna skrzynka może...

Serdecznie pozdrawiam i kryształowego nieba życzę - Jacek  ?
TS T APO 90/600 z TSFLAT2 + Samyang 135 f2 ED z QHY183C + AS 60/240 z RC IMX290M + Canon 550D - sadzane na ZEQ25GT + Nikon 12x50 EX do podglądania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, BlackPitchPL napisał:

Ogólnie to Pix LE to prawdziwy przeżytek chyba już lepiej stosować darmowe programy( z nowymi algorytmami) do składania .

A jaki proponujesz na system iOs, bo taki posiadam i wiem że Pixinsight działa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm na początek zmienić system :) większość programów jest pod win i nie jestem pewien jakie programy są również dostępne na iOS. Zawsze możesz sprawdzić polecane programy pod win i sprawdź czy nie mają wsparcia na iOS

CBS - Całkowity Brak Sprzętu ( na chwilę obecną :( ).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

52 minuty temu, robertkucz napisał:

Ponawiam pytanie, czy mże ktoś mi przesłać instalkę do Pixinsight LE wersja na IOS, na adres [email protected] lub [email protected] z góry dziękuję.

 

 

 

Robercie - żebyś nie myślał, że nie próbowałem. Twoje skrzynki nie przyjmują - chyba takiego dużego załącznika (spakowany 45,5MB).
Nie raz wysyłałem i w wiekszości problemów nie było...

Pierwsza próba:
This is the IdeaMailServer program at host sl.home.pl.
A message that you sent could not be delivered to one or more of its
recipients. This is a permanent error. The following address(es) failed:
<[email protected]>: 552 5.2.3 Your message exceeded Google's message size limits. Please visit
 5.2.3 guidelines. u22si9607346lju.101 - gsmtp
 
Druga:
This is the IdeaMailServer program at host sl.home.pl.
A message that you sent could not be delivered to one or more of its
recipients. This is a permanent error. The following address(es) failed:
<[email protected]>: 554 5.4.4 Could not resolve remote host - Non-Existent Domain

Jednak tak jak radzą Koledzy - ja bym przeszedł na Okienka. Otwiera się znacznie więcej możliwości w oprogramowaniu astrofoto :)

Serdecznie pozdrawiam i kryształowego nieba życzę - Jacek  ?
TS T APO 90/600 z TSFLAT2 + Samyang 135 f2 ED z QHY183C + AS 60/240 z RC IMX290M + Canon 550D - sadzane na ZEQ25GT + Nikon 12x50 EX do podglądania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję za podjęte próby przesłania. Jeśli nie jest to dla ciebie problem to ponów proszę próbę na adres [email protected], z tego co przeczytałem w twojej wiadomości jak wysyłałeś na ten adres pojawił się błąd, w końcówce maila pojawiło się p zamiast pl

Jak to się nie uda to podaję jeszcze jeden adres [email protected]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, KrzysZ napisał:

Ja również ponawiam prośbę o PixInsight LE (dla Win) - krzysztof.zaporowski[at]o2.pl

Oczywiście zamiast "[at]" należy wpisać "@"

Czy na stronie Pixinsight wysłałeś zgłoszenie o dostęp do pełnej wersji testowej, bezpłatnej na 45 dni, jeśli nie to warto, a jeśli już to zrobiłeś to nie było tematu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

© Robert Twarogal * forumastronomiczne.pl * (2010-2023)