Skocz do zawartości

Astronomia Amatorska - takiej oferty jeszcze nie było!


Rekomendowane odpowiedzi

Zbliża się nowy rok to i promocja powinna być jakaś szczególna. I jest! Oto ona:
 
Do końca stycznia 2014 roku można zakupić prenumeratę Astronomii Amatorskiej w cenie zaledwie 10 zł za egzemplarz i to bez względu na jej długość (od 3 do 24 miesięcy) i bez żadnych dodatkowych warunków. Kto ma już wykupioną prenumeratę może ją do końca stycznia 2014 r. przedłużyć w ww. cenie na dowolny okres - maksymalnie 24 miesiące.
 
Z promocji tej warto skorzystać choćby ze względu na fakt, że mocno zostanie ograniczona liczba punktów w których dostępna będzie gazeta. Rezygnuję bowiem (od stycznia) ze sprzedaży jej za pośrednictwem firmy Kolporter. Tym samym gazeta zniknie z części kiosków i sklepów.
  • Like 2

Piotr Brych
założyciel miesięcznika Astronomia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z przyjemnością daję Lajka. Oczywiście na część podstawową,  drukiem "mocniejszym" napisaną.

 

Oczywiście pozytywnie oceniam to czasopismo (czemu dawałem wyraz).

Swego czasu podpowiadałem "psychologiczną" zmianę ceny z 15.90 na, na przykład, 13.90.  To za dychę to jest super oferta!

 

Pozdrawiam

p.s.

To, że jedna z dróg dystrybucji znika to oczywiście inny temat (i szkoda) ale nie wypowiadam się detalicznie.

Dodam tylko, że "gentlemani o pieniądzach nie rozmawiają". 

Zakładam jedynie, bo znam znakomitą precyzję Piotra [dał mi jej dowód sposobem produkcji jego Atlasu],

że na pewno podjął rozsądną decyzję biorąc pod uwagę wszystkie czynniki takiej, a nie innej rzeczywistości

- czasem nie rewelacyjnej).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...

Styczniowy numer już w drukarni. Przypominam, że numer ten nie będzie dostępny w kioskach i sklepach obsługiwanych przez Kolporter, a jednocześnie dostępny jest wysyłkowo w prenumeracie w super cenie 10 zł/egz. Dlatego warto przestawić się na zakup bezpośrednio z wydawnictwa.

 

 

post-824-0-80129000-1387312016_thumb.jpg

post-824-0-11645000-1387312026_thumb.jpg

  • Like 1

Piotr Brych
założyciel miesięcznika Astronomia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc później...

Pierwszy numer gazety pod nową nazwą ma przyjść dzisiaj z drukarni. Zaadresowane koperty już czekają. Zatem dzisiaj gazeta powinna wyjść do prenumeratorów.

Po kolejnym "przemiłym" kontakcie z kompetentnymi inaczej urzędnikami Poczty Polskiej postanowiłem przejść do konkurencji czyli InPost'u. Obsługuje on tylko wybrane miasta co powoduje, że ok. 1/3 prenumeraty dalej będzie obsługiwać Poczta Polska. Ostatnio, gdy 23 grudnia wysyłałem nr styczniowy Poczta Polska potrafiła dostarczyć niektóre egzemplarze dopiero ok. 10 stycznia. Mam nadzieję, że z InPostem będzie lepiej. W razie nieotrzymania przez prenumeratora gazety do najbliższego wtorku (28.I) proszę o informację na maila alb pw.

post-824-0-98826700-1390346884_thumb.jpg

post-824-0-21660900-1390346895_thumb.jpg

  • Like 4

Piotr Brych
założyciel miesięcznika Astronomia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

© Robert Twarogal * forumastronomiczne.pl * (2010-2023)