Skocz do zawartości

I zlot Program zlotu ?


Alien

Rekomendowane odpowiedzi

Jeszcze prośba.. zamierzam włączyć w pokaz muzykę. Mam trochę darmowej elektroniki na kilka godzin grania! Wiec proszę Was o wielki i głośny magnetofon (boombox) z MP3 - nie chcę zabierać amplitunera i kolumn!

Sprzętos:   N.Capella 16", Achro 6" , APO 4" , Lorn.16x80, Monty: CGEM, Adveturer mini, oraz  inne graty z wioskowej chaty 😉 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wykład byłby nudny gdyby dotyczył samych Messierów- muszę jeszcze popracować na jego kształtem.  Ale myślę ze będzie to raczej wykład o ciekawych obiektach na niebie w oparciu o moje szkice! 

Sprzętos:   N.Capella 16", Achro 6" , APO 4" , Lorn.16x80, Monty: CGEM, Adveturer mini, oraz  inne graty z wioskowej chaty 😉 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wykład byłby nudny

No to weźcie mocny amplituner i 250 W kolumny, bo nas naprawdę zanudzi, skoro już teraz marudzi. Czy tam w Zatomiu można się gdzieś ukryć, zakopać, udawać Black dziurę albo cokolwiek na czas wykładu, o którym sam twórca pisze jak w przytoczonym cytacie. Pozdrawiam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardziej formalny

Plan Zlotu w Zatomiu 24-27 marca 2011

Czwartek 24.03

? Od godz. 14.00 Przyjazd, powitanie  i zakwaterowanie

? godz. 17.00 obiadokolacja (jedna tura)

? Czas wolny

? Od 19.00 ? do rana obserwacje (w tym Maraton Messiera 1 noc)

Piątek  25.03

? 9:30 Rano  śniadanie (jedna tura)

? 10.00 wypad nad Drawę do wąwozu i szlakiem po Parku,

? godz. 15.30 obiadokolacja (1 tura)

? godz. 16.30 obiadokolacja (2 tura)

? od 18.30 cześć dydaktyczna

- prezentacja multimedialna, wykład  o obiektach głębokiego nieba prelegent: Ignisdei

- O 19.00 będą goście i dzieciaki!

- W planach wirtualne Stellarium ekran i prezentacja nieboskłonu wirtualnego  prelegent: Kolega Statek 

- Będziemy równolegle  pokazywać niebo przez teleskopy, tłumaczyć jak ostatnio- tu prowadzący Ignisdei.

- oraz 15 minutowy wykład dla dzieciaków  koleżanka  ZOE

? Po 21.00 wolne obserwacje do rana - w pierwszej kolejności (w tym Maraton Messiera 2 noc.)

Sobota  26.03

? 9:30 śniadanie (1 tura)

? 10:00 śniadanie (2 tura)

? 10.30 wypad  szlakiem po Parku,

? 11.30  obserwacja Słońca

? 13.00  - konkurs astronomiczny . Będą pytania z wcześniejszego wykładu i nie tylko (do wygrania oczywiście filtry od  Astro-partnera) 

? godz. 15.30 obiadokolacja (1 tura)

? godz. 16.30 obiadokolacja (2 tura)

? 17.00 -19.00 czas wolny ewentualnie zrzuta na  grilla

? Po 19.00 obserwacje - Maraton Messiera 3 noc.

Niedziela 27.11

? 9:30 śniadanie (1 tura)

? 10:00 śniadanie (2 tura)

? do 12.00 opuszczamy ośrodek

Sprzętos:   N.Capella 16", Achro 6" , APO 4" , Lorn.16x80, Monty: CGEM, Adveturer mini, oraz  inne graty z wioskowej chaty 😉 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Martwiłem się jak to będzie z miejscem do jedzenie i widzę że rozwiązanie przyszło samo. Tak jak w tym dowcipie z epoki socjalizmu "dzieci na koloni będą jadły salami, pierwsza sala i druga sala".

Myślę że my(jacek2, jack) z Grzegorzem nie przyjedziemy w czwartek wcześniej jak na 18tą więc zostawcie dla nas jakieś żarełko.

Jeszcze odnośnie zakwaterowania to jak już pisałem kilka miesięcy temu, Szczecin prosi o ten pokój co ostatnio, dla przypomnienia ten w którym jedliśmy.

alien, ossek, statek, tutko, jacek2, jack. to chyba szóstka więc tylu akurat nas będzie.

SW 1200/250 flex, trzy lornetki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

--------------------------------------------------------------------------------

Martwiłem się jak to będzie z miejscem do jedzenie i widzę że rozwiązanie przyszło samo. Tak jak w tym dowcipie z epoki socjalizmu "dzieci na koloni będą jadły salami, pierwsza sala i druga sala".

Myślę że my(jacek2, jack) z Grzegorzem nie przyjedziemy w czwartek wcześniej jak na 18tą więc zostawcie dla nas jakieś żarełko.

Jeszcze odnośnie zakwaterowania to jak już pisałem kilka miesięcy temu, Szczecin prosi o ten pokój co ostatnio, dla przypomnienia ten w którym jedliśmy.

Ja wyjadę z Obornik koło 17 więc dotrę po 19  :( niestety muszę czekać aż zonka dostarczy mi autko

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chyba trzeba odwołać piątkową wizytę dzieciaków  :-\

10x50, 20x70, SW200/1200DobsGoTo

...take a look, to the sky, just before You die- it's the last time he will...

...zmazując barwy lasom i polom, mknie balon nocy -z knajpy- gondolą...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

© Robert Twarogal * forumastronomiczne.pl * (2010-2023)