Skocz do zawartości

Jacek Erbel nie żyje!!!


ignisdei

Rekomendowane odpowiedzi

Z przykrością informuję Was, że nasz długoletni  forumowicz , Członek Rady FA, Moderator, Najaktywniejszy User ,Opiekun konkursu fotograficznego i nasz świetny Kolega

Odszedł do gwiazd!

W imieniu Forum, Rady FA i własnym pragnę złożyć najszczersze kondolencje rodzinie i bliskim Jacka.

Spoczywaj w pokoju Jacku nie  zapomnimy o Tobie!

fot: https://astrojolo.com/

zatom14-kiss.jpg

 

  • Sad 5

Sprzętos:   N.Capella 16", Achro 6" , APO 4" , Lorn.16x80, Monty: CGEM, Adveturer mini, oraz  inne graty z wioskowej chaty 😉 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ojejku, bardzo smutna wiadomość ? Odkąd pamiętam Forum niezmiennie kojarzyło mi się z Jackiem, tak dużo się udzielał i zawsze starał się pomóc... Wielka strata.

APM MS 25x100 | Nikon Action EX 10x50 | Oczy wyraka Nikon 2x50 | BGSZ 2.3x40 | filtr ND 5 | Canon 1100d | Slik Pro 700 DX
astrosztuka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, Ciekawska napisał:

Ojejku, bardzo smutna wiadomość ? Odkąd pamiętam Forum niezmiennie kojarzyło mi się z Jackiem, tak dużo się udzielał i zawsze starał się pomóc... Wielka strata.

To prawda, był duszą tego Forum, był człowiekiem o mocnym charakterze i potrafił wytknąć mi błędy , ale to było konstruktywne i dobre dla społeczności i tak finalnie  na zlotach śpiewaliśmy wspólnie szanty nad ranem, przy szklance czegoś mocniejszego!  Suma summarum Jacek włożył potężny wkład w życie FA, nie wiem czy ktoś z nas mu dorówna. Był obecny niemal wszędzie, we wszystkich tematach. Służył pomocą młodym, zarażał pasją i integrował. Dusza człowiek!

Będzie mi Go cholernie brakować!

Wznoszę kufel chmielowej Perły za Twoją duszę Jacek, odwiedzaj teraz w realu obiekty które fociłeś i pozdrów Heńka i resztę bandy po tamtej stronie!

Sprzętos:   N.Capella 16", Achro 6" , APO 4" , Lorn.16x80, Monty: CGEM, Adveturer mini, oraz  inne graty z wioskowej chaty 😉 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jacek,

"..Słuchaj, to jest zwyczajne świństwo
Tak się nie mówi "do widzenia"
Nie można wyjść ot, tak
W połowie snu i w pół marzenia
Jeszcze wiruje Twoja płyta
Jeszcze się Tobą ekran pali
Pod zimnym światłem gwiazd
Jak ciężko żyć tym, co zostali..."

Co za strata, nie mogę w to uwierzyć - Spoczywaj w pokoju, Przyjacielu. Nie zapomnimy o Tobie..

  • Thanks 1

APO TS 130/910;  ASI 290MM; okular Baader Scopos 30 mm 2",  ES 14mm,  ES 4,7 mm, EQ6-R Pro, Canon EOS RP, Jolo AstroHub 3.0

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

? nie poznałem osobiście, ale JacekE niezmiernie kojarzyl się z forum i to jest niezmierną stratą dla nas wszystkich. Śpij wśród gwiazd :(((((( ?

 

 

Edytowane przez Perseus
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

51 minut temu, Ciekawska napisał:

Ojejku, bardzo smutna wiadomość ? Odkąd pamiętam Forum niezmiennie kojarzyło mi się z Jackiem, tak dużo się udzielał i zawsze starał się pomóc... Wielka strata.

Zacytuję bo mam identyczne odczucia jak Ola. Jestem z Wami 9 lat i od zawsze Jacka było pełno. 

Nawet w tym tyg zaglądałem na profil Jacka zaniepokojony ostatnim brakiem aktywności. Miałem nadzieję, że to chwilowa niedyspozycja. Niestety spełnił się najczarniejszy scenariusz ?

Spoczywaj w pokoju. Będzie bardzo brakować Twojej obecności. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Będzie nam Ciebie brakowało Jacku! Odkąd tylko się pojawiłem na FA większość wątków była przepełniona Twoimi poradami, komentarzami i pełnymi merytoryki wpisami. To już nie to samo!

Tu była kiedyś jakaś stopka, ale nie nadążała za zmianami sprzętowymi...

------------------------------------------------------------------------------------------------------

Pogodnego nieba życzę!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szok.. spoczywaj w pokoju ? . Filar naszego forum, dusza towarzystwa na zlotach. Mieliśmy też swego czasu spotkania obserwacyjne w Ustce. Bedzie nam teraz Jacka brakowało ? .

Tecnosky ED 102/714,  Celestron  SCT 200/2000, Mak 90/1250, Lunt 50, Nikon Lookout 10x50, Canon 550D, Canon mod. 50D

https://charon-x.blogspot.om

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

© Robert Twarogal * forumastronomiczne.pl * (2010-2023)