Skocz do zawartości

Teleskop DO-GSO Dobson 10" DELUXE F/5 M-CRF, 1250 mm, montaż Dobsona, mikrofokuser


PatrykS

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie!

CENA: 2500zł

Sprzedam teleskop jak w tytule zakupiony 26 lipca 2019 roku w sklepie Delta Optical.

Stan techniczny - idealny

Stan wizualny - dobry (nosi ślady normalnego użytkowania - ryski, małe obtarcia itp.

Lustra w stanie idealnym - żadnych rysek i uszkodzeń

Ogniskowa 1250 mm

Wyciąg Crayford mikrofokuser 1:10

szukacz 8x50 prosty

Dodaję: okular 2'' 30mm, który był w zestawie i kolimator laserowy

Teleskop jest skolimowany, daje piękny wyraźne obrazy. Używałem go głównie do robienia zdjęć samolotów na wysokościach przelotowych. Spisywał się w tym idealnie. Ze względu na prowadzenie montażu Dobsona, który jest tutaj na łożyskach rolkowych, zdecydowanie uprzyjemnia to prowadzenie i śledzenie szybko uciekających celów (samoloty).

MINUSY:

Brak wiatraczka chłodzącego zwierciadło główne z koszykiem na baterie (gdzieś zgubiłem bo nigdy tego nie używałem)

LOKALIZACJA: Pruchna k. Cieszyn (Śląsk Cieszyński) 60km od Katowic, 30km od Bielska-Białej

TYLKO ODBIÓR OSOBISTY. NIE WYSYŁAM TELESKOPU KURIEREM ANI POCZTĄ.

 

delll.thumb.jpg.5ca823475f05dd3be9bb2993bc4a25f1.jpg

GSO Deluxe 10'' - TeleVue Powermate 2'' - Pentax K5 II

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • PatrykS zmienił tytuł na Teleskop DO-GSO Dobson 10" DELUXE F/5 M-CRF, 1250 mm, montaż Dobsona, mikrofokuser

Dla zainteresowanych zakupem dodałem więcej zdjęć. Niestety nie posiadam oryginalnych kartonów. Teleskop jest przygotowany do odbioru. Mogę dowieźć sprzęt w promieniu do 50 km. Istnieje możliwość zakupu samej tuby lub samego montażu

Cena do negocjacji

Telefon 797 212 547

 

1d.jpg

2d.jpg

3d.jpg

4d.jpg

5d.jpg

6d.jpg

7d.jpg

8d.JPG

9d.jpg

10d.jpg

11d.jpg

12d.jpg

13d.jpg

14d.JPG

15d.jpg

16d.jpg

17d.jpg

18d.jpg

GSO Deluxe 10'' - TeleVue Powermate 2'' - Pentax K5 II

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

© Robert Twarogal * forumastronomiczne.pl * (2010-2023)