Skocz do zawartości

GSO Dobson 12" Delux , lustrzanka A300 , pełen zestaw jak nowy. Rezygnuje z hobby


dawid.drela

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć , rezygnuje z hobby. Interesuje mnie sprzedaż tylko całości z odbiorem osobistym , ewentualnie mogę dowieźć powiedzmy 100km w promieniu Poznania.

W zestawie:

1.Teleskop GSO 12" -Stan perfekcyjny użyty kilka razy , zakupiony 07/2020 w teleskopy.pl , dowód zakupu ,gwarancja. Dorobiłem mu kółka aby można było swobodnie przestawiać.

2.Okulary: GSO Szerokokątny SV 30 2" , GSO Szerokokątny SV 20 1.25" , GSO SUPER POSSEL 9 1'25 , GSO SP 6 1'25 . GSO SP 4 1'25 - wszystkie okulary w stanie idealnym

3. Filtry : Mgławicowy UHC Explore Scientific 2" , GSO szary 0,3 1,25" , GSO czerwony 1,25" , GSO niebieski 1,25" , GSO księżycowy 1,25" - wszystkie w stanie idealnym

4. Soczewka barlowa 3x Celestron- użyta może 3 razy

5.Kolimator laserowy GSO - użyty 1 raz po zakupie teleskopu do kolimacji

6.Lornetka Delta Optical Voyager 2 , 10x50 - stan idealny kupiona rok temu

7.Statyw 160cm w idealnym stanie do lustrzanki jak i lornetki - do lornetki trzeba dokupić uchwyt za 30 zł

8. Lustrzanka Sony Alpha 300 , karta pamięci ,ładowarka , akumulator , stockowy obiektyw ,-szału nie robi ale na początek zabawy z lustrzanką jest ok. Ma ona kilka lat ale 100% sprawna.

9. Mapy nieba , atlas ,książka , mapa księżyca .

Teleskop ma gwarancję , paragon, filtry również , i na okulary też mam papiery. Jedynie nie ma gwarancji na statyw , lustrzankę - z racji wieku ,i gdzieś zapodziałem paragon od lornetki.

ZA wszystko chcę 4500zł do delikatnej negocjacji dla zdecydowanej osoby.

Telefon: 795000952 , do odbioru w Owczegłowach koło Rogoźna (Wielkopolska)

IMG_2825.JPG

IMG_2739.JPG

IMG_2741.JPG

IMG_2743.JPG

IMG_2745.JPG

IMG_2747.JPG

IMG_2819.JPG

IMG_2742.JPG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, Dami909 napisał:

GSO deluxe ? 

 

Tak jak napisałem GSO Dobson 12 Deluxe ,dokładnie ten tylko mój jak widać jest biały https://teleskopy.pl/product_info.php?cPath=21_349&products_id=6276&lunety=Teleskop DO GSO Dobson 12 DeLuxe N 300 1500 wyci g CNC mikrofokuser 10 1 kolor tubusu niebieski

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

© Robert Twarogal * forumastronomiczne.pl * (2010-2023)