Skocz do zawartości

XXII Zlot - relacja


cyberboss

Rekomendowane odpowiedzi

Słuchajcie. Chciałem się tylko upewnić czy nikomu trasie do niedzieli się nic nie stało? Ponieważ okazało się że nasza polisa nie została zawarta, gdyż zwykle podpisywać mogłem taki dokument tuż po zlocie, ale teraz weszły przepisy, że polisa NW musi być podpisana przed wydarzeniem i skan wprowadzony ma być  w system, dlatego kwotę 180 zł, bo tyle miało kosztować ubezpieczenie dopiszę do kasy forumowej.

LUB!

Jeżeli ktoś sobie życzy, to zwrócę składkę na konto.

Przepraszam to moja wina i niedopatrzenie wynikająca z  braku kontaktu z agentem, któremu wysłałem sms-a, że będę w poniedziałek, a który to agent mi nie odpisał i u którego, już raczej nie będę ubezpieczać naszego zlotu...

Sprzętos:   N.Capella 16", Achro 6" , APO 4" , Lorn.16x80, Monty: CGEM, Adveturer mini, oraz  inne graty z wioskowej chaty 😉 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, jolo napisał:

Ja też. Jak ktoś rezygnuje, to niech zalajkuje post ignisa powyżej, żeby nie mnożyć bytów ponad miarę. Robert sobie sprawdzi. 

Lub oczywiście dla mnie wiążący będzie fakt,  że jeżeli ktoś nie napisze do mnie na pw do niedzieli, uznam że wpłaca na konto FA.

Jeszcze jestem w rozjazdach, ale gdy wrócę poksięguję wszystko na koncie forumowym. Tym bardziej, że uiściłem już opłaty za  użytkowanie silnika.

Sprzętos:   N.Capella 16", Achro 6" , APO 4" , Lorn.16x80, Monty: CGEM, Adveturer mini, oraz  inne graty z wioskowej chaty 😉 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może nie w temacie ale mam taką sugestię, do tego zegara słonecznego ku Pamięci JACKA  przydał by się jakiś pokrowiec, który chronił by go przez okres zimowy przed złymi warunkami atmosferycznymi  i nie narażał na niekorzystne a zabezpieczał go do okresu wiosennego. I tak w zimie tam nikt nie mieszka więc taka jest moja propozycja.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zegar składa się z trzech osobnych, nie połączonych na stałe elementów i stoi luźno na gruncie. Moja sugestia jest taka, żeby to jakoś połączyć i stabilnie ustalić, bo pierwszy lepszy nietrzeźwy grzybiarz który się na niego zatoczy lub się o niego oprze i po zegarze.

  • Like 3

www.astronoce.pl

Nieco na skróty: sites.google.com/view/astropolaris/

DO/GSO 8" Dob | Vanguard Endeavor 8x42 EDII

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się z Polarisem. Wspominałem Robertowi na zlocie, że warto by było te elementy ze sobą jakoś połączyć. Najlepiej jakaś zaprawa klejowa. Przydałaby się również jakiś fundament żeby go dobrze osadzić. Tylko kto teraz to będzie robił??

Seestar S50/ED80/GSO 10"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

© Robert Twarogal * forumastronomiczne.pl * (2010-2023)