Skocz do zawartości

Legendarny Takahashi 7x50 + WO Bracket, NOWE


Lwieczorek

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć
Przez ostatni rok szukałem tego szukacza na giełdzie. Nic. Szukałem w sklepach. Nic. Szukałem za wodą. Nic. Jak się trafiło to nie dowożą bo kowid, cła i duperele. Miałem kilka odmów już po zamówieniu. Nagle bah! Jest i to z dostawą... za transport niestety jakaś chora kasa. Plus wyszło sporo więcej po przewalutowaniu niż pokazywał kurs walut. Wtedy pomyślałem, że jak i tak płace... zamówiłem oba, które były na stanie  Może znajdzie się ktoś na tyle szalony, kto zechce nabyć ten trudno dostępny legendarny szukacz prosty w skandalicznej cenie i dołoży się przy okazji do transportu? 
Dobrałem do nich od razu ringi pod standard SW/Vixen Wiliam Optics.
Za zestaw wyszło mi ponad 2300 zeta(z kosztami) i wiem, że to może nie było najmądrzejsze, ale przy brakach na półkach... Ważne, że będzie. Może się trafi ktoś chętny. Jak nie to będę musiał dokupić do drugiej sztuki teleskop 
Towar dopiero płynie (leci?).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

© Robert Twarogal * forumastronomiczne.pl * (2010-2023)