Skocz do zawartości

Wiosenny zlot w Zatomiu 24-27 marca 2011


ignisdei

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 377
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

Dodane obrazy

po prostu nic nikomu nie mów i zabukuj sobie kwaterę w pyrlandii poza główną grupą- Qbanos np.miał niezobowiązujący pokój gdzieś obok...

10x50, 20x70, SW200/1200DobsGoTo

...take a look, to the sky, just before You die- it's the last time he will...

...zmazując barwy lasom i polom, mknie balon nocy -z knajpy- gondolą...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozmawiałem dziś z Panem Leszkiem i zarezerwowałem termin na 24-27 marca 2011.

Zatem będzie to już wiosna, gospodarz mówił,  że drogi zimą są na okrągło odśnieżane.

Zaliczki pewnie zbierać zaczniemy  w połowie lutego! 

Wypada tylko poczekać te 5 miesięcy ;D..

ps. były głosy bym termin ustalał z dłuższym wyprzedzeniem co niniejszym czynię  :)

Zmieniłem też nazwę tematu, który przyklejam!

Sprzętos:   N.Capella 16", Achro 6" , APO 4" , Lorn.16x80, Monty: CGEM, Adveturer mini, oraz  inne graty z wioskowej chaty 😉 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie nie wiem czy jest sens tworzenia aż tak szybko listy zlotowej. Pewnie i tak powstanie druga lista, jak zaczną się wpłaty. A 5 miesięcy przed zlotem to można tylko snuć przypuszczenia, co do samego wyjazdu.

Tecnosky ED 102/714,  Celestron  SCT 200/2000, Mak 90/1250, Lunt 50, Nikon Lookout 10x50, Canon 550D, Canon mod. 50D

https://charon-x.blogspot.om

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Charon_X masz rację, że trochę za wcześnie jest tworzona lista, ale daje to pogląd ile osób będzie chętnych, co przy skończonej ilości mozliwych do zakwaterowania osób w danym miejscu jest rzeczą istotną. Nawet gdyby odpadło 30% to i tak daje pogląd ilu Nas tam będzie :)

A ilość miejsc u Pana Leszka jest (nie)stety skończona.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wstępna przymiarka do koszulki zlotowej. Trzeba tylko wymyślić jakieś fajne hasło. Proponuję mały konkurs,

Osoba której hasło zostanie zaakceptowane przez forumowiczów otrzymuje koszulkę gratis.

Tył pozostawiamy bez zmian więc zamieszczam tylko przód.

Dołączona grafika

Po kliknięciu można oczywiście powiększyć.

Pozdrawiam Jacek

SW 1200/250 flex, trzy lornetki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Robert, proszę o dopisanie mnie do listy,jak jeszcze można.

-ignisdei

-Alien7101

-statek

-jacek2

-Slawko

-Gregohr

-jajak

-marcin122

-Ossek

-kenny

-Tomasz Suchodolski

-Grzegorz Czernecki

Grzesiu lista jest na razie orientacyjna

Co do koszulki myślę że moglibyśmy pozostać przy gwiazdozbiorach z przodu.

A hasło proponuje : Magia Wszechświata 

Atik 383L+, 314E, Eos 600D, CT8, Canon EF-S 55-250, Canon EF-S 18-55 + 2 lewe ręce ? 

Banero_A_clone.png 2023-02-26_181337c.png.df966a0f5aaffa755988448a083ffa7e.png RazorbackRustTributeLg_clone.png   

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wstępna przymiarka do koszulki zlotowej. Trzeba tylko wymyślić jakieś fajne hasło. Proponuję mały konkurs,

Osoba której hasło zostanie zaakceptowane przez forumowiczów otrzymuje koszulkę gratis.

Tył pozostawiamy bez zmian więc zamieszczam tylko przód.

Dołączona grafika

Po kliknięciu można oczywiście powiększyć.

Pozdrawiam Jacek

Witam wszystkich :)

I my postaramy się być na wiosennym zlocie! A co do koszulki to będę musiał kupić następnym razem 3 sztuki - ostatnio swoją oddałem panu policjantowi co by nie dostać 8 pkt. i kilku stów mandatu... :-\

Pozdrawiam

www.astrofotografia.szczecin.pl

Kowa 32x82
Kowa 8.5x44
Kowa 8x32

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Robert, proszę o dopisanie mnie do listy,jak jeszcze można.

Oczywiście że można, tak sobie tylko gdybamy co będziemy robić  za 5 miesięcy  ;) Czuj się Grzegorz dopisany :)

I my postaramy się być na wiosennym zlocie! A co do koszulki to będę musiał kupić następnym razem 3 sztuki - ostatnio swoją oddałem panu policjantowi co by nie dostać 8 pkt. i kilku stów mandatu... :-\

BUAHAHA- kryzys zatem handel wymienny  :) :)

Sprzętos:   N.Capella 16", Achro 6" , APO 4" , Lorn.16x80, Monty: CGEM, Adveturer mini, oraz  inne graty z wioskowej chaty 😉 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

© Robert Twarogal * forumastronomiczne.pl * (2010-2023)