Skocz do zawartości

OKULAR 6mm standard 0.965" w SUPER CENIE


AvirFrog

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich,

mam na sprzedaż okular 6mm w standardzie 0.965", zamówiłem go do swojego zabytkowego wręcz  NOVALUX 60/415. Tutaj pewnie pojawia się pytanie dlaczego chcę się rozstać z tym okularem. Powód jest prozaiczny, mianowicie dotarł do mnie za późno i zdążyłem kupić już wcześniej ten sam rozmiar okularu. Dotarł za późno ze względu na podróż z dalekich Chin.

Okular w 100% sprawny, nie używany. Dziś do mnie przyszedł i dziś zostaje wystawiony.

Cena to jedyne 17 zł - za tyle też go kupiłem więc za tyle sprzedaję (proszę pamiętać o koszcie wysyłki) cena jak najbardziej do negocjacji.

Kilka zdjęć tego orientalnego produktu:

IMG_1591.thumb.JPG.2ecceefd5adaffd5e5fef3e94924a672.JPG

IMG_1592.thumb.JPG.2d20a98419455cf35040d42c5add835d.JPG

IMG_1593.thumb.JPG.cb3ae67484ca182c6ab0be1953071326.JPG

 

Produkt wysyłany w stylowym pudełku z białego plastiku oraz piance ochronnej.

Nic nie stuka a nie trzaska w okularze a jedynie gra i buczy ?

Dodatkowo okular wyposażony jest w gwint na filtry również w standardzie 0.965"

Jeśli ktoś posiada teleskop w standardzie 1,25" to istnieją przejściówki by móc używać tego okularu i cieszyć się polem widzenia w 30° - nie ma to jak poczuć smak obserwacji w stylu vintage.

Mogę (a przynajmniej spróbuję) wystawić go na OLX jeśli komuś zależy na taniej przesyłce (nawet preferował bym sprzedaż przez olx)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

© Robert Twarogal * forumastronomiczne.pl * (2010-2023)