Skocz do zawartości

Organizator zlotów w Zatomiu poszukiwany!


Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie!

Zawsze wiedziałem, że przyjdzie ten dzień i będę musiał powiedzieć pass.

Wszystko wskazuję na to, że zlot XXIII, był ostatnim zlotem organizowanym przeze mnie.

Na moją decyzję wpłynęło szereg czynników.

  • Pierwszym jest frekwencja.

Nie spodziewam się boomu, ale sądziłem że te tradycyjne 40-50 osób na zlot przybędzie, tym czasem mimo luzowania pandemii ponad połowa ludzi wycofała się przed imprezą.

  • Drugi powód, to moja odległość, mam do Zatomia teraz  800km.
  • Znalazło by się szereg czynników, które by warto wymienić np. to że nie otrzymaliśmy tym razem  dofinansowania z gminy, itp.

Jednym słowem: dziękuję Wam Zlotowicze za dotychczasowy Wasz udział!

Panie Leszku, Pani Krysiu dziękuję za wspaniałą współpracę. Wierzę, że zloty będą kontynuowane pod nowym organizatorem.

Dochodzimy więc do sedna:

Poszukiwany jest Koordynator, który dalej  pociągnie oficjalny zlot Forum w Zatomiu.

  • Osoba ta musi być związana z Forum.
  • Musi utrzymać kontakt z Pyrlandią i Potrawami - to jest warunek!
  • Osoba taka otrzyma uprawnia na FA, oraz moją pomoc merytoryczną.
  • Rozmawiałem z Panem Leszkiem, chciałem zaproponować,  aby przejść na system zaliczkowy jak w Gościńcu, jednak on nie zgadza z uwagi, na to że chce mieć uczciwego człowieka , by ogarnął wszystko na miejscu, szczególne chodzi o ludzi dochodzących i przyjmował wpłaty, jak ja  przez kilkanaście lat.

Czekam więc na osobę, która pociągnie dalej Zatom! Tu wszystko jest ogarnięte, starczy tylko przejąć pałeczkę,.

 

  • Thanks 1
  • Confused 1
  • Sad 4

Sprzętos:   N.Capella 16", Achro 6" , APO 4" , Lorn.16x80, Monty: CGEM, Adveturer mini, oraz  inne graty z wioskowej chaty 😉 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Dziękuje zlotowiczom za mile spotkanie .Dla mnie zmniejszająca się ciągle ilść  uczestników jest też nie zrozumiała .Informuję iż zebraliśmy datków na kwotę 310 zł .zostały one przekazane dla uchodźców mieszkających w Zatomiu .Dziękują Wam Lena, Olga ,czteroletni Nikita i ośmioletni Bgdan.

 

Panie Robercie dziękuję za miłą wieloletnią współpracę .

                              Potrawy z nad Drawy 

                                   Krysia Kowanek

 

 

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Robert, ogromne podziękowania z mojej strony za Twoje wieloletnie działania, pełne zaangażowanie i konsekwencję w integracji naszej astro-społeczności.

Przez te wszystkie lata dzięki organizowanym przez Ciebie zlotom, Zatom stał się legendarny, a my spędziliśmy tu wiele niezapomnianych chwil. Brakowałoby mi tego, dlatego mam nadzieję, że ktoś przejmie pałeczkę, a Ciebie Zatom będzie nadal gościł jako astrozlotowicza co najmniej 2x w roku ?

Dzięki wielkie!!!

 

Jakub

Edytowane przez qbanos
  • Like 1
  • Thanks 1

www.astrofotografia.szczecin.pl

Kowa 32x82
Kowa 8.5x44
Kowa 8x32

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego piszesz /byłego Prezesa/. Przecież Robert napisał, że nie może organizować złotów. Nie doczytałem, że rezygnuje z funkcji Prezesa

TAKAHASHI FSQ-106ED,  QHY 163M, QHY 163C, NEQ 6
SW 150/750, SW DOB 10, Platforma paralaktyczna
AstroWalker, SW Star Adventurer 2i
Canon 1100D, lornetka Nicon Action 10x50,
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Gayos napisał:

Dlaczego piszesz /byłego Prezesa/. Przecież Robert napisał, że nie może organizować złotów. Nie doczytałem, że rezygnuje z funkcji Prezesa

A to sorry, moze jakieś faux pas tu popełniłem, bo dla mnie Robert był zawsze Prezesem zlotu - już zmieniłem ?

www.astrofotografia.szczecin.pl

Kowa 32x82
Kowa 8.5x44
Kowa 8x32

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też dziękuję Robert za te lata zlotów... Zgrać, zintegrować, czasem okiełznać różne temperamenty, stworzyć podwaliny pod długoletnie znajomości, może nawet przyjaźnie, nie jest łatwo. Tobie to znakomicie wyszło. Dzięki Twoim zdolnościom managerskim, charyzmie i organizowanym przez Ciebie zlotom świat społeczności amatorów astronomii jest o (ciemne) niebo lepszy. No ale cóż...Wszystko się kiedyś kończy, a prawo entropii chyba działa ? Ale na pewno znajdzie się kontynuator tej astroimprezowni zatomskiej...

A Pani Krysiu...Pandemia była, to się troche rozsypało. Ale wpadnie się na małe co nieco, kawę i sernik nie raz jeszcze ?

Pozdrawiam

Bartek

Edytowane przez maquu
  • Thanks 1

Rest In Space,

Maquu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś się kończy, ale mam nadzieję, że też coś się zaczyna. Szkoda by było odpuścić Zatom.

A co z montażem RB100? Czy nastąpi uroczyste przekazanie nowemu organizatorowi?

www.astronoce.pl

Nieco na skróty: sites.google.com/view/astropolaris/

DO/GSO 8" Dob | Vanguard Endeavor 8x42 EDII

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, polaris napisał:

Coś się kończy, ale mam nadzieję, że też coś się zaczyna. Szkoda by było odpuścić Zatom.

A co z montażem RB100? Czy nastąpi uroczyste przekazanie nowemu organizatorowi?

Montaż nie należy do organizatora ale do społeczności i znajduje się w depozycie w  Zatomiu. Oczywiście nowy organizator, moim zdaniem, powinien poprosić pana Leszka o dostęp do sprzętu.

Sprzętos:   N.Capella 16", Achro 6" , APO 4" , Lorn.16x80, Monty: CGEM, Adveturer mini, oraz  inne graty z wioskowej chaty 😉 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

© Robert Twarogal * forumastronomiczne.pl * (2010-2023)