Skocz do zawartości

Wydruki astrofotek i nie tylko


Rekomendowane odpowiedzi

Polecam - mi osobiście ten perłowy chyba nieco bardziej przypadł do gustu. Utrata kontrastu i rozdzielczości minimalna, a jednak sporo wygodniejszy w odbiorze. Jakość w porównaniu do albumów konkursowych (czyli fotoksiążek) to zupełnie inna liga. 

  • Like 1

jolo-astrojolo.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, wessel napisał:

Dobrze to wygląda. Darek, podrzucę Ci parę fotek do wydrukowania. Czy masz możliwość przycięcia nietypowego formatu? Jak poniżej?

Przycinam ręcznie, ten papier dobrze się kroi. W tym konkretnym zdjęciu ogranicznikiem będzie długość A3+ czyli 48cm.  Tak to wygląda na podglądzie: 
Przechwytywanie.thumb.JPG.ff29c3ce972f83ecef0f88ddab5821f5.JPG

Drukarka ma możliwość pobierania papieru  z rolki, wtedy mógłbym robić panoramy 33cm x max 2m. Ale jeszcze nie ogarniałem tej funkcji. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...

zamówiłem testowe dwa kolaże - niezbędne doświadczenie przed planowanym plakatem  moich Messierów. Jakość naprawdę znakomita. Wybór perłowy czy błyszczący, bardzo trudny i to kusi i to nęci. Trochę się bałem jak to będzie zapakowane - niepotrzebnie, Darek ogarnął temat doskonale.

20220616_224019_2.thumb.jpg.d8155a9444835c608e63894293d229d8.jpg

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do oferty dochodzi jeszcze jedna opcja - możliwość naklejenia wydruku na arkusz spienionego PCV. Dzięki temu łatwo powiesić wydruk na ścianie bez dodatkowych ram czy antyram.  Można nawet postawić na szafce czy półce opierając o ścianę :) 
Przy tej opcji wykonania, koszt z pierwszego postu należy podwoić. 

Format A3+ tak naklejony waży 260g. Do mocowania świetnie nadają się zmyślne rzepy od 3M. Używam w domu i polecam (odrywania jeszcze nie testowałem). 
IMG_9625.thumb.jpg.6f1a496735e30a8ffea84570147442a1.jpg

 

IMG_9621.thumb.jpg.b07ad57df0cc82e5605d61748e64cda6.jpgIMG_9622.thumb.jpg.726a7d8f8d6684d1770ef733a17a8f3c.jpgIMG_9623.thumb.jpg.0f41a521a6b20f8caea15b10f537306b.jpg


 

 

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

to jeszcze słówko ode mnie. Kilka dni temu dostałem pierwszy wydruk od Darka i muszę przyznać że wygląda super ? na mojej ścianie i serdecznie polecam ? 

Format na zdjęciu to 32x48cm. Do wydruku dokupiłem na allegro ramkę o wymiarach 40x60cm ( wymiary wewnętrzne ramy ). Całość wygląda rewelacyjnie ?  

 

 

IMG_0302.jpg

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 tygodni później...
  • 1 miesiąc później...

Ogłoszenie aktualne. 
Trochę mniej standardowe podejście. Wydruk ma rozmiary 64cmx48cm i składa się z trzech elementów naklejonych na piankę.  

Wydruk zdjęcia obrazu @Ciekawska.

Chciałem zrobić zdjęcie wydruku na ścianie, ale córka zaprotestowała, że nie chce mieć smoków w pokoju :) 

Edycja: Zapomniałem załącznik dodać :) 
IMG_9795.thumb.jpg.e6e97503a4e8e3334566c337c4463ed5.jpg

Edytowane przez DarX86
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, DarX86 napisał:

Ogłoszenie aktualne. 
Trochę mniej standardowe podejście. Wydruk ma rozmiary 64cmx48cm i składa się z trzech elementów naklejonych na piankę.  

Wydruk zdjęcia obrazu @Ciekawska.

Chciałem zrobić zdjęcie wydruku na ścianie, ale córka zaprotestowała, że nie chce mieć smoków w pokoju 🙂

Edycja: Zapomniałem załącznik dodać 🙂
IMG_9795.thumb.jpg.e6e97503a4e8e3334566c337c4463ed5.jpgjest jakiś konkretny cennik? 

Jest jakiś cennik? 

Edytowane przez mnich85
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące później...
  • 8 miesięcy później...
  • 2 miesiące później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

© Robert Twarogal * forumastronomiczne.pl * (2010-2023)