Skocz do zawartości

Miesięcznik Astronomia


Rekomendowane odpowiedzi

Marcowy numer miesięcznika Astronomia już wysłany do prenumeratorów. Od jutra dostępny będzie w Empikach.
Zmieniliśmy drukarnię i efekt jest od razu widoczny - dużo lepsza jakość papieru i druku to większa przyjemność z lektury.
 

post-824-0-87163700-1393411960_thumb.jpg

post-824-0-63030400-1393411977_thumb.jpg

  • Like 6

Piotr Brych
założyciel miesięcznika Astronomia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piotrze - a czy będzie już dostępna wersja elektroniczna ???  Czy coś przegapiłem ??? Na stronie Astronomii nic nie znalazłem na temat prenumeraty.

Serdecznie pozdrawiam i kryształowego nieba życzę - Jacek  ?
TS T APO 90/600 z TSFLAT2 + Samyang 135 f2 ED z QHY183C + AS 60/240 z RC IMX290M + Canon 550D - sadzane na ZEQ25GT + Nikon 12x50 EX do podglądania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

>>>Na stronie Astronomii nic nie znalazłem na temat prenumeraty.

 

Jak rozumiem - nic na temat prenumeraty elektronicznej. Bo o zwykłej prenumeracie to jest tam napisane sporo.

 

W tej chwili mogę uruchomić sprzedaż prenumeraty w formacie pdf. Na epub musimy jeszcze trochę poczekać o ile w ogóle będzie to możliwe.

Potrzebuję chwili czasu aby temat opisać na stronie. Problem jest też taki, że ze względów podatkowych (ukłony dla premiera i min.fin.) wersja elektroniczna powinna być teoretycznie droższa od papierowej. Oczywiście to by było bez sensu dlatego muszę temat mocno przemyśleć.

Piotr Brych
założyciel miesięcznika Astronomia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

>>>Na stronie Astronomii nic nie znalazłem na temat prenumeraty.

 

Jak rozumiem - nic na temat prenumeraty elektronicznej.

Tak dokładnie o wersję elektroniczną mi chodziło - Dziękuję i czekam na wyniki przemyśleń, choć to troszkę dziwne bo patrząc na inne wydawnictwa cena jest niemal o połowę niższa. Choć mnie akurat o cenę nie chodzi.

Serdecznie pozdrawiam i kryształowego nieba życzę - Jacek  ?
TS T APO 90/600 z TSFLAT2 + Samyang 135 f2 ED z QHY183C + AS 60/240 z RC IMX290M + Canon 550D - sadzane na ZEQ25GT + Nikon 12x50 EX do podglądania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Luty był krótki to i termin dostawy trochę "ścisnęło". Łatwiej zmieścić się w miesiącu który ma 31 dni niż 28. A konkretnie to wysyłka do prenumeratorów była we wtorek, z otrzymanych informacji wynika, że część z nich otrzymała przesyłkę w piątek, niektórzy zaś w poniedziałek czyli dzisiaj. Jakby ktoś nie dostał do środy  - proszę o interwencję na maila redakcyjnego.

Piotr Brych
założyciel miesięcznika Astronomia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że jakość papieru i druku numeru marcowego mocno zaskoczy czytelników :)

No, ja jestem bardzo pozytywnie zaskoczony nową jakością - oglądanie zdjęć to czysta przyjemność, szczególnie tych z naszego konkursu! :)

jolo-astrojolo.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do mnie też jeszcze nie dotarł  :-[

Celestron C8-NGT 200/1000, Sky-Watcher Pro-series MAK 150/1800, Uniwersał 90/900,
lornetka TPL 20x80 GIANT,  30x60,   canon EOS 60D, ALccd 5,  Baader UHC-S; Baader O III
PTMA Katowice

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a do mnie jeszcze nie, jedynie Urania dotarła a Astronomia jeszcze nie. Zawsze otrzymywałem na grubo przed końcem miesiąca. To już tydzień spóźnienia!  :-[

Celestron C8-NGT 200/1000, Sky-Watcher Pro-series MAK 150/1800, Uniwersał 90/900,
lornetka TPL 20x80 GIANT,  30x60,   canon EOS 60D, ALccd 5,  Baader UHC-S; Baader O III
PTMA Katowice

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rzeczywiście - tydzień spóźnienia za co bardzo przepraszam choć specjalnego wpływu na PP nie mam. Ale zapomniał kolega dodać, że nie otrzymał jeszcze numeru marcowego Astronomii a już dostał styczniowy Uranii.

Jak nie dojdzie do jutra proszę o informację - doślę drugi egzemplarz priorytetem.

a do mnie jeszcze nie, jedynie Urania dotarła a Astronomia jeszcze nie. Zawsze otrzymywałem na grubo przed końcem miesiąca. To już tydzień spóźnienia!  :-[

Piotr Brych
założyciel miesięcznika Astronomia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nareszcie! w dniu dzisiejszym otrzymałem nowy numer Astronomii - naprawdę jakość jest super i jak to mówią? lepiej później niż wcale  ;)

Celestron C8-NGT 200/1000, Sky-Watcher Pro-series MAK 150/1800, Uniwersał 90/900,
lornetka TPL 20x80 GIANT,  30x60,   canon EOS 60D, ALccd 5,  Baader UHC-S; Baader O III
PTMA Katowice

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

© Robert Twarogal * forumastronomiczne.pl * (2010-2023)