Skocz do zawartości
polaris

Obserwacje w Jeziorach Wielkich i Zwoli

Rekomendowane odpowiedzi

Uwaga - na razie dwa serwisy pogodowe zgodnie podają czystą noc z czwartku na piątek. Warunki będą dobre, bo Księżyc będzie już w ostatniej kwadrze, a temperatura w granicach -6 / -7 st. bez wiatru. Ponieważ od soboty wyjeżdżam na tydzień w góry, dla mnie to będzie jedyna okazja na wypad do Jezior przy obecnym wyżu.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

No i już widzę, że się usrało. Czyli w tym tygodniu nici z wypadu, a jak znam życie to pogoda dopisze jak będę w górach bez telepa ;) Czyli pozostaje mi życzyć wszystkim udanych sesji tego nowiu. Ja dołączę za miesiąc albo dwa :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Witajcie,

moze i mnie sie uda podjechac z pt/sob do JW. Najwczesniej moglbym byc po 22.00 ale to jeszcze potwierdze w piatek.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Po pierwsze siema :)

Pisałem o tym już na astro polis, ale napiszę i tu sobotnia noc zapowiada się idealna:

http://www.skippysky.com.au/2011/Poland/cloud_total/pol_036_cct.png

piątkowa nieco mniej

http://www.skippysky.com.au/2011/Poland/cloud_total/pol_012_cct.png

Chyba że pojedziemy na północ od poznania.  ;)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Śledzę prognozy pogody i w tym tygodniu zapowiadają się 1-2 nocki obserwacyjne. Mimo cienkiego Księżyca jest szansa na niezłe łowy :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Ja tez sledze pogode i wszystko wskazuje na to ze po wielu latach absencji dzisiaj wyskoczy na obserwacje. Jestem podekscytowany jak nowicjusz  :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Zapowiada się pogodny dzień, nawet bym dziś do Jezior podskoczył.  Jest dopiero pierwsza kwadra! Co Wy na to?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Robert, też sobie pomyślałem o sesji księżycowej :) Jeśli są prognozy na pogodną noc i w miarę bez wiatru to jestem chętny.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Myślę ze nic nie wskazuje na znaczne pogorszenie pogody, dziś mam imprezę rodziną ale pod wieczór czemu nie -zabiorę betoniarę  ;)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta