Skocz do zawartości

KALENDARZ Forum Astronomicznego


Rekomendowane odpowiedzi

12 minut temu, MaPa napisał:

Wysyłka dalej trwa czy jakoś ?

Jacek2 Napisano wtorek o 17:22

..Pierwsze 22 przesyłki trafiły do adresatów.

Proszę o cierpliwość. Dziś skończę pakować resztę. W czwartek i piątek pojadą w świat."

Czyli ,poszły wczoraj i dzisiaj - pod choinkę Będziesz miał kalendarz :)

Serdecznie pozdrawiam i kryształowego nieba życzę - Jacek  ?
TS T APO 90/600 z TSFLAT2 + Samyang 135 f2 ED z QHY183C + AS 60/240 z RC IMX290M + Canon 550D - sadzane na ZEQ25GT + Nikon 12x50 EX do podglądania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kalendarz doszedł. dzięki. Wreszcie nie muszę kupować  kalendarza z innego miejsca ponieważ mam wydarzenia astronomiczne podane na tacy Dziękuje twórcom kalendarza, że wzięli pod uwagę moje sugestie..

  • Like 1

Sprzętos:   N.Capella 16", Achro 6" , APO 4" , Lorn.16x80, Monty: CGEM, Adveturer mini, oraz  inne graty z wioskowej chaty 😉 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do mnie jeszcze nie dotarły kalendarze, a byłem w części początkowej na liście. Przez co podejrzewam, że coś musiało pójść nie tak. :angry:

Celestron C8-NGT 200/1000, Sky-Watcher Pro-series MAK 150/1800, Uniwersał 90/900,
lornetka TPL 20x80 GIANT,  30x60,   canon EOS 60D, ALccd 5,  Baader UHC-S; Baader O III
PTMA Katowice

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No cóż, bardzo przepraszam za pomyłki. Mam nadzieję że będzie ich jak najmniej.

Mam ciężki okres w pracy, takie pomyłki to zwykłe przeoczenie.

Naturalnie w takich przypadkach kalendarz doślę na własny koszt.

Panowie Fobek, Patrix wysłałem pv.

  • Like 1

SW 1200/250 flex, trzy lornetki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Darek posłusznie zgłasza otrzymanie kalendarza. 

  • Like 1

SW Dobs 12" rozsuwany, Coronado PST 40/400, ES 24 mm, LVW 13 i 8 mm, WO SWAN 33 mm, filtry UHC-S, O-III, H-beta, Powermate 2,5x Tele Vue i inne rzeczy, mniej ważne ale też potrzebne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki, kalendarz doszedł i do mnie. Bardzo ładny i w solidnym opakowaniu, że nie było żadnych znamion uszkodzenia. Powieszone są 2 kalendarze które otrzymałem i czekają cierpliwie na 1 Stycznia 2016 r.  :5640dc6ec0764_04Wink:

  • Like 1

Celestron C8-NGT 200/1000, Sky-Watcher Pro-series MAK 150/1800, Uniwersał 90/900,
lornetka TPL 20x80 GIANT,  30x60,   canon EOS 60D, ALccd 5,  Baader UHC-S; Baader O III
PTMA Katowice

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam i ja ( nawet trzy).:yes:  Moi astro znajomi z miasta otrzymają pod choinkę prezent, który przez najbliższy rok będzie  muskał odpowiednie zmysły w czasie niepogody. Pragnę także, w tym miejscu podziękować wszystkim, zaangażowanym w produkcję tego wspaniałego, nietuzinkowego wydawnictwa.  Ewo, Jacku - jesteście Wielcy. Bardzo, ale to bardzo jeszcze raz dziękuję.:5640dc6dbc8ce_01Smile:
Grzegorz

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Według moich informacji, wszyscy krajowi odbiorcy kalendarzy, swoje przesyłki już otrzymali. Ci mieszkający za granicą muszą niestety chwilkę poczekać (pv).

Jeżeli ktoś z Was jeszcze swojego kalendarza-y nie otrzymał proszę o kontakt.

Podsumowując,

Dziękuję wszystkim za w miarę terminowe wpłaty, dziękuję za zgodę na dopłatę kilku złotych na przesyłki kurierskie (jak widać było warto), przepraszam za pomyłki typu zła ilość w przesyłce (ostatnia pomyłka dziś pojechała do właściciela)

Jeżeli macie ochotę, jestem gotowy na przyszły rok.

Pozostało mi 5 kalendarzy. Chętni proszę o kontakt.

Życzę Wesołych Świąt.

  • Like 3

SW 1200/250 flex, trzy lornetki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kalendarze dzisiaj doszły. Bardzo dziękuję wszystkim, którzy sprawili, że będę mógł cieszyć oko. Super prezent na Święta. Jeszcze raz wszystkim dziękuję.

  • Like 1
TAKAHASHI FSQ-106ED,  QHY 163M, QHY 163C, NEQ 6
SW 150/750, SW DOB 10, Platforma paralaktyczna
AstroWalker, SW Star Adventurer 2i
Canon 1100D, lornetka Nicon Action 10x50,
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kalendarz doszedł wczoraj. Prościutki, równiutki, a szata graficzna i meritum - no po prostu kosmos ! :). Nowy zamieni stary czyli bieżący. Podziękowania i gratulacje dla Wszystkich, którzy przyłożyli rękę do projektu.

Dobson SW 8", SOTEM 15x50

GSO SV 30mm + Hyperion 8mm + kitowce z zestawu

Benro A2970T Camrock H051

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Również PIĘKNIE DZIĘKUJĘ - Ustaka i Słupsk otrzymały - Grzesio Ossek dostarczył - ja cieszę się podwójnie bo dotarły również dyplomy Henia 2015 :5640dc6dbc8ce_01Smile:
Od poniedziałku można używać.

Kal.thumb.jpg.623e362c552f7e8d4bb767b93b

 

  • Like 1

Serdecznie pozdrawiam i kryształowego nieba życzę - Jacek  ?
TS T APO 90/600 z TSFLAT2 + Samyang 135 f2 ED z QHY183C + AS 60/240 z RC IMX290M + Canon 550D - sadzane na ZEQ25GT + Nikon 12x50 EX do podglądania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kalendarz dotarł, ale tutaj niestety niemiła niespodzianka. Mam kartkę styczniową i potem marcową, bez lutego, trafił mi się wybrakowany, czy też tak macie? :5640dc6f5718d_06Sad:

TS Photoline 70/420 z flattenerem 0,79 + HEQ5 belt + Nikon D7500 mod + Asi 120 mini + ASIAIR

Mak 127 + kitowe okulary

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

© Robert Twarogal * forumastronomiczne.pl * (2010-2023)