Skocz do zawartości

KALENDARZ Forum Astronomicznego


Rekomendowane odpowiedzi

8 godzin temu, M.Rudy napisał:

Hmmm.... tylko mnie sie trafil wybrakowany egzemplarz... bez stycznia... czy caly nakład tak poszedł? ?

Niecały - ja mam 2 stycznie - Radek Sferoida świadkiem :)

Serdecznie pozdrawiam i kryształowego nieba życzę - Jacek  ?
TS T APO 90/600 z TSFLAT2 + Samyang 135 f2 ED z QHY183C + AS 60/240 z RC IMX290M + Canon 550D - sadzane na ZEQ25GT + Nikon 12x50 EX do podglądania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozostaje mi tylko przeprosić wszystkich za taką sytuację.
Proszę osoby które otrzymały już kalendarze, sprawdźcie proszę swoje egzemplarze i dajcie mi znać nawet ze zdjęciem.

Będę to zaraz reklamował, jednak na pewno będą pytali o ilość ewentualnego dodruku.

Jeszcze raz PRZEPRASZAM >:O

SW 1200/250 flex, trzy lornetki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie całe szczęście jest wszystko czyli od Stycznia do Grudnia  czyli musi być chyba kilka wadliwych sztuk. 

Celestron C8-NGT 200/1000, Sky-Watcher Pro-series MAK 150/1800, Uniwersał 90/900,
lornetka TPL 20x80 GIANT,  30x60,   canon EOS 60D, ALccd 5,  Baader UHC-S; Baader O III
PTMA Katowice

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

43 minuty temu, Jacek 2 napisał:

Pozostaje mi tylko przeprosić wszystkich za taką sytuację.
Proszę osoby które otrzymały już kalendarze, sprawdźcie proszę swoje egzemplarze i dajcie mi znać nawet ze zdjęciem.

Będę to zaraz reklamował, jednak na pewno będą pytali o ilość ewentualnego dodruku.

Jeszcze raz PRZEPRASZAM >:O

Jacek, ile jest w tym Twojej winy ??? Myślę, że niewiele ! WESOŁYCH ŚWIĄT !

TS80APO Q, RC 6", QHY8L i inne astro zabawki...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, sp3occ napisał:

 

Jacek, ile jest w tym Twojej winy ??? Myślę, że niewiele ! WESOŁYCH ŚWIĄT !

DOKŁADNIE. Powiem więcej - winy żadnej.

Serdecznie pozdrawiam i kryształowego nieba życzę - Jacek  ?
TS T APO 90/600 z TSFLAT2 + Samyang 135 f2 ED z QHY183C + AS 60/240 z RC IMX290M + Canon 550D - sadzane na ZEQ25GT + Nikon 12x50 EX do podglądania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja zamawiałem dwa i jeden jest ok, a drugi bez stycznia. Informuję tylko do statystyki. NIE trzeba dla mnie dodrukowywać stycznia, mimo tego drobnego uchybienia chciałbym podziękować wszystkim którzy przyczynili się do stworzenia tego kalendarza, świetna robota.

Wesołych Świąt

 

ps.

Nawet jeśli Jacek sprawdzał wyrywkowo czy są wszystkie miesiące, to mógł trafić na poprawne egzemplarze... nie sposób przejrzeć wszystkich

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kalendarz jest super (z opisu Pawcia bo go jeszcze nie oblukałem), ale na pewno taki jest.:)) Nie trzeba tutaj nikogo obwiniać. No cóż, przy składzie coś się skleiło i ileś tam poszło z brakiem (oby jak najmniej) lub z podwójnym miesiącem. Maszynom też się czasem zdarza coś zchrzanić, bo to szybko, szybko. Święta za pasem i wszystkim się zawsze spieszy...

Jacku, świetna robota. :clap: Wielkie dzięki i Wesołych, bezchmurnych Świąt. :)

  • Like 1

 Ritchey-Chrétien TS 150 mm/ 1370 + Reduktor TS 0,67 x , TS ED 80/560 + Flattener x0,8 ; ASI 533 MC Pro, Guider ArteSky 60/240 mm+ ASI 178 MM  iOptron iEQ30 Pro, AsiAir Plus

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak mówię, że jest super to jest super :) Egzemplarze sztuk 2 Krisq, które do mnie dotarły  są OK - miesiące w zgodzie z naturą :) Jacek, na pewno nikt Ciebie nie obwinia za taką sytuację-raczej powinniśmy Ci podziękować i przeprosić za dodatkowe utrapienie na głowie...

  • Like 1

APO TS 130/910;  ASI 290MM; okular Baader Scopos 30 mm 2",  ES 14mm,  ES 4,7 mm, EQ6-R Pro, Canon EOS RP, Jolo AstroHub 3.0

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W mojej 1 sztuce styczeń jest.

Jeszcze pytanie jak w tych pozostałych dla laureatów konkursów.

Ale mniejsza o to. Kalendarz przepiękny.

Dzięki Jacku!

Tu była kiedyś jakaś stopka, ale nie nadążała za zmianami sprzętowymi...

------------------------------------------------------------------------------------------------------

Pogodnego nieba życzę!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja na 16 sztuk które jeszcze mam w domu, mam jedną złą. Za to jaką.

5a3b9130e7cea_2017-12-2111_11_49.thumb.jpg.11c0c9dedcd4d72e1c2bf7d399e58895.jpg

5a3b91370929f_2017-12-2111_11_34.thumb.jpg.d224ae5c238e1f90b87c2b9af28cb4f2.jpg

Nie popuszczę tym razem, bo zbliżamy się do 10% wadliwych egzemplarzy. 
Zgłaszajcie wszystkie braki, w miarę możliwości ze zdjęciem. Może Ci którzy nie mają uwag niech na razie nie piszą w w wątku żeby nie robić zamieszania.

1. EMIL - 1szt.
2. M. Rudy - 1 szt.
3. Zielu - 1 szt.
4. sp3occ - 1szt.
5. ggrzes - 1 szt.
6. Jacek 2 - 1 szt.

SW 1200/250 flex, trzy lornetki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie też wszystko w "Najwyższym Porządku" :)
Kalendarz jest ekstra !

  • Like 1

Sprzęt = 10" f/3.3 SW Quattro CF ? 10" SCT Meade ? Hyperstar f/1.8 ? Gemini G-40 ? ASI 290MM-C
Obserwatorium = Kod MPC: L25 ? poszukiwanie supernowych
Liczba odkryć SN = 12 ? najnowsze: SN 2019wzj
http://www.supernowe.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

© Robert Twarogal * forumastronomiczne.pl * (2010-2023)