Skocz do zawartości

KALENDARZ Forum Astronomicznego


Rekomendowane odpowiedzi

Mi się pojawia brak danych o przesyłce-czyżby numer był błędny? kopiowałam, wpisywałam kilka razy i nic...  :-

Na poczcie mogli nie zeskanować tej akurat przesyłki, stąd jej brak w systemie i pojawi się dopiero jak się ją odbierze...tak się nieraz zdarza- cóż, czynnik ludzki ;)

W firmie wysylamy co tydzień dużo poleconych Pocztą Polską i klienci też się często pytają czemu ich listu nie ma w wyszukiwarce...

  • Like 1

Refraktor SW ED 80/600 , montaż CG 4

Hyperion 8-24 mm zoom, Hyperion 24, 21, 17, 13, 10, 8, 5, 3.5 mm, Aspheric 31 mm, 36 mm, Hyperion zoom barlow 2,25x, ES dielectric 2"

Filtry Baader:  O III

Vortex Raptor 8,5x32

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Melduję posłusznie, że po odstaniu 0,5h na PP jestem szczęśliwym posiadaczem 2 (niepogniecionych!) egz. kalendarza. Co prawda w jednym grudzień nie załapał się na druty, lecz to mały pikuś w porównaniu do w/w przypadków. A fazami Księżyca nie warto się przejmować - można je odciąć lub zakleić paskami prawidłowo wydrukowanymi. Podobnie dni świąteczne można zamalować kolorowym pisakiem! Szczere gratulacje i podziękowania dla Redaktorów i Dystrybutora kalendarza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi się pojawia brak danych o przesyłce-czyżby numer był błędny? kopiowałam, wpisywałam kilka razy i nic...  :-

 

Olu,

Moja wina, podczas wypisywania tylu numerów mogłem się pomylić i tak się też stało.

To Twój numer. Przepraszam.

 

(00)159007731411093654

  • Like 1

SW 1200/250 flex, trzy lornetki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Olu,

Moja wina, podczas wypisywania tylu numerów mogłem się pomylić i tak się też stało.

To Twój numer. Przepraszam.

 

(00)159007731411093654

Niech Pan nie przeprasza, każdy mógł się pomylić-jesteśmy tylko ludźmi ;)

Już wszystko się zgadza:

post-2939-0-35464800-1420662098.png

APM MS 25x100 | Nikon Action EX 10x50 | Oczy wyraka Nikon 2x50 | BGSZ 2.3x40 | filtr ND 5 | Canon 1100d | Slik Pro 700 DX
astrosztuka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W normalnym układzie wkurzał bym się, że mam pognieciony narożnik ale jak czytam w jakim stanie do Was docierają kalendarze to uważam, że mój dotarł w porządku.

Generalnie dostawę oceniam na 4+

 

Jacek, dzięki za twój wkład w druk i wysyłkę.

 

 

pzdr

Szymon

Baner III.jpg

Wizual: Skymaster 15x70, SYNTA 10"
Foto: SW 150/750+ATIK 383l, guide: SW 80/400+QHY5, na montażu: HEQ5
Foto: TS 130/910+ATIK 383l, guide: SW 80/400+QHY5, na montażu EQ6
Szybka pomoc 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kalendarz w stanie nienaruszonym dotarł.U mnie PP stanęła na wysokości zadania.

Dziękuję Wszystkim zaangażowanym w powstanie  i dystrybucję kalendarza.

Załączam pozdrowienia i życzenia wszystkiego co najlepsze w Nowym Roku 2015

Tadeusz-

MBTSERW

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

..... mam grafikę Beksińskiego (reprodukcję oczywiście  ;) )

Wszyscy tak mówią :D

Serdecznie pozdrawiam i kryształowego nieba życzę - Jacek  ?
TS T APO 90/600 z TSFLAT2 + Samyang 135 f2 ED z QHY183C + AS 60/240 z RC IMX290M + Canon 550D - sadzane na ZEQ25GT + Nikon 12x50 EX do podglądania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja również dziś otrzymałem. Stan, jak dla mnie idealny, lekkie zagięcie, które po godzinie prostowania książkami, z odległości około metra niewidoczne.

Również bindownie w porządku.

Dziękuję i pozdrawiam wszystkich zaangażowanych w projekt.

Wszystkim: wszystkiego najlepszego w Nowym Roku !

  • Like 2

Dobson SW 8", SOTEM 15x50

GSO SV 30mm + Hyperion 8mm + kitowce z zestawu

Benro A2970T Camrock H051

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też otrzymałem - wszystko OK - piękny jest!  :)

 

Mam też propozycje na przyszłość. Może i dobra może i nie. Generalnie chodzi o to żeby odciążyć kolege Jacka (a w przyszlosci może kogoś innego) sprawami związanymi z zamawianiem, logistyką i tym podobnymi sprawami ktore to są robione bezinteresownie przez niego i tu wielki szacunek.

 

Proponuje wykonanie takiego kalendarza za posrednictwem np empikfoto. Jedna osoba stworzyła by projekt a można zrobić za pomocą ich edytora co się żywnie podoba (ja sobie zawsze robie kalendarz rodzinny). Wzorów jest mnóstwo i każdy można edytować jak sie chce.

 

Taki kalendarz A3 na papierze foto kosztuje tam jak sie dobrze trafi jakieś 30-35zł.

 

Cała reszta polegała by na zamówieniu kalendarza przez "koordynatora" i podaniu danych adresowych osoby zainteresowanej kupnem no i taka osoba placi przy odbiorze za kalendarz otrzymany z empiku.

 

To ot takie moje przemyślenie na ten temat.

 

No i nie trzeba sie martwić że minimum to 50 czy 100szt. Zrobią jedną lub ile kto chce. Znajdzie się błąd można szybko poprawić i następne już bedą dobre...

 

Pozdrawiam!

Lucjan

  • Like 4

Pozdrawiam! Lucjan
Sony A7II, Olympus E-PL5, E-PM2 full spectrum, Astro CZJ Sonnar 300 f/[email protected], EQ3-2 + AstroEQ

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kalendarz dotarł szczęśliwie na miejsce. Poza lekkimi śladami "transportu" wszystko OK. Wielkie dzięki wszystkim zaangażowanym forumowiczom :)

Pogodnych nocy

 

Synta 8, kitowce 10 i 25 mm, Meade HD60 9mm, Classic Ortho 6 mm

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rownież dzis otrzymałem swój kalendarz. Nosi lekkie ślady transportu ale na szczęście nikt nie domyslił się go zginać :)

Mimo dalekiej podróży przez wawe, berlin aż do monachium dotarł w stanie niemal idealnym.

Co do samego kalendarza, to jestem bardzo zadowolony, robi bardzo dobre wrazenie. Jutro muszę poszukać miejsce, gdzie go zawiesić.

Dzięki jeszcze raz Jackowi, za sprawną realizację i wysyłkę do Niemiec.

TS Photoline 70/420 z flattenerem 0,79 + HEQ5 belt + Nikon D7500 mod + Asi 120 mini + ASIAIR

Mak 127 + kitowe okulary

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że jestem wielkim szczęściarzem - właśnie odebrałem swoje dwa kalendarze, są w stanie idealnym!

Dziękuję Jackowi ze Szczecina za ogrom pracy który w to włożył, dziękuję Jackowi z Ustki za to, że tak sprawnie skoordynował projekt, dziękuję wszystkim wspaniałym astrofotografom których piękne prace znalazły się w tym Kalendarzu, dziękuję tez synom Ivonki którzy to tak ładnie ogarneli :)

Mam nadzieje, ze nikogo nie pominąłem, ale dziękuję też wszystkim którzy w jakikolwiek sposób przyczynili się do powstania tego kalendarza!

Pozdrawiam serdecznie

Filip

  • Like 2

na przedwczesnej astro-emeryturze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co prawda kalendarz dotarł do mnie kilka dni temu ale dopiero dzisiaj po przyjeździe mogłem osobiście sprawdzić i porównać go na żywo. Jest świetny i nie ma żadnych braków a o wiele bardziej ładnie wygląda w naturze. Dzieki wszystkim tym, którzy włozyli w jego powstanie tyle własnego czasu, pracy i zaangażowania. Raz jeszcze wielki szacun a Ci którzy nie kupili niech żałują, bo mają czego.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na dobrą sprawę do dziś wszystkie przesyłki powinny trafić do adresatów, w związku z tym moje pytanie.

 

Czy ktoś jeszcze nie otrzymał swojego kalendarza ?

 

Podsumowując, pomimo wariackiego tempa, potknięć przy składach, niekompetencji naszych kochanych listonoszy itp. akcja przebiegła spranie.

Na przyszłość będziemy wiedzieć co poprawić i na co zwracać uwagę.

 

Dziękuję Wam wszystkim za całokształt.

 

Wessel - Jeden egzemplarz był źle zbindowany, wyślę Ci jeden w ramach rekompensaty.

 

Jcbo - Twój nie nadaje się do niczego, również dostaniesz jedną sztukę w kopercie z wielkim napisem "Nie Zginać Bo w Ryj"  no może część tego zdania pominę ;D

 

Prawdopodobnie zostanie mi jeszcze kilka egzemplarzy, nie chcę żeby mi zalegały w domu jako makulatura,

Chętnie pozbędę się ich za połowę ceny. 15 zł. plus 10 zł. wysyłka.

Zainteresowanych proszę o kontakt.

  • Like 1

SW 1200/250 flex, trzy lornetki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdyby Ktoś z Państwa chciał pobawić się w ATM i wydrukować sobie prawidłowe fazy Księżyca, dołączam plik JPG, który można po dopasowaniu do wielkości druknąć laserkiem na samoprzylepnych kartkach formatu A4, które w każdym papierniczym dostaniemy za około 50 gr. sztuka.

Wyciąć nozykiem do tapet i przykleić.

 

post-476-0-88045700-1420910685_thumb.jpg

  • Like 5

Serdecznie pozdrawiam i kryształowego nieba życzę - Jacek  ?
TS T APO 90/600 z TSFLAT2 + Samyang 135 f2 ED z QHY183C + AS 60/240 z RC IMX290M + Canon 550D - sadzane na ZEQ25GT + Nikon 12x50 EX do podglądania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 8 miesięcy później...

XXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXX

 

KALENDARZ FORUM ASTRONOMICZNEGO

2016 ROK

 

Szanowne Forumowiczki i Forumowicze -  To nie prima aprilis i za dużo wolnego czasu - to konieczność aby bez stresów i wyglądania listonosza w dniu 31 grudnia wejść w jego posiadanie i aby zawisł na honorowym miejscu naszych chatek w odpowiednim czasie :)

 

Ogłaszamy Konkurs na Kalendarz Forum Astronomicznego 2016r.

 

Nagrodą w konkursie jest oczywiście kalendarz FA gratis :)

 

- Zmagania konkursowe rozpoczynamy od tej chwili.

- Prace (okładka i przynajmniej jedną stronę) publikujemy na FA w tym temacie do 10 października.

- Od 11 do 15 października przeprowadzimy ankietę.

- Zwycięzca konkursu zobowiązany jest do przesłania plików swojej pracy do Kolegi Jacek2 w dniu 16 października i ewentualnych poprawek, jeśli zajdzie taka potrzeba.

- Użyte do kalendarza fotografie zamieszczone na naszym forum muszą zawierać imię i nazwisko autora, jeżeli są ze źródeł zewnętrznych adres internetowy i zgodę na publikację (proszę sprawdzać).

- Format kalendarza minimum A4 - sugerowany większy.

- Wszelkie typy grafik (mile widziana grafika wektorowa), format, sprawy techniczne i inne niejasności związane z kalendarzem wyjaśniamy na PW z Kolegą Jacek2.

- Logo FA, które bezwzględnie musi się znaleźć na okładce będzie dostępne u mnie lub Jacka.

- Kolega Jacek po otrzymaniu kompletnego projektu wyceni kalendarz (zapewne cena detaliczna będzie zależała od ilości zakupionych egzemplarzy)

- Zapisy i wpłaty musimy zakończyć do 02.11.2015r. Tak aby drukarnia rozpoczęła produkcję naszego dzieła przed grudniowym nawałem świątecznym.

 

To chyba tyle - pozostaje tylko życzyć wspaniałych pomysłów stającym w konkursowe szranki i oczywiście zwycięstwa :)

Do dzieła Panie i Panowie :)

Serdecznie pozdrawiam i kryształowego nieba życzę - Jacek  ?
TS T APO 90/600 z TSFLAT2 + Samyang 135 f2 ED z QHY183C + AS 60/240 z RC IMX290M + Canon 550D - sadzane na ZEQ25GT + Nikon 12x50 EX do podglądania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W takim tempie to termin będzie musiał być przedłużony.

Niestety nie może... Nie będziemy narażali się na stres i ewentualne błędy. Jacek też musi mieć komfort.

Termin jest nieprzekraczalny - 10 października o 23.59 ląduje w tym temacie ostatnia praca konkursowa.

 

P.S. Smutno będzie jeśli na ścianie nie zawiśnie NASZ z logo FA :(

Serdecznie pozdrawiam i kryształowego nieba życzę - Jacek  ?
TS T APO 90/600 z TSFLAT2 + Samyang 135 f2 ED z QHY183C + AS 60/240 z RC IMX290M + Canon 550D - sadzane na ZEQ25GT + Nikon 12x50 EX do podglądania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

© Robert Twarogal * forumastronomiczne.pl * (2010-2023)