Skocz do zawartości

KALENDARZ Forum Astronomicznego


Rekomendowane odpowiedzi

Tak - sprawdziłem, są źle fazy Księżyca :(

Nie przyszło mi do głowy sprawdzać gdy pobrałem link nie dopusciłem myśli, ze opublikowali bubla..., nie sprawdziłem również gdy Jacek opublikował PDFa na FA  - co innego poprawiałem...

Co mogę zrobić - Przeprosić - Przepraszam i jeśli ktos z Was uzna, ze to kalendarz dyskwalifikuje i nie powinien takowego otrzymać - zwrócę mu pieniądze (poproszę o informacje na PW).

Jest mi Bardzo Przykro :(

 

 

Bez przesady....Kalendarz wyszedł dobrze.

 

Choć jako drukarz mam parę mankamentów. 

Przede wszystkim jak tło jest szare, to grafik powinien przygotować tło z jednego koloru BLACK.

Takie rzeczy trzeba zgłaszać w drukarni przed impozycją .

Ale to takie moje zboczenie zawodowe :-) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No cóż, trochę kicha z tymi fazami Księżyca. Również powinienem był sprawdzić przed wysłaniem do druku. Nie sprawdziłem, Przepraszam.

Jeżeli będziecie jeszcze chcieli kalendarze w przyszłym roku, od razu będzie wiadomo na co zwracać uwagę, o tym że akcję trzeba zacząć drugiego listopada to nawet nie wspomnę bo to oczywiste.

  • Like 2

SW 1200/250 flex, trzy lornetki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do mnie również dotarł kalendarz - jest piękny! Jednak teraz prostuje się pod ciężarem książek bo moja koperta też była zagięta jak u wszystkich i jutro wyląduję już na ścianie :)

 

A co do niedociągnięć to jeżeli ktoś jest winny to WSZYSCY Z NAS, bo pdfy krążyły przed drukiem i nikt nie zauważył błędnych faz, więc Jacku głowa do góry!

Druga sprawa to super-ekspresowe tempo z jakim były podjęte działania więc siłą rzeczy mogło dojść do pomyłek.

 

Kalendarz jest wydrukowany, ludzie już wieszają na ścianach i są zadowoleni. Trzeba pamiętać, że to był pierwszy raz - kolejne będą już idealne, bo wiemy na co zwracać uwagę! :) A ten pierwszy będzie przynajmniej lepiej zapamiętany :)

  • Like 6

NIKON ACTION EX 10x50 CF

Canon 450D + Tamron 2.8/17-50 mm, Jupiter 37A 3.5/135, statyw Velbon DF60

Zapraszam na : http://starryshot.wordpress.com/ oraz https://www.facebook.com/StarryShot

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie pobili chyba rekord głupoty :)

Podczas mojej nieobecności P. listonosz nie zostawił(a) awiza tylko postawił(a) sobie za cel że zmieści tą kopertę w skrzynkę formatu B5,

i co najsmutniejsze to się temu osobnikowi udało, kalendarz nadaje się do śmieci ... no może nie całkiem - logo FA jest niezagięte :)

Jutro zaniosę im na Pocztę w prezencie, aby powiesiły sobie na ścianie jak potrafią.

 

Edit:

Reklamacja złożona, można to zrobić tu https://ereklamacje.poczta-polska.pl/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie pobili chyba rekord głupoty :)

Podczas mojej nieobecności P. listonosz nie zostawił(a) awiza tylko postawił(a) sobie za cel że zmieści tą kopertę w skrzynkę formatu B5,

i co najsmutniejsze to się temu osobnikowi udało, kalendarz nadaje się do śmieci ... no może nie całkiem - logo FA jest niezagięte :)

Jacek - Reklamuj - 130 zł za zniszczona przesyłkę poleconą. Opłaty były za format i w takim formacie są zobowiązani dostarczyć lub awizować bo nie mieści się do euro-skrzynki w nienaruszonym stanie.

To jest s........... >:(

To tylko wypełnienie formularza przy kierowniku zmiany - 2 minutki pracy a zapamięta debil raz na zawsze jak mu polecą po premii.

Pieniądze przeleją Ci na konto w ciągu max 3 tygodni.

Serdecznie pozdrawiam i kryształowego nieba życzę - Jacek  ?
TS T APO 90/600 z TSFLAT2 + Samyang 135 f2 ED z QHY183C + AS 60/240 z RC IMX290M + Canon 550D - sadzane na ZEQ25GT + Nikon 12x50 EX do podglądania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sensie jak na poczcie bo nie rozumiem? Której poczcie, bo w Toruniu chyba trochę ich jest?

 

Kilka stron wcześniej w tym wątku masz numery przesyłek, możesz swoją śledzić na stronie Poczty Polskiej.

Kilkakrotnie pisałem że listonosze przesyłek nie wezmą w rewir i należy odebrać je osobiście na Poczcie.

Jak widać niektórzy jednak dostarczają prawie do rąk własnych.

SW 1200/250 flex, trzy lornetki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś dotarł również do mnie. Listonosz przyniósł do domu. Ucierpiał niestety kalendarz ale niewiele.  Dolne narożniki zagięte ale da się z tym żyć.

Wisi na ścianie i się prostuje :)

Dzięki.

TS80APO Q, RC 6", QHY8L i inne astro zabawki...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze rozumiem, że mój kalendarz ciągle znajduje się w Szczecinie?

 

 

Listy polecone nie są skanowane z kodu na poszczególnych sortowniach przez które przechodzą więc będziesz miał info tylko o wysłaniu i o odebraniu, ewentualnie o tym że został awizowany i czeka na poczcie.

  • Like 1

Refraktor SW ED 80/600 , montaż CG 4

Hyperion 8-24 mm zoom, Hyperion 24, 21, 17, 13, 10, 8, 5, 3.5 mm, Aspheric 31 mm, 36 mm, Hyperion zoom barlow 2,25x, ES dielectric 2"

Filtry Baader:  O III

Vortex Raptor 8,5x32

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z dostawą do domu, całe szczęście nie próbowali go składać... niestety nosi dziwne wgniecenia, jakby jakiś kopyciasty diabełek po nim tańcował. A może pracownica poczty na obcasach :D

Dzięki za akcję!

  • Like 1

Celestron SkyMaster 15x70 + żuraw; dzida laserowa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No niestety przy "zdolnościach" Poczty w dostarczaniu przesyłek jedyną w miarę pewną formą wysyłania artykułów papierniczych jest zwinięcie ich w rulon i wysyłka jako polecony w tubie, np. takiej: http://allegro.pl/tuby-tekturowe-tuba-80x530x2mm-b2-zatyczki-w-wa-i4941089155.html  , raczej nie są w stanie łatwo tego uszkodzić. Kupowałem różnego rodzaju okleiny , nawet dużych rozmiarów wysyłane w tego rodzaju tubach i nigdy nic nie było pogięte.

  • Like 2

Refraktor SW ED 80/600 , montaż CG 4

Hyperion 8-24 mm zoom, Hyperion 24, 21, 17, 13, 10, 8, 5, 3.5 mm, Aspheric 31 mm, 36 mm, Hyperion zoom barlow 2,25x, ES dielectric 2"

Filtry Baader:  O III

Vortex Raptor 8,5x32

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój dotarł dzisiaj. Wielki szacun dla wszystkich dzięki którym powstal i dotarł. Poczta dostalaby ocene 2+ za wprawdzie nie zgięty ale lekko pogiety kalendarz. Może leżał w stercie mniejszych formatow i się troszke pogiął. Chyba trzeba by było zrolować i wysłać w tubie albo dać deskę do koperty :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

© Robert Twarogal * forumastronomiczne.pl * (2010-2023)