Skocz do zawartości

KALENDARZ Forum Astronomicznego

Rekomendowane odpowiedzi

Pamiętajcie drodzy Koledzy o nowych forumowiczach. Ja mam tylko jeden rok, a na pewno chcę mieć kolejne. To jest jedyny kalendarz, którego nie wyrzucę na koniec roku.
Tak zbieram te co mam .

Wysłane z mojego Redmi Note 4 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do odpowiedzi
  • Odpowiedzi 1,4 tyś
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

Popularne odpowiedzi

1.     Żeby Jackowi nie było przykro :)   Edit: Wprowadziłam drobne zmiany po sugestiach Artira. Będą również zaznaczone dni Zlotów FA :)

Wracam wczoraj po ciężkim dniu do domu a tu taka niespodzianka Kalendarze wyszły kapitalnie. Myślę że lepiej niż w zeszłym roku. Spakowałem na razie 22 sztuki, jutro kurier po nie przyjedzie

Drodzy Państwo, Z przyjemnością informuję że przed chwilą kurier dostarczył mi paczkę z Waszymi, Naszymi kalendarzami. Na razie 48 sztuk, pozostałe 52 mają dosłać zaraz po świętach. Kalendarz wyszed

Dodane obrazy

9 minut temu, Jacek 2 napisał:

....zróbmy kalendarz ze zdjęciami fajnych dziewczyn gapiących się w niebo ?
A tak na poważnie, żeby kolejna edycja była atrakcyjna nie powinna raczej zawierać kolejnych zdjęć Andromedy, mgławicy Oriona czy Rozety.
Może jakaś inna szata graficzna by się przydała. Niestety nie mam na nią pomysłu, może ktoś z Was ?
Druk, skład, wysyłkę mogę wziąć na siebie. Dobór zdjęć i nowa szatę chętnie zostawię Wam.

1. Jestem za ;) 

2. Mogę wybrać do akceptacji.

3. Mamy kilku grafików na forum, moze ktoś się zdeklaruje....

4. Chwała Ci za to :)

Odnośnik do odpowiedzi

Panowie, na spokojnie to nie wyścigi. Potrzebujecie kilka dni to nie ma problemu :)

@jolo Łukasz liczymy na wydarzenia astronomiczne na 2019 rok. Proszę w imieniu swoim i forumowiczów. O:)

Pomysły na nową szatę graficzną mile widziane.

Odnośnik do odpowiedzi
W dniu 29.10.2018 o 17:23, Jacek E. napisał:

:( :( :(  
Czy ktoś przejmie pałeczkę od Zasłużonego Jacka?

5 lat kalendarz wisiał mi w pracy i w domku.

Jeśli nikt się nie zgłosi,ja przejmę pałeczkę,choć czasu mam bardzo mało,( jak widać po mojej obecności na forum. )

Nie wiem tylko czy poradzę sobie  z tym wszystkim,mając bardzo znikome umiejętności obsługi komputera i programów.

• Like 2
  • Thanks 1
Odnośnik do odpowiedzi
  • 3 tygodnie później...

Okej może ja w tym roku spróbuję... Jako że swobodnie poruszam się w Gimpie.

Jacek2 napisz mi wytyczne odnośnie wielkości grafik na każdy miesiąc, formaty do drukarni i tak dalej. Jolo, daj mi kalendarz wydarzeń na rok 2019. JacekE, Postaraj się proszę o oryginały nadesłanych zdjęć na konkurs  z pierwszej trójki.

• Like 1
Odnośnik do odpowiedzi
20 minut temu, ignisdei napisał:

JacekE, Postaraj się proszę o oryginały nadesłanych zdjęć na konkurs  z pierwszej trójki.

W tym roku mieliśmy troszeczkę odstąpić od Henia fotek. Nie całkiem ale miały być tez rzadkie obiekty. Około 30 paru sztuk wysłałem Jackowi miał też wysłać Łukasz Lukost - myślę, ze wysłał i Jacek ma już komplet fotek....
Parę postów wyżej o tym pisaliśmy.

Odnośnik do odpowiedzi
  • 2 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...