Skocz do zawartości

KALENDARZ Forum Astronomicznego


Rekomendowane odpowiedzi

Podesle jak wroce do domu z pracy. Wtedy tez odniose sie do reszty.

Dziękuję - nic od Ciebie nie potrzebuję i już potrzebował nie będę.

 

A jeśli chodzi o odniesienie do mojego postu to również jest zbędne - Tu kulturalny człowiek powinien tylko napisać przepraszam, ale Ty nawet tego nie potrafisz - jak nie potrafiłeś odpowiedzieć na moich kolejnych 7 prywatnych wiadomości. Miałeś na to czas od 06.11 2014 roku godziny 17.45 gdy odebrałeś Logo FA jako ostatni element kalendarza.

 

Potrzebowałem bardzo i nie tylko ja odpowiedzi:

11 listopad 2014 - 02:08

12 listopad 2014 - 08:50

14 listopad 2014 - 08:39

18 listopad 2014 - 07:47

19 listopad 2014 - 12:45

25 listopad 2014 - 04:27

28 listopad 2014 - 10:40

Nie doczekałem się....

 

Ja odpowiedział bym już na pierwszą i kolejne - obojętnie jakie miały by być - tak mnie wychowano. Zwłaszcza, że je odebrałeś i na FA godzinami przebywałeś.

 

Nie potrzebna już w tym temacie żadna dyskusja tylko pomoc ludzi, którym na FA zależy.

 

Do Ciebie mam tylko i aż tyle. żebyś nie wiem co tu wypisywał nie będę się do tego ustosunkowywał i polemizował z Tobą.

 

Zostałem potraktowany jak gówniarz - kolokwialnie pisząc totalną ,,zlewką" z Twojej strony. Czego dowodem są kolejne zrzuty w temacie Kalendarz jakie prowadziłem z Tobą  na PW - żywcem skopiowane.

 

ŻYCZĘ CI POWODZENIA.

 

Ponawiam prośbę do Państwa o fazy Księżyca z 2 postów wyżej :)

Serdecznie pozdrawiam i kryształowego nieba życzę - Jacek  ?
TS T APO 90/600 z TSFLAT2 + Samyang 135 f2 ED z QHY183C + AS 60/240 z RC IMX290M + Canon 550D - sadzane na ZEQ25GT + Nikon 12x50 EX do podglądania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli dostanę składy, kalendarze zlecę do druku w zaprzyjaźnionej drukarni.

Nie ma jednak szans żebym wyrobił się z wysyłką przed końcem tego roku.

Na tą chwilę nie mogę nawet podać ceny jednostkowej, będzie ona zależeć od wielkości zlecenia.

Po otrzymaniu składów musiałbym BŁYSKAWICZNIE ZEBRAĆ OD ZAINTERESOWANYCH PIENIĄDZE. Dopiero potem mogę zlecać druk.

Jeżeli chodzi o wysyłkę to chciałbym żeby zgłosili się dystrybutorzy którzy będą mogli rozprowadzić kalendarze w obrębie swoich miejscowości zamieszkania.

Wysyłanie pojedynczych egzemplarzy jeszcze bardziej utrudni i opóźni dystrybucję.

  • Like 5

SW 1200/250 flex, trzy lornetki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odmawiasz mi prawa do odpowiedzi w temacie w ktorym piszesz publicznie o mnie i wrzucasz screeny z prywatnej rozmowy? ???

Człowieku na pisanie i odpowiadanie miałeś czas w dniach gdy Jacek pytania ci zadawał, do piątku się nie doczekał, teraz to nie przeszkadzaj w ratowaniu przedsięwzięcia.

  • Like 1

Atik 383L+, 314E, Eos 600D, CT8, Canon EF-S 55-250, Canon EF-S 18-55 + 2 lewe ręce ? 

Banero_A_clone.png 2023-02-26_181337c.png.df966a0f5aaffa755988448a083ffa7e.png RazorbackRustTributeLg_clone.png   

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli dostanę składy, kalendarze zlecę do druku w zaprzyjaźnionej drukarni.

Nie ma jednak szans żebym wyrobił się z wysyłką przed końcem tego roku.

Na tą chwilę nie mogę nawet podać ceny jednostkowej, będzie ona zależeć od wielkości zlecenia.

Po otrzymaniu składów musiałbym BŁYSKAWICZNIE ZEBRAĆ OD ZAINTERESOWANYCH PIENIĄDZE. Dopiero potem mogę zlecać druk.

Jeżeli chodzi o wysyłkę to chciałbym żeby zgłosili się dystrybutorzy którzy będą mogli rozprowadzić kalendarze w obrębie swoich miejscowości zamieszkania.

Wysyłanie pojedynczych egzemplarzy jeszcze bardziej utrudni i opóźni dystrybucję.

 

 

Zgłaszam się do dystrybucji w swoim rejonie.

 

Chociaż tyle mogę zrobić.

  • Like 2

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

SYNTA 14,pełnoaperturowy ND5, Scopos 30mm, SW UWA  13 / 8 / 5 mm 70*,Pentax XW 7 mm,ATM okular.18 mm 120* i 55 mm 68*, Barlow GSO ED 2X,SM 20x80, DO SL 15x70,10 x50,2,5x25,Canon EOS 450D, polaryzacyjny zmienny,księżycowy 2"-13%,,Orion UB 2".OIII 2",kolorowe Meade 4000, i Wielkie Marzenie o wielkim teleskopie.

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

https://www.facebook.com/pages/Astronomia-S%C5%82upsk/866502086751044

https://www.facebook.com/groups/199415933741016/

PTMA - W-wa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Wysyłanie pojedynczych egzemplarzy jeszcze bardziej utrudni i opóźni dystrybucję.

Jeśli na co dzień nie masz zbyt czasu to ja w zimę powinienem mieć go pod dostatkiem, więc w razie potrzeby mógłbym zająć się adresowaniem i wysyłką pojedynczych egzemplarzy, tak by w krótkim czasie wysłać wszystkie. 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli na co dzień nie masz zbyt czasu to ja w zimę powinienem mieć go pod dostatkiem, więc w razie potrzeby mógłbym zająć się adresowaniem i wysyłką pojedynczych egzemplarzy, tak by w krótkim czasie wysłać wszystkie. 

 

Jak co Jacek mogę pomóc w adresowaniu i wysyłce.

Panowie wielki szacun dla Was, chętnie skorzystam z Waszej pomocy.

SW 1200/250 flex, trzy lornetki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na razie nie mammy nic poza dobrymi chęciami, pliki do druku to podstawa.

Jeżeli Jacek E jako pilotujący całe przedsięwzięcie uzna że można rozpocząć zapisy to jak najbardziej jestem za.

Koleżanki i Koledzy tak jak napisałem Iwonka ze swoimi Synami zawodowcami zajmie się projektem - Jacek Bobowik jest do dyspozycji z pomocą.

 

O projekcie mogę napisać jedynie tyle:

Wymiary 35x40 cm Pierwsza strona jako tło strona główna FA w prawym górnym 2015 po środku logo jubileuszowe FA.

Kolejne, jako tło strona FA w sepii a na niej tak jak w projekcie Paethera, który przyjęliśmy przez aklamację;

Czyli duża astrofotografia, 2 - 3 małe w zależności od proporcji dużej.

Fotografie są wybrane z pięciolecia istnienia FA.

Mapka nieba Piotra Brycha  na dole fazy Munia - o które bardzo proszę !!!!!

Na górze spirala aby kalendarz był cały zachowany na pamiątkę.

 

Proszę uprzejmie jeżeli chcecie zaryzykować w ciemno a myślę, że warto bo widziałem prace Iwonki Latorośli zapisujcie się :)

 

1. JacekE

Serdecznie pozdrawiam i kryształowego nieba życzę - Jacek  ?
TS T APO 90/600 z TSFLAT2 + Samyang 135 f2 ED z QHY183C + AS 60/240 z RC IMX290M + Canon 550D - sadzane na ZEQ25GT + Nikon 12x50 EX do podglądania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. JacekE

2. SZLARZ

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

SYNTA 14,pełnoaperturowy ND5, Scopos 30mm, SW UWA  13 / 8 / 5 mm 70*,Pentax XW 7 mm,ATM okular.18 mm 120* i 55 mm 68*, Barlow GSO ED 2X,SM 20x80, DO SL 15x70,10 x50,2,5x25,Canon EOS 450D, polaryzacyjny zmienny,księżycowy 2"-13%,,Orion UB 2".OIII 2",kolorowe Meade 4000, i Wielkie Marzenie o wielkim teleskopie.

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

https://www.facebook.com/pages/Astronomia-S%C5%82upsk/866502086751044

https://www.facebook.com/groups/199415933741016/

PTMA - W-wa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Projekt Jubileuszowego Kalendarza, na który się zapisujecie ujrzycie do jutra 8)

 

1. JacekE
2. SZKLARZ
3. Sferoida 3 szt.
4. lukost
5. Ignisdei 
6. jolo

Serdecznie pozdrawiam i kryształowego nieba życzę - Jacek  ?
TS T APO 90/600 z TSFLAT2 + Samyang 135 f2 ED z QHY183C + AS 60/240 z RC IMX290M + Canon 550D - sadzane na ZEQ25GT + Nikon 12x50 EX do podglądania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. JacekE

2. SZKLARZ

3. Sferoida 3 szt.

4. lukost

5. Ignisdei

6. jolo

7.g.b. 2 szt

Meade LB 12"
Lornetka DO 10x50+ statyw foto made in germany,,
Scopos 30mm ,Meade SWA S5000 16mm,  ES 8.8mm , Ortho 10mm, Bino TS
Antares ALP 1,25" Bader SC 1,25" 
 
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam już Fazy Księżyca - są wysłane Dziękuje Jolo - skleroza, też je miałem a głowę zawracam :-[

 

1. JacekE
2. SZKLARZ
3. Sferoida 3 szt.
4. lukost
5. Ignisdei
6. jolo
7.g.b. 2 szt

8. sp3occ

Serdecznie pozdrawiam i kryształowego nieba życzę - Jacek  ?
TS T APO 90/600 z TSFLAT2 + Samyang 135 f2 ED z QHY183C + AS 60/240 z RC IMX290M + Canon 550D - sadzane na ZEQ25GT + Nikon 12x50 EX do podglądania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. JacekE
2. SZKLARZ
3. Sferoida 3 szt.
4. lukost
5. Ignisdei
6. jolo
7.g.b. 2 szt
8. sp3occ
9. Alien 2szt
10. jcbo
11. Ciekawska
12. jarkowy123
13. Elmarqo 
14.Perseus
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

...Nie ma jednak szans żebym wyrobił się z wysyłką przed końcem tego roku.

Na tą chwilę nie mogę nawet podać ceny jednostkowej, będzie ona zależeć od wielkości zlecenia...

Jeżeli będzie taka potrzeba chętnie pomogę w rozprowadzaniu kalendarzy.

Co do ceny - generalnie przydało by się określenie chociażby wstępnie, że przy nakładzie powiedzmy 30szt cena będzie w granicach XX a przy 100szt już tylko YY.

 

@Jacek E. - Jacku, może wyodrębnił byś zapisy do innego tematu? Będzie przejrzyściej.

Baner III.jpg

Wizual: Skymaster 15x70, SYNTA 10"
Foto: SW 150/750+ATIK 383l, guide: SW 80/400+QHY5, na montażu: HEQ5
Foto: TS 130/910+ATIK 383l, guide: SW 80/400+QHY5, na montażu EQ6
Szybka pomoc 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. JacekE
2. SZKLARZ
3. Sferoida 3 szt.
4. lukost
5. Ignisdei
6. jolo
7.g.b. 2 szt
8. sp3occ
9. Alien 2szt
10. jcbo
11. Ciekawska
12. jarkowy123
13. Elmarqo
14.Perseus

15. Mirek 1 szt

16. Amper 2szt

Omegon 22x85, Omegon 16x70
Meade LB12", 
TMB-LZOS Apo 105/650,
NEQ6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

© Robert Twarogal * forumastronomiczne.pl * (2010-2023)