Skocz do zawartości

IX ZLOT w Zatomiu - KOSZTY


Rekomendowane odpowiedzi

(uwaga zmiana terminu ostatecznego wpłat)

 

 

 

Mimo, że życie w naszym kraju drożeje, naszych zlotów to niedotyczący. Mam dla Was po raz kolejny miłą wiadomość, koszty zlotu nie uległy zmianie!
 
8) O0
 
 
Mamy swoje stawki i jesteśmy stałymi klientami
Przedstawiam Wam więc wątek dot. kosztów IX zlotu:


Koszt wyżywienia (śniadanie+obiadokolacja)  to  40zł
Obiadokolacja 25zł
Śniadanie 15zł

Dla chętnych oczywiście do wykupienia kolacja  za 15zł

Ale ta opcja Z TRZECIM POSIŁKIEM jest oczywiście dostępna dla chętnych!



Koszt noclegów to 35zł niezależnie czy będzie to Pyralndia, Gościniec czy Stara szkoła


Razem 75zł  doba

Koszty organizacyjne  identyfikatory (zawieszki + drukowanie),ognisko i grill  (kiełbasa śląska, kaszanka na grilla,  ilość kg zależy ile nas będzie, chleby keczupy, musztardy) Jak zwykle nie będzie zrzuty na zlocie...wszystko kupię u siebie w miejscowej masarni i przywiozę  z "gwarancją" jakości wędlin. 

Dopłacamy zatem 10zł (po uogólnieniu) dodatkowo do każdej opcji tytułem opłaty zlotowej


Czyli trzy doby od czwartku do niedzieli  235 zł
Czyli dwie doby od piątku do niedzieli    160 zł




wpłacamy na 

77 2490 1044 0000 4200 3363 9796


Robert Twarogal

(tyle starczy by wysłać przelew gdy ktoś chciał więcej danych proszę na PW) Wplata musi zawierać Wasz nick i zdanie "IX zlot w  Zatomiu" !

Decydujemy się na jedną z dwóch opcji 2 lub 3 dobowych....Wpłaty będą księgowane na bieżąco w  temacie zlotowym obok listy deklarujących....
Ostateczny termin wpłat to poniedziałek  15 wrzesień 2014 macie kupę czasu, jak zawsze po terminie skreślam z listy tych co nie wpłacili.

W piątek wieczorem  wysyłam kasę do Zatomia i opłacam imprezę po tym dniu kasa będzie nie do odzyskania..

Czekam na Wasze wpłaty.  :)
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 
Koszulki nie są obowiązkowe i można na nie się zapisać  u Jacka2 w osobnym wątku i zakupić u Jacka indywidualnie
 

To na razie tyle  ;D

  • Like 4

Sprzętos:   N.Capella 16", Achro 6" , APO 4" , Lorn.16x80, Monty: CGEM, Adveturer mini, oraz  inne graty z wioskowej chaty 😉 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Robert, mam pytanko. Z kaską może być krucho, a koszta wyprawy przez cały kraj są sporę, więc wolę wiedzieć już teraz.

Napisałeś:

 


 


Decydujemy się na jedną z dwóch opcji 2 lub 3 dobowych....

 

 

Czy gdybyśmy byli zmuszeni zrezygnować z posiłków u Pani Krysi, nad czym ubolewam, bo są wspaniałe! to rozumiem, że jest taka opcja? Czyli sam nocleg + oczywiście opłata zlotowa. Da się?

Jeśli tak, to wpłaca się też do Ciebie, czy należy rozliczać się jakoś bezpośrednio u właścicieli ośrodków?

Z góry dzięki za odpowiedź,

pozdro

Filip

na przedwczesnej astro-emeryturze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko przechodzi przez mnie. To ceny negocjowane! 

Część ludzi tak.. robi (z przyczyn finansowych lub diety) tam są aneksy kuchenne. Wpłacasz mi za nocleg + opłata administracyjna a gotujesz sobie samemu!

  • Like 1

Sprzętos:   N.Capella 16", Achro 6" , APO 4" , Lorn.16x80, Monty: CGEM, Adveturer mini, oraz  inne graty z wioskowej chaty 😉 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc później...
  • 3 tygodnie później...

Jest tam jakaś lodówka ....

W Pyrlandii we wszystkich pokojach lodówki, kuchnie, sztućce, talerze i szkło ;)

Serdecznie pozdrawiam i kryształowego nieba życzę - Jacek  ?
TS T APO 90/600 z TSFLAT2 + Samyang 135 f2 ED z QHY183C + AS 60/240 z RC IMX290M + Canon 550D - sadzane na ZEQ25GT + Nikon 12x50 EX do podglądania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oj, oj "bez wykupu pożywienia" to grzech ciężki (nie wiem czy nasz kapelan - Ignisdei odpuści), ja byłem tylko raz i za nic nie odpuszczę jedzonka u p. Krysi

Już wpłaciłem 115zł, również żałuję że jedzonka nie spróbuje ale ledwo co tą kwotę uzbierałem :/ a co dopiero 2x tyle... chyba że bym setup sprzedał :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedzenie u Pani Krysi to stały element zlotowy. Mnie osobiście bardzo smakuje ale oczywiście każdy ma wybór. Jedyne co pamietam w kwesti wyposażenia Pyrlnadi to ze lodówka nie ma zamrazalinika - przynajmniej w pokoju poznańskim. Kupilismy ostatnio kostki do lodu ale nie było go jak zrobic. :-)

Seestar S50/ED80/GSO 10"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze, że jest tak elastycznie. Nie oszukujmy się. W tych czasach każdy grosz jest ważny a z przykrością trzeba stwierdzić, że nie jesteśmy społeczeństwem bogatym. Dlatego uważam, że jest to cholernym plusem zlotu iż mamy wybór. Jedna, dwie lub trzy doby, ze śniadankiem bez obiadu czy odwrotnie. A może na własnym garnuszku przez cały zlot. Pewnie przez to Prezes ma trochę więcej roboty i nie raz się wścieka ale dzięki temu liczba zlotowiczów cały czas wzrasta a na imprezę mogą sobie pozwolić również Ci, którzy mają trochę mniej w portfelu.

 

I za to trzeba Robertowi podziękować.

  • Like 6

Baner III.jpg

Wizual: Skymaster 15x70, SYNTA 10"
Foto: SW 150/750+ATIK 383l, guide: SW 80/400+QHY5, na montażu: HEQ5
Foto: TS 130/910+ATIK 383l, guide: SW 80/400+QHY5, na montażu EQ6
Szybka pomoc 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieję że legendy krążące o tym niebie są prawdziwe :D

Niewłaściwe słowo!

Siadaj! Pała!

;)

Baner III.jpg

Wizual: Skymaster 15x70, SYNTA 10"
Foto: SW 150/750+ATIK 383l, guide: SW 80/400+QHY5, na montażu: HEQ5
Foto: TS 130/910+ATIK 383l, guide: SW 80/400+QHY5, na montażu EQ6
Szybka pomoc 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze, że jest tak elastycznie. Nie oszukujmy się. W tych czasach każdy grosz jest ważny a z przykrością trzeba stwierdzić, że nie jesteśmy społeczeństwem bogatym. Dlatego uważam, że jest to cholernym plusem zlotu iż mamy wybór. Jedna, dwie lub trzy doby, ze śniadankiem bez obiadu czy odwrotnie. A może na własnym garnuszku przez cały zlot. Pewnie przez to Prezes ma trochę więcej roboty i nie raz się wścieka ale dzięki temu liczba zlotowiczów cały czas wzrasta a na imprezę mogą sobie pozwolić również Ci, którzy mają trochę mniej w portfelu.

 

I za to trzeba Robertowi podziękować.

Mam tylko jedną prośbę, unikajmy rezerwacji (na jedną noc), gospodarze nie są z tego tytułu zadowoleni -muszę się tłumaczyć i prosić o ten jeden, ostatni  wyjątek!

Sprzętos:   N.Capella 16", Achro 6" , APO 4" , Lorn.16x80, Monty: CGEM, Adveturer mini, oraz  inne graty z wioskowej chaty 😉 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ochotnik do pokoju naukowego  :P

Naukowego? Troszkę mi to ironią zalatuje jak czytam komentarz Szdom-a :D. Chyba że nie, to w takim razie ja w takich klimatach dobrze się czuję :). Może ktoś wyjaśnić? Bo mi to teraz nie da spokoju, o co z tym chodzi?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

. Może ktoś wyjaśnić? Bo mi to teraz nie da spokoju, o co z tym chodzi?

A poczytaj Kolego lekturę wątków zlotowych tak od IV lub V zlotu na temat tego pokoju - sam wnioski wyciągniesz.......

Serdecznie pozdrawiam i kryształowego nieba życzę - Jacek  ?
TS T APO 90/600 z TSFLAT2 + Samyang 135 f2 ED z QHY183C + AS 60/240 z RC IMX290M + Canon 550D - sadzane na ZEQ25GT + Nikon 12x50 EX do podglądania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

© Robert Twarogal * forumastronomiczne.pl * (2010-2023)