Skocz do zawartości

Koszty zlotowe


ignisdei

Rekomendowane odpowiedzi

Myślałem jak załatwić sprawę kosztów.  Ostatni zlot był w wąskim gronie.  Teraz realnie patrząc będzie nas ponad 2 x więcej 8)

Prawdopodobnie odejdziemy od zaliczek i ustalimy kwotę całkowitą w której wliczone są:

3 noclegi

oraz:

- od 15.00 Czwartek obiadokolacja

- Piątek śniadanie+ obiadokolacja 

-Sobota śniadanie+ obiadokolacja 

-Niedziela  śniadanie wyjazd do godz 12.00

czekam info do pana Leszka

Teraz nie wiem czy wliczać w to koszulki zlotowe? Niech Jacek się wypowie o kosztach ilość ok 30szt +

Ustalimy też maksymalny termin (niemożności wycofania wpłaty!)

Powinny być też identyfikatory!

Sprzętos:   N.Capella 16", Achro 6" , APO 4" , Lorn.16x80, Monty: CGEM, Adveturer mini, oraz  inne graty z wioskowej chaty 😉 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koszty zlotowe:

Pełną kwotę (nocleg + wyżywieniem) przesyłamy na moje konto. Taka różnica między starym a nowym zlotem, że teraz rozliczacie się ze mną a nie z gospodarzem.  Ograniczenie to wprowadziłem  wyłącznie ze względu na liczbę osób jaka zawita do Zatomia. Nie mógł bym kontrolować tu systemu zaliczek. Na zlocie w Walkowicach zdarzały sie sytuacje że ludzie przyjeżdżali i się ulatniali jak kamfora -Wiehu musiał płacić ze swoich. Chodzi o nasze dobre imię!

Koszty są dokładnie takie jak w tamtym roku. Wpłacamy je w całości przed zlotem. Tylko wplata na konto gwarantuje udział w zlocie. 

Będą to 3 pełne doby: (Doba trwa od godz 14.00-12.00)

Która to doba  przedstawia się następująco:

Przyjeżdżamy w czwartek  po południu mamy:

- Obiadokolację

- Nocleg

Piątek

- Śniadanie

- Obiadokolację 

- Nocleg

Sobota

- Śniadanie

- Obiadokolację 

- Nocleg

Niedziela

- Śniadanie

Ośrodek opuszczamy do godz 12.00

W koszt wliczamy  Identyfikatory zlotowe.

Całkowity koszt wyniesie 195 zł od osoby

Oczywiście każdy z nas może zostać dłużej, co wymaga dodatkowych (indywidualnych) ustaleń z gospodarzem.

UWAGA:Wprowadzamy opcje 2 dobową dla osób które z przyczyn niezależnych nie mogą przyjechać już w czwartek.prosze by traktować to jednak jako opcję awaryjną jeśli juz nie można inaczej. Zlot formalnie ma 3 doby!!!

Koszty wyglądać będą tu następująco:

Piątek

- Obiadokolacja 

- Nocleg

Sobota

- Śniadanie

- Obiadokolacja 

- Nocleg

Niedziela

- Śniadanie

Ośrodek opuszczamy do godz 12.00

W koszt wliczamy  Identyfikatory zlotowe.

Całkowity koszt opcji awaryjnej wyniesie 130 zł od osoby

 

Wpłacajcie pieniądze na to konto, tyle wystarczy by dokonać przelewu (dokładniejsze dane podaję tylko na PW na specjalne życzenie gdyby były konieczne) Tylko wpłata przed 10-marca gwarantuje miejsce na zlocie.

Robert Twarogal

17 90550003 0001 0005 2676 0010

Zobaczymy jak nam pójdzie.

Nie ponaglam.. ale postarajcie się proszę nie ociągać zbytnio z wpłatami !

Listę zamykam 10tego - tego dnia też skreślam osoby które nie zapłaciły i pieniądze wysyłam na Konto pana Leszka.

ps. Wysłanych gospodarzowi pieniędzy już nie odzyskamy!

ps1. Dystrybucją koszulek dla chętnych zajmie się kolega Jacek2.Proszę tylko z nim rozmawiać o tym. Wiem że koszt koszulki to 36zł.

Sprzętos:   N.Capella 16", Achro 6" , APO 4" , Lorn.16x80, Monty: CGEM, Adveturer mini, oraz  inne graty z wioskowej chaty 😉 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

© Robert Twarogal * forumastronomiczne.pl * (2010-2023)