Skocz do zawartości

Kalendarz - Astrofotografia Amatorska 2011


JacekPala

Rekomendowane odpowiedzi

2000 sztuk to sporo, chyba? czy będzie zablokowany serwer jak po bilety na jakiś mecz? Jak 2011 to sztuk też może być 2011:)

Spokojnie blokady serwera nie będzie ;)

Atik 383L+, 314E, Eos 600D, CT8, Canon EF-S 55-250, Canon EF-S 18-55 + 2 lewe ręce ? 

Banero_A_clone.png 2023-02-26_181337c.png.df966a0f5aaffa755988448a083ffa7e.png RazorbackRustTributeLg_clone.png   

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2000 to wcale nie sporo, rozejdzie się w ciągu kilkunastu-dziesięciu minut... mam nadzieję że będzie blokada na zamawianie większej ilości per persona...

10x50, 20x70, SW200/1200DobsGoTo

...take a look, to the sky, just before You die- it's the last time he will...

...zmazując barwy lasom i polom, mknie balon nocy -z knajpy- gondolą...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

My też włączamy sie w promocję kalendarza, baner kalendarza z przekierowaniem na ten temat zagości wiec (na czas zapisów) na forum, przemiennie z banerem zlotowym.

Sprzętos:   N.Capella 16", Achro 6" , APO 4" , Lorn.16x80, Monty: CGEM, Adveturer mini, oraz  inne graty z wioskowej chaty 😉 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

AStrokalendarz co roku wisi na ścianie i pieknie sie prezentuje. Zdjęcia są wspaniałe i przypominają że jest w Polsce wielu amatorów astronomii którzy poswiecaja nocki aby takie foty wykonywac dla nich wszystkich szacun wielki i mam nadzieje że może kiedys ukaze sie w nim także moje zdjęice:) Kto wie...

M_j_Wszechswiat_Baner.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się szacunek mam dla każdego, zaś, jeśli chodzi o kalendarz no trudno ja nie myślę jeździć po większych miastach, albo prosić kogoś by mi przywiózł lub wysłał pocztą, bo według mnie nie ma sensu gonić czy do Sanoka, Rzeszowa, Jasła, Krosna itd. Po kalendarz jak się nie ma spraw do załatwienia w tych wymienionych miastach o to mi chodzi, fajnie, że jest taki kalendarz oraz że jest darmowy, no, ale trudno, nie wszystko można mieć. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc później...

No kalendarz wreszcie zawitał i  pod moją strzechę (dzięki bezinteresownej pomocy kolegi Polarisa -Serdecznie Pozdrawiam :) ).

Piękne wykonany. Twórcom kalendarza należy się duże uznanie za nakład pracy i oczywiście podziękowania!

Tym bardziej ukłon w stronę  zespołu redakcyjnego za umieszczenie adresu naszego forum na okładce 8).

Proszę by w przyszłym roku wcześniej zamieścić informację o kalendarzu na forum. A włączymy się w aktywną promocję na FA kalendarza  2012 - już od początku akcji! 

Dziękuję i  Pozdrawiam Ignisdei

Sprzętos:   N.Capella 16", Achro 6" , APO 4" , Lorn.16x80, Monty: CGEM, Adveturer mini, oraz  inne graty z wioskowej chaty 😉 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(dzięki bezinteresownej pomocy kolegi Polarisa -Serdecznie Pozdrawiam :) ).

Ty mnie tu pod włos nie bierz ;)

Ja swój egzemplarz przekazałem osobie której sprawi na pewno więcej radości niż mi. Idea wspaniała, wykonanie świetne, ale już w wersji 2010 nie przypadło mi do gustu to rozdrobnienie zdjęć. Za dużo ich, przez co każde z nich traci swój urok. Preferuję jednak konkret - jedno duże zdjęcie na miesiąc. Czekam z niecierpliwością na edycję 2012!

www.astronoce.pl

Nieco na skróty: sites.google.com/view/astropolaris/

DO/GSO 8" Dob | Vanguard Endeavor 8x42 EDII

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(dzięki bezinteresownej pomocy kolegi Polarisa -Serdecznie Pozdrawiam :) ).

Ty mnie tu pod włos nie bierz ;)

Ja swój egzemplarz przekazałem osobie której sprawi na pewno więcej radości niż mi. Idea wspaniała, wykonanie świetne, ale już w wersji 2010 nie przypadło mi do gustu to rozdrobnienie zdjęć. Za dużo ich, przez co każde z nich traci swój urok. Preferuję jednak konkret - jedno duże zdjęcie na miesiąc. Czekam z niecierpliwością na edycję 2012!

Nieładnie tak zaglądać darowanemu koniowi w zęby ale niestety musze sie z tobą w stu procentach zgodzić

W tym przypadku więcej wcale nie znaczy lepiej

Dysortografik

meade quartz 8'' lx drive

i Karliczek 20"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ty mnie tu pod włos nie bierz ;)

;D

Ja swój egzemplarz przekazałem osobie której sprawi na pewno więcej radości niż mi.

A ja wziąłem z myślą o córce - której kalendarz sprawił również wiele radości! :)

Sprzętos:   N.Capella 16", Achro 6" , APO 4" , Lorn.16x80, Monty: CGEM, Adveturer mini, oraz  inne graty z wioskowej chaty 😉 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tym roku zoastałem niestety pominięty i nie przyznano mi kalendarza ale stał się cud. Dystrybutor kalendarza z Zielonej Góry pan Grzegorz Pająk napisał do mnie maila z propozycją że chetnie podzieli sie ze mna jednym egzemplarzem który dostał wraz z Uranią i teraz ma dwa. Oczywiście nie przepusciłem takiej okazji i zaraz po weekendzie pojawiłem sie u niego i dostałem w prezencie kalendarz. Zdarzaja sie jak widac dobrzy ludzie na świecie:) Bardzo dziękuje panie Grzegorzu, kalendarz wisi już na swoim miejscu :)

M_j_Wszechswiat_Baner.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość wanderer

Jest od dzisiaj i u mnie! wspaniały papier wspaniała jakość druku i same fotki też zjawiskowe! Igni ty w następnym roku musisz promować ten kalendarz!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

© Robert Twarogal * forumastronomiczne.pl * (2010-2023)