Skocz do zawartości

IX ZLOT - Koszulki


  

48 użytkowników zagłosowało

  1. 1. W której koszulce chcesz chodzić na IX Zlocie FA

    • 1. Perseus
      1
    • 2.. JacekErbel
      4
    • 3. Windforce
      25
    • 4. Paweł Baran
      1
    • 5. Perseus
      7
    • 6. Paether
      10


Rekomendowane odpowiedzi

a czy to będzie mundurek uniwersalny czy co pół roku inny - koszt ten sam dzięki Jackowi2 - o drenażu kieszeni nie może więc być mowy.

Myślę, że Zwierzakowi chodziło o to, że przy uniwersalnej koszulce można ją kupić raz i na wszystkich Zlotach mieć aktualną ;)

Nie mniej można przecież nie kupować koszulki, można nosić te z poprzednich Zlotow (co jest bardzo często czynione-i dobrze :) ), a można śmigać też w każdej innej koszulce- byle nie białej, bo do flatów zabiorą :P

  • Like 1

na przedwczesnej astro-emeryturze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako wykonawca nie zabieram głosu w dyskusji na temat wyższości jednego wzoru na stałe,  nad nowym wzorem co pół roku.

 

Muszę jednak od razu zdyskwalifikować projekt kolegi Pmamot...projekt owszem fajny jednak nie możliwy do zrealizowania. Takie cuda robi się na koszulce zanim jeszcze się ją zszyje w jedną całość. Przy zamówieniu tysiąca sztuk cena będzie porównywalna z naszą koszulką zlotową. Nikt nie przyjmie takiego zlecenia dla choćby pięćdziesięciu chętnych, ja również.

  • Like 1

SW 1200/250 flex, trzy lornetki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema :P

Gdybyście szukali firmy, zajmującej się nadrukiem na koszulkach to chętnie służe pomocą ;)

Cena przykładowej koszulki o gramaturze 165g , 5.95 netto biała, 7.25 netto kolor.

Cenę nadruku ustalamy indywidualnie poprzez przesłanie logo,grafiki. Przykładowy nadruk w formie druku cyfrowego (DTG), w formacie A4 to 10 zł netto bez podkładu, 15 zł netto z podkładem (w przypadku koszulek kolorowych)

W razie pytań piszcie. :D

No i życzę Wam czystego nieba na zlocie ^^

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema :P

Gdybyście szukali firmy, zajmującej się nadrukiem na koszulkach to chętnie służe pomocą ;)

Cena przykładowej koszulki o gramaturze 165g , 5.95 netto biała, 7.25 netto kolor.

Cenę nadruku ustalamy indywidualnie poprzez przesłanie logo,grafiki. Przykładowy nadruk w formie druku cyfrowego (DTG), w formacie A4 to 10 zł netto bez podkładu, 15 zł netto z podkładem (w przypadku koszulek kolorowych)

W razie pytań piszcie. :D

No i życzę Wam czystego nieba na zlocie ^^

Czyste niebo jest zawsze,zapraszamy cię na zlot,śmiało zapisuj się !!!

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

SYNTA 14,pełnoaperturowy ND5, Scopos 30mm, SW UWA  13 / 8 / 5 mm 70*,Pentax XW 7 mm,ATM okular.18 mm 120* i 55 mm 68*, Barlow GSO ED 2X,SM 20x80, DO SL 15x70,10 x50,2,5x25,Canon EOS 450D, polaryzacyjny zmienny,księżycowy 2"-13%,,Orion UB 2".OIII 2",kolorowe Meade 4000, i Wielkie Marzenie o wielkim teleskopie.

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

https://www.facebook.com/pages/Astronomia-S%C5%82upsk/866502086751044

https://www.facebook.com/groups/199415933741016/

PTMA - W-wa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od kogoś trzeba zacząć, więc zacznijmy od mojego projektu :)

 

attachicon.gifkoszulka zatom1a.jpg

 

Logo forum proponuję nadrukować na plecach lub na rękawie.

 

Źródło grafiki: http://commons.wikimedia.org/wiki/File:Sidney_Hall_-_Urania%27s_Mirror_-_Lacerta,_Cygnus,_Lyra,_Vulpecula_and_Anser.jpg?uselang=pl

Podoba mi się ten projekcik. Ewentualnie zmienił bym tylko rodzaj i wielkość czcionki i był by git.

Baner III.jpg

Wizual: Skymaster 15x70, SYNTA 10"
Foto: SW 150/750+ATIK 383l, guide: SW 80/400+QHY5, na montażu: HEQ5
Foto: TS 130/910+ATIK 383l, guide: SW 80/400+QHY5, na montażu EQ6
Szybka pomoc 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O to mój projekt, tytuł projektu koszulki jest następujący. Tam gdzie świecą gwiazdy, Tam jest nasz Dom. Termin zlotu można dać nad grafiką, na przód koszulki. Zaś Logo Forum naszego dałem na tył. Jeszcze napiszę o tym tytule koszulki. Tam gdzie świecą gwiazdy, Tam jest nasz Dom. Chodzi mi w tym o wyjazdy na zloty, które są organizowane, zostawiacie swoje domy i wybieracie się po to by z koleżankami oraz kolegami podziwiać nocne niebo, w ciemnych zakątkach naszego Kraju. Do tego się odniosłem. Styl liter nadruku dowolny na koszulce. Mam nadzieję, że się Wam spodoba a jak nie, to, kto z Was ma zapałki chatka czeka, a chłopcy też w remizach. :D

post-31-0-01686700-1406906580_thumb.jpg

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej, tak sobie myślę...Czy to są Wasze grafiki na koszulkach, czy ściągnięte z netu? Nie żebym się czepiał, ale warto wiedzieć czy ktoś ograniczył się do wklejenia z netu obrazka i wpisania liter, czy coś więcej.

Bo tak to niektóre projekty są naprawdę fajne. Tylko czy własne?

;)

pozdro

Rest In Space,

Maquu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

SZANOWNI PAŃSTWO - WAŻNY KOMUNIKAT !!!!!

 

Na prośbę naszego nieocenionego Jacka2 musimy skrócić zgłaszanie na konkurs naszego zlotowego ubranka - Koszulki Zlotowej

 

Dlatego też jeśli ktoś ma jeszcze projekt, lub dokończenie zajmie mu 40 minut to serdecznie zapraszam :)

O godzinie 20.20 zamknę listę zgłoszeń i rozpiszę ankietę, która potrwa do czwartku 28.08 do godziny 18.00 - wtedy poznamy zwycięzcę i naszą koszulkę IX Zlotu :)

Serdecznie pozdrawiam i kryształowego nieba życzę - Jacek  ?
TS T APO 90/600 z TSFLAT2 + Samyang 135 f2 ED z QHY183C + AS 60/240 z RC IMX290M + Canon 550D - sadzane na ZEQ25GT + Nikon 12x50 EX do podglądania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To cóż Mili Państwo - zdecydujmy, w której koszulce będziemy chodzić na IX Zlocie FA :)

 

Kończymy - w czwartek 28.08 o godzinie 18.00

 

Nr 1. Kolega Perseus

 

post-476-0-03908900-1408990652_thumb.jpg

 

Nr 2.  Kolega JacekErbel

 

post-476-0-29037000-1408990772_thumb.jpg

 

Nr 3. Kolega Windforce

 

post-476-0-36580700-1408990826_thumb.jpg

 

Nr 4. Kolega Paweł Baran

 

post-476-0-96676400-1408990884_thumb.jpg

 

Nr 5. Kolega Perseus

 

post-476-0-68172200-1408990948_thumb.jpg

 

Nr 6. Kolega Paether

 

post-476-0-85175000-1408990994_thumb.jpg

Serdecznie pozdrawiam i kryształowego nieba życzę - Jacek  ?
TS T APO 90/600 z TSFLAT2 + Samyang 135 f2 ED z QHY183C + AS 60/240 z RC IMX290M + Canon 550D - sadzane na ZEQ25GT + Nikon 12x50 EX do podglądania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dajcie Wy wszyscy spokój, za trudny wybór.  Nie mam odwagi zagłosować :D

Uniwersał 270/1500 Dobson ATM PTMA Kielce
BCO 6mm, Celestron Or. 9mm, Kasai Or. 12,5mm; ES 14/82*, X-Cel LX 18mm, Scopos 35mm 2"
O^O Celestron Cometron 12x70
>Prezes PTMA O/Kielce: http://kielce.ptma.pl
>Koordynator SOK PTMA: http://www.sok.ptma.pl 

 
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ponad dziewięćdziesięcioro jedzie a siedemnaścioro głosowało ??? :-[  Wstydźcie się :P

Serdecznie pozdrawiam i kryształowego nieba życzę - Jacek  ?
TS T APO 90/600 z TSFLAT2 + Samyang 135 f2 ED z QHY183C + AS 60/240 z RC IMX290M + Canon 550D - sadzane na ZEQ25GT + Nikon 12x50 EX do podglądania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

© Robert Twarogal * forumastronomiczne.pl * (2010-2023)