Skocz do zawartości

Rozweselacz - czyli wszystko z humorem.


Gość MaciekM

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1,1 tyś
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

  • 2 tygodnie później...
Gość Paweł Trybus

- Co robi knur na zamku?
- Penetruje lochy!

=================

- Dlaczego kobiety noszą szpilki, malują się i perfumują?
- Bo są małe, brzydkie i śmierdzą! 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Paweł Trybus napisał:

- Dlaczego kobiety noszą szpilki, malują się i perfumują?
- Bo są małe, brzydkie i śmierdzą! 

No i przez Ciebie muszę drugi raz z opisem faktury do finansówki lecieć 3:)

Serdecznie pozdrawiam i kryształowego nieba życzę - Jacek  ?
TS T APO 90/600 z TSFLAT2 + Samyang 135 f2 ED z QHY183C + AS 60/240 z RC IMX290M + Canon 550D - sadzane na ZEQ25GT + Nikon 12x50 EX do podglądania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...
Godzinę temu, lukost napisał:

To jest smutne, a nie śmieszne. Za kilkadziesiąt lat u nas może być to samo...

Dokładnie. Niewtajemniczeni mogą się śmiać, ale dla nas jest to bardziej powód do płaczu:crybaby:

  • Thanks 1

Tu była kiedyś jakaś stopka, ale nie nadążała za zmianami sprzętowymi...

------------------------------------------------------------------------------------------------------

Pogodnego nieba życzę!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc później...

Nie wiem czy się śmiać czy płakać. 

 

2017-09-23_22h12_58.thumb.jpg.d66ffbb1e295c8f40f8035b8aa6f44f9.jpg2017-09-23_22h14_10.thumb.jpg.9dafdabd447c1677ac3d7ac5542865ef.jpg

 

A poniżej link do aukcji. Możesz zalicytować. Każdy prawdziwy PISior powinien mieć takie relikwie w swoim domu.

http://allegro.pl/ziemia-na-ktorej-stal-jaroslaw-kaczynski-lepsza-i6969447209.html

  • Like 1

Baner III.jpg

Wizual: Skymaster 15x70, SYNTA 10"
Foto: SW 150/750+ATIK 383l, guide: SW 80/400+QHY5, na montażu: HEQ5
Foto: TS 130/910+ATIK 383l, guide: SW 80/400+QHY5, na montażu EQ6
Szybka pomoc 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Pamiętacie, że miał być koniec świata 23 września ? Otóż okazało się, że autor się pomylił w obliczeniach i teraz ma być 15 października, a w zasadzie ma się rozpocząć i trwać 7 lat. Jak teraz nie przyleci Nibiru, to chyba trzeba będzie wskrzesić Sumerów, może oni ustalą termin apokalipsy.

http://nt.interia.pl/raporty/raport-niewyjasnione/strona-glowna/news-kolejny-koniec-zaczyna-sie-15-pazdziernika,nId,2450720

Tecnosky ED 102/714,  Celestron  SCT 200/2000, Mak 90/1250, Lunt 50, Nikon Lookout 10x50, Canon 550D, Canon mod. 50D

https://charon-x.blogspot.om

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc później...
1 godzinę temu, DarX86 napisał:

 

Wszystko jasne ale co tam kliknę "Zobacz tłumaczenie", no i przetłumaczyło. I jak ocenić to tłumaczenie? :D 

Przechwytywanie2.JPG.d82601945cf902a0f4e199f0891260b8.JPG

No OK - moja córa tak do swojej suczki często mówi jak zaczyna dziamgać bez powodu - Luna się wabi ;) 

Serdecznie pozdrawiam i kryształowego nieba życzę - Jacek  ?
TS T APO 90/600 z TSFLAT2 + Samyang 135 f2 ED z QHY183C + AS 60/240 z RC IMX290M + Canon 550D - sadzane na ZEQ25GT + Nikon 12x50 EX do podglądania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Panasmaras napisał:

Gdyby Einstein nie odkrył teorii względności, zrobiłby to ktoś inny. To tylko kwestia czasu.

Piszesz o mnie? ;)

  • Like 1

Sprzętos:   N.Capella 16", Achro 6" , APO 4" , Lorn.16x80, Monty: CGEM, Adveturer mini, oraz  inne graty z wioskowej chaty 😉 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Świadkowie Jehowy w szoku.
Do ich drzwi zaczęli pukać młodzi ludzie i zadawać pytania:
- Czy chciałbyś rozmawiać o nauce?
- Czy twoje serce jest otwarte na fizykę kwantową?
- Czy akceptujesz naukę Izaaka Newtona, który przyjął na siebie uderzenie jabłka w imieniu całej ludzkości, dla naszego lepszego zrozumienia świata?

  • Like 2
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mając kiedyś dobry nastrój i wolny czas, podjąłem dyskusję z dwoma panami krążącymi po wsi, w której przebywałem latem. Gdy rutynowo starszy z nich zapytał mnie, czy znajdując zegarek na pustyni uważam, że powstał on tam sam z siebie, objaśniłem mu teorię ewolucji (dopiero później przekonałem się, jaki to był nietakt :))). Nie bardzo wiedział, co odpowiadać, choć na koniec zapewnił mnie, że nie został przekonany. Jednak może posiałem niejakie wątpliwości u drugiego z nich, znacznie młodszego. Na koniec życzyłem im wszystkiego najlepszego doradzając, by przestali marnować życie na taką działalność  :diablatko:

  • Like 2

...Podajmy sobie ręce wraz, bo źle stuleciu z oczu patrzy.

Bułat Okudżawa

Lornetki 9×28, 10x32, 12x56, 15x56, 20x77 (i parę innych w najbliższej rodzinie ).

Katalog Caldwella wg gwiazdozbiorów.pdf Katalog Messiera wg gwiazdozbiorów.pdf

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, Panasmaras napisał:

Gdy już wynajdziemy technologię pozwalającą nam na podróże międzygalaktyczne i odnajdziemy obcą cywilizację, najsensowniejszym rozwiązaniem będzie wyrycie wielkich wzorów w ich uprawach i powrót na Ziemię.

Nie zapomnij o porwaniu krów...

  • Like 3

Tu była kiedyś jakaś stopka, ale nie nadążała za zmianami sprzętowymi...

------------------------------------------------------------------------------------------------------

Pogodnego nieba życzę!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

GUS podał, że spożycie alkoholu wśród 14-latków spadło o 12% - ,,no cóż, przez Messengera nie da się pić" - komentarz redaktora Zet-ki ;)

  • Like 2

Serdecznie pozdrawiam i kryształowego nieba życzę - Jacek  ?
TS T APO 90/600 z TSFLAT2 + Samyang 135 f2 ED z QHY183C + AS 60/240 z RC IMX290M + Canon 550D - sadzane na ZEQ25GT + Nikon 12x50 EX do podglądania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

© Robert Twarogal * forumastronomiczne.pl * (2010-2023)