Skocz do zawartości

Rozweselacz - czyli wszystko z humorem.


Gość MaciekM

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1,1 tyś
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

Majtki zgubiłeś ... ups ... linka  ;D

albowiem jednakowż jest takoż oto żeś zacytował mnie ale ...

gdzie link ???

(tam był jeszcze link do pary zakochanych w sobie muskularnych gwiazdorów na plaży pełnej ludzi,  wiec mucha nie siadała)

:(

Dlatego go usunąłem lub jak Kolega woli ,,zgubiłem" że:

Forum Astronomiczne ma regulamin i moim skromnym zdaniem został złamany - to po pierwsze.

Po drugie nie chciałbym aby bardzo młodzi astro amatorzy na Forum Astronomicznym byli odsyłani do podobnych fotek nie mających nic wspólnego z tym pięknym hobby.

Regulamin Forumastronomiczne.pl

,,2.  Treści zakazane i sankcje"

,,d)  Nie wolno umieszczać na Forum treści dyskryminujące osoby trzecie, nawołujące do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej,    dyskryminujące ludzi ze względu na płeć,  orientację seksualną, oraz inne  treści  urągające czci i godności istoty ludzkiej"

W moim odczuciu zasady te zostały złamane - Może to zmienić Administrator FA

Z poważaniem Moderator

Serdecznie pozdrawiam i kryształowego nieba życzę - Jacek  ?
TS T APO 90/600 z TSFLAT2 + Samyang 135 f2 ED z QHY183C + AS 60/240 z RC IMX290M + Canon 550D - sadzane na ZEQ25GT + Nikon 12x50 EX do podglądania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po drugie nie chciałbym aby bardzo młodzi astro amatorzy na Forum Astronomicznym byli odsyłani do podobnych fotek nie mających nic wspólnego z tym pięknym hobby.

Kiedyś napisałeś tutaj (w innym wątku) ze jesteś zwolennikiem przekształcenia "Wolnych Tematów"

w Wolne Tematy Astronomiczne (mimo to {sic!} wkrótce potem przydielono Ci role moderatora "Wolnych Tematów"

zdziwiło mnie to ale ... OK ... jest jak jest)

Ignis napisał wtedy, że jednak się na to nie zgadza i chce mieć wolne tematy, a nie Wolne Tematy Astronomiczne

dlatego ta (cytowana) część Twojej wypowiedzi jest chyba przesadna IMHO

niemniej,  kopii nie kruszę;

nie chce z powodu tej jednej (blahej dla mnie) sprawy wchodzic w niepotrzebny konflikt

żeby jednak nie zostało tu wrażenie że coś zlego zrobiłem

linkowałem mega popularną strone na onecie mega legalną odwiedzaną chyba przez milion osób dziennie

i tam było zdjecie znanych ludzi wypoczywajacych na plaży (bynajnie nie naturystów) pełnej plażowiczów.

To znaczy, że byłem o tyle tylko nielegalny o ile (z punktu widzenia tu obowiązujacego)

nielegalne bywają artykuły  i zdjęcia w największsych polskich dzinnikach. Tamto zdjecie obiega obecnie

cały świat wielkich mediów - legalnych - leżących w kioskach i przed kioskami od rana.

a co w tym złego że smieszą mnie majtki w serduszka u faceta ?

NIC A NIC A NIC {sic!}

Pozdrawiam i

PAX

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po drugie nie chciałbym aby bardzo młodzi astro amatorzy na Forum Astronomicznym byli odsyłani do podobnych fotek nie mających nic wspólnego z tym pięknym hobby.

Ja się z tym zgadzam. I uważam, że powinien być umiar. Inaczej Wolne rozrosną się jak narośl na zdrowej tkance.

Ekologu, Twoje tłumaczenie jest niepotrzebne, bo przypuszczam, że nikogo nie interesuje, jaki zakątek świata obiega jakieś zdjęcie. Obszerność Twojego pisania jest męcząca. Jeśli zależy Ci na niewchodzeniu w konflikt z kimkolwiek, to staraj się pisać z umiarem i nie rozbudowywać Wolnych Tematów.

Każdy ma prawo do własnego zdania, ale nie do własnych faktów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro taka sympatyczna i znajaca się na życiu for astronomicznych Kobieta prosi - OK.

W Kwietniu nie bedę już w WW pisał, a i w maju nie więcej niż ze dwa lub trzy posty na tydzień.

Pozdrawiam

p.s.

Sądze że oberwało mi sie jednak ze wględu i na kontrowersyjność obrazka tam w necie.

Niemniej nie wszyscy chyba wiedzą, że czasem polecamy kontrowersyje obrazki

gdy uważamy, że działają pouczająco in minus (względem czegoś czego nie warto plusować).

Serduszka, siwe brody, tatuaże, i te pe.

Naprawdę myśleliście, że kogoś skusi się takim anty-widokiem  :D :D :D

Czuję się jak dziecko wylane z kąpielą :( :) :( :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie widziałam tego obrazka.

Trzymamy Cię za słowo : dwa lub trzy posty na tydzień (łącznie z tematami astronomicznymi).

I od razu lekko uprzedzam: idę sprawdzić, czy nie wrzuciłeś jakiegoś obrazka na AM.

Z niektórych postów robię screeny (różnych osób) i będzie można kiedyś niezłą galerię zrobić pt "Poziom poczucia humoru u wybranych miłośników nieba"

Każdy ma prawo do własnego zdania, ale nie do własnych faktów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Ekolog - mnie znacznie bardziej rażą Twoje poglądy, którymi epatujesz, niż  dwóch obściskujących się facetów. Uważam również, że pogarda ma o wiele gorszy wpływ na młode umysły niż takie obrazki. Skończ już człowieku, bo nie chcę się napinac na internecie.

Celestron SkyMaster 15x70 + żuraw; dzida laserowa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie  :)  Ekolog to człowiek rozumny, pisząc tu spodziewa się też pewnej akceptacji ze trony czytających, nie sadzi beznamiętnie postów dla samego siebie. Jeśli  Twórczość Ekologa będzie się mieściła w granicach normy wyznaczonej przez odbiorców, którzy już zresztą jasno określili własny "zakres tolerancji "  to zaufamy dobremu smakowi Ekologa, który też już pewnie  domyśla się (choć zgrubnie) ile tego  przyjmą bez szemrania a ile wiązać się będzie już z drobną irytacją publiki  ;)

Tyle ode mnie  :)

 

Sprzętos:   N.Capella 16", Achro 6" , APO 4" , Lorn.16x80, Monty: CGEM, Adveturer mini, oraz  inne graty z wioskowej chaty 😉 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Nie widziałam tego obrazka.

Trzymamy Cię za słowo : dwa lub trzy posty na tydzień (łącznie z tematami astronomicznymi).

Nie zrozumiałaś (moim zdaniem) i zmienilaś znaczenie mojej wypowiedzi.

Nie gniewam się, niemniej -  spokojnie - prostuję.

Napisałem:

"Skoro taka sympatyczna i znajaca się na życiu for astronomicznych Kobieta prosi - OK.

W Kwietniu nie bedę już w WW pisał, a i w maju nie więcej niż ze dwa lub trzy posty na tydzień."

"WW" oznaczało (patrz kontest poprzedniego Twojego postu)

(w) Wyżej Wymienionych Wolnych Tematach.

Jeżeli pisze coś w tematach astronomicznych i pojawia się tam zaciekawienie moim postem

to nie będę sztucznie milczał (liczył swoje posty) i czakał tylko dlatego, że mnie tu nie zrozumiałaś IMHO.

Chronisz Wolne Tematy przed moim nadmiernym pisaniem w nich - rozumiem i w porzadku. OK.

W Wolnych Tematach z mojej strony maksimum 3 posty tygodniowo.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to jeszcze  pokontynuujmy o ... jakby to ująć? Żeby nie skłamać? ... zboczeńcach ;)

Przed starszym już profesorem staje bardzo ładna studentka:

"By zdać ten egzamin, zrobiłabym wszystko, naprawdę wszystko!"

Profesor pochyla się do jej ucha: "Naprawdę wszystko?"

Ona patrzy tęsknie w oczy profesora i szepcze: "Wszystko!".

Profesor, nadal szeptem: "Nawet nauczyła się?"

post-1197-137699905125_thumb.jpg

post-1197-137699905134_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

W restauracji je obiad starsze małżeństwo.

Niezdarny ruch małżonki powoduje, że sama oblewa się zupą.

Wyciera sukienkę serwetką i stwierdza:

- wyglądam jak świnia.

Zamyślony małżonek dodaje:

- no, i zupą się oblałaś.

Cztery katoliczki piją kawę. Pierwsza mówi:

- Mój syn jest księdzem. Kiedy wchodzi do pokoju, ludzie mówią: "Ojcze".

Druga mówi:

- Mój syn jest biskupem, kiedy wchodzi do pokoju, ludzie mówią: "Wasza miłość".

Trzecia na to:

- Mój syn jest kardynałem, kiedy wchodzi do pokoju, ludzie mówią: "Wasza ekscelencjo".

Ponieważ czwarta w milczeniu sączy kawę, delikatnie ją zachęcają:

- No...?

- Mój syn jest wspaniale zbudowanym tancerzem. Kiedy wychodzi na scenę, kobiety wołają: "O mój Boże!"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dla Googla ONI wszyscy są tacy sami  8)

"Kłamca" - język polski.

Rzeczownik rodzaju męskiego oznaczający mężczyzn nierzadko mijajacych się z prawdą.

Google mówi o znanych ostatanio polskich politykach - najpewniej heteroseksualnych mężczyznach.

Wszystko się zgadza.

Zwracam uwagę, że powyżej było o Lechu Kaczyńskim, a nie o Jarku

... ale ...

tę osobę też należy docenić jako politycznie znaną. IMHO.

Królewna Śnieżka, Herkules i baron Munchausen spotkali się obecnie.

Rozmawiają.

Śnieżka:

- Zastanawiam się, czy nadal jestem najpiękniejszą kobietą na świecie?

Hercules mówi:

- Zastanawiam się, czy nadal jestem najsilniejszym człowiekiem na świecie?

Munchausen mówi:

Zastanawiam się, czy nadal jestem największym na świecie kłamcą?

Snieżka przypomniała sobie gdzie jest nadal stare lustro co mówi prawdę.

Idą tam na konsultacje. Po wyjściu rozmawiaja:

Śnieżka szczęśliwa:

- Nadal jestem najpiękniejszą kobietą na świecie!

Hercules dodaje:

- Nadal jestem najsilniejszym człowiekiem na świecie!

Baron Munchausen z czerwoną twarzą pyta:

- Kto to jest Jarosław Kaczyński?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mama pyta małego dresiarza:

- Synku masz coś do prania?

- Nie, pranie jest spoko

Do taksówki wsiadły dwie paniusie typu "damulka z pretensjami".

Po drodze plotkują sobie o tym i o owym.

- To doprawdy okropne, jacy ludzie bywają niekulturalni! Wyobraź sobie moja droga, byłam ostatnio na przyjęciu, gdzie do ryby podano mi nóż do befsztyków!

- O tak, szokujący brak ogłady. Mnie z kolei zaproponowano sherry w kieliszku do szampana!

W tym momencie wtrąca się taksówkarz:

- Szanowne Panie nie wezmą mi, mam nadzieję za złe, że ja tak tyłem do pań siedzę?

Nasze stosunki są tak intensywne, że po wszystkim nawet sąsiedzi wychodzą zapalić.

Z doniesień prasowych: "Interesujące są efekty pracy tadżyckich fizyków jądrowych. Jaki by nie przeprowadzali eksperyment efektem zawsze jest marihuana..."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przychodzi facet do banku:

- Potrzebny mi kredyt, mam znakomity pomysł!

- To znaczy?

- Za te pieniądze otworzę klub dla gejów.

- Dlaczego pan uważa, że się to opłaci?

- Patrz pan, jaki jest rynek: na początek, gliniarze z drogówki. Wszyscy, co do jednego, to pedały, nie? Potem - sędziowie piłkarscy - pedał pedała pedałem pogania. Potem posłowie. Nawet moi sąsiedzi z góry to pedały!

- Oj, chyba nie damy panu kredytu...

- O! I pan mógłby przyjść!

Pukanie do bram raju. Otwiera św. Piotr. Przed nim piłkarz Grzegorz Rasiak.

- Ktoś ty? - pyta św. Piotr.

- Jestem piłkarzem polskiej reprezentacji!

- To jak trafiłeś do bramy?

Autostopowiczka w średnim wieku usiłuje złapać okazję. Niestety, samochody nie zatrzymują się. Po długim czasie słychać pisk opon, zatrzymuje się auto, kierowca otwiera drzwiczki i mówi:

- Niech pani wsiada, ja nie jestem z tych co biorą tylko młode i ładne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

© Robert Twarogal * forumastronomiczne.pl * (2010-2023)