Skocz do zawartości

Rozweselacz - czyli wszystko z humorem.


Gość MaciekM

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1,1 tyś
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

Matka beszta syna, który wybrał się do klubu ze striptizem.
- Jak mogłeś! To obrzydliwe! Pewnie widziałeś tam rzeczy, których nie powinieneś zobaczyć!
- Tak - odpowiada syn - Widziałem tam ojca.

 

 

Rosyjska akademia wojskowa, wykładowca ma opowiadać na pytania z dziedziny:
 "Współczesny konflikt, pole walki". Przychodzi czas na pytania, wstaje młody podchorąży:
 - Czy będziemy musieli walczyć w III Wojnę Światową?
 - No, cóż myślę, że tak.
 - A jak pan kapitan uważa, z kim?
 - Powiedziałbym, że z Chinami.
Po sali przeszły szmery, wstaje jakiś blady młodzieniec:
 - Ale jak to, my mamy koło 150 milionów ludzi a oni z 1,5 miliarda?
 - Ależ panowie, w dzisiejszym konflikcie nie liczy się ilość, ale jakość, proszę zobaczyć na Bliskim Wschodzie

20 milionów Żydów walczy z 200 milionami Arabów i jak dotąd nie ponieśli żadnej porażki.

Spanikowany głos z sali:

 - Ale czy my mamy wystarczającą liczbę Żydów? 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko zostało już powiedziane, ponieważ jednak nikt nie słucha, trzeba wciąż zaczynać od nowa (André Gide)


Grudzień. Zawieje, zamiecie, marznący deszcz ze śniegiem, wiatr duje, jakby się kto powiesił. Znajdujemy się, drodzy czytelnicy, w domku na przedmieściach. Nagle - pukanie do drzwi. Właściciel otwiera, patrzy, a tam teściowa stoi:
- Mamusiu, co też mamusia w taką pogodę na ulicy robi? Niech mamusia natychmiast wraca do domu!

post-1068-0-42555800-1404042768.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Facet przymierza garnitur u krawca i w pewnym momencie zauważa, że rękaw jest jakby trochę przekrzywiony. Informuje krawca o swoim spostrzeżeniu.
- Proszę tak ułożyć rękę - powiada krawiec wykrzywiając ją facetowi w nienaturalny sposób.
- Ale teraz teraz drugi rękaw leży krzywo - mówi klient.
Krawiec wykrzywia mu drugą rękę - O, teraz leży jak ulał! - mówi.
Ta sama sytuacja powtórzyła się z nogawkami spodni.
Po jakimś czasie facet wychodzi na ulicę, nienaturalnie pokrzywiony porusza się jak paralityk. Dostrzega go dwóch przechodniów.
- Ty zobacz jaki biedny gościu, jak go pogięło!
- Taaa... Ale jak ma zaje**ście skrojony garnitur!

 

 

 

- Zrobiłeś zadanie?
- Proszę pana, mamusia zachorowała i musiałem wszystko w domu robić
- Siadaj, pała! A ty Witku, zrobiłeś zadanie?
- Ja proszę pana musiałem ojcu pomagać w polu
- Siadaj, pała! A ty Jasiu, zrobiłeś zadanie?
- Jakie zadanie, proszę pana, mój brat wyszedł z więzienia, taka balanga była, że szkoda gadać!
- Ty mnie tutaj swoim bratem nie strasz! Siadaj, trója.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Nie wiedziałem, czy nie dać do "Astronomicznych wiadomości..." ale nie jestem pewien prawdziwości njusa :P 

 

za Onetem:

 

Kolejny sukces z udziałem Doroty Rabczewskiej. Wokalistka została patronką... obserwatorium astronomicznego.

 

Doda, kontrowersyjna wokalistka, umie zwracać na siebie uwagę. Częściej robi to za sprawą swoich dokonań muzycznych, ale czasem też z racji różnych zatargów z ludźmi z mediów czy branży muzycznej.

 

Tym razem zostanie wyróżniona z zupełnie innego powodu. Wokalistka zostanie bowiem patronką... obserwatorium. Władze Kurzętnika, miejscowości leżącej w województwie warmińsko-mazurskim, zdecydowały, że powstanie tam obserwatorium astronomiczne. Na jego patronkę wybrano właśnie Dodę.

 

Wokalistka w weekend wzięła udział w tamtejszym Festiwalu Naukowym "Piknik pod Gwiazdami". Została zaproszona "w związku z jej zainteresowaniami nauką oraz członkostwem w Stowarzyszeniu Mensa Polska".

 

Gratulujemy Dodzie. Zawsze to lepiej być nagradzanym za zainteresowanie nauką niż za szarpaninę w damskiej toalecie.

  • Like 1

Celestron SkyMaster 15x70 + żuraw; dzida laserowa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja to dałem ale tutaj 

 

http://www.forumastronomiczne.pl/index.php?/topic/5051-w-miascie-zwiazanym-z-kopernikiem-powstanie-planetarium/

 

i los chyba też zażartował z tej wiadomości bo wyszła mi dziwna czcionka oraz pomyłka w temacie.

 

To przy okazji proszę o  poprawienie tamtego tematu żeby ostanie słowo było "obserwatorium" a nie "planetarium" oraz poprawić czcionkę na normalną (biała na czarnym tle). 

"wielki wybuch był tylko etapem na drodze od nieskończonej przeszłości"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Nachlany facet na weselu podchodzi do orkiestry i mówi:
 - Zagrajcie myzerej
 Orkiestra nie wiedząc o co chodzi grają co innego. Koleś podchodzi znowu:
 - Zagrajcie myzerej
 Ale jak to leci - pyta orkiestra.
 Facio odchodzi, ale zaraz podchodzi znów
 - Zagrajcie myzerej
 - Panie daj jakieś nuty, słowa.
 A on:
 Myzerej pancerni

 

W pewnym mieście grasował straszny smok.
Mieszczanie udali się po pomoc do znanych rycerzy.
Wielki Rycerzu - mówią - pomóż nam, zabija mężczyzn, pożera dzieci i kobiety.
- Dajcie mi miesiąc na ułożenie planu.
To poszli do drugiego rycerza.
Średni Rycerzu - pomóż
Ten chciał się zastanawiać dwa miesiące więc poszli dalej.
Mały Rycerzu - pomóż!
Mały Rycerz łap za miecz, zakłada zbroję, objucza konia i już jest gotowy do drogi.
- Jak to czcigodny Mały Rycerzu, Wielki Rycerz chciał się zastanawiać miesiąc, Średni Rycerz dwa miesiące, a Ty tak od razu? Na to Mały Rycerz:
- Tu się nie ma co zastanawiać, tu trzeba wiać!

 

 

Kelner pyta nowo przybyłego do baru klienta:
- Co pan pije?
- Codziennie rano szklankę soku owocowego, miksturkę na łupanie w krzyżu, a w sobotę kufel piwa w gronie przyjaciół.
- Chyba nie zrozumieliśmy się do końca - mówi uprzejmie kelner. - Pytałem, co by pan chciał?
- Mój Boże... Chciałbym być bogaty, mieć domek nad morzem, podróżować po świecie...
- Może jeszcze raz zadam pytanie: Czy chce się pan napić?
- Czemu nie... a co pan ma?
- Ja? Niewiele. Starą kawalerkę. Kłopoty z dziećmi. A jeszcze drużynę, której od lat kibicuję, wykluczyli z Ligii Mistrzów.

post-3455-0-58513500-1407682432.jpg

"Kilka lat temu fizycy skonstruowali na podstawie tej teorii bardzo uproszczony model Wszechświata, z którego wynikało, że Wielki Wybuch był tak naprawdę Wielkim Odbiciem. Przed chwilą "zero", w której zaczął się nasz Wszechświat, istniał jakiś inny kosmos, który się kurczył. Kiedy jego gęstość i temperatura osiągnęły krytyczną wartość, losy świata się odwróciły" ERGO: Zawsze był jakiś kosmos :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta luneta z Górki Bogdanowskiej zyskała już samodzielny wątek:

http://www.forumastronomiczne.pl/index.php?/topic/5233-luneta-w-obornikach/#entry70501

 

Jakiś czas temu w jednostce bombowców strategicznych zapowiedziano poważne ćwiczenia.

Włącznie z wylotem z kompletem uzbrojenia bojowego. Przyjechała wizytacja ważnych

szyszek, łącznie z jakimś generałem, bohaterem. Delegacja stoi sobie spokojnie na

lotnisku, obok pasa startowego, obserwują pułk podczas ćwiczenia "Alarmowe poderwanie

jednostki". Samoloty startują parami, jedna szybko za drugą, nawracają. Nagle...
... od jednego z samolotów coś się oderwało. Podobne do bomby. Cała delegacja przerażona

zaiwania do rowów, tylko jeden generał został. I chichotał jeszcze do tego. Bomba

upadła, parę razy się odbiła, pobujała i uspokoiła. Oficerowie wyleźli z rowu. Brudni,

jak świnie, bo to po deszczu było. Podchodzą do generała, pytają:
- Generale, dlaczego nie uciekaliście, a jakby wybuchła?
- A po co się chować? Toż to jądrówka.

 

W pewnym okresie życia, Einstein regularnie prowadził zajęcia na uczelni, jeden z jego studentów ze zdziwieniem stwierdził:
 - Panie profesorze, pytania na tegorocznym egzaminie były takie same jak w latach poprzednich!
- To prawda - powiedział Einstein - lecz w tym roku odpowiedzi są inne.

  • Like 2

"Kilka lat temu fizycy skonstruowali na podstawie tej teorii bardzo uproszczony model Wszechświata, z którego wynikało, że Wielki Wybuch był tak naprawdę Wielkim Odbiciem. Przed chwilą "zero", w której zaczął się nasz Wszechświat, istniał jakiś inny kosmos, który się kurczył. Kiedy jego gęstość i temperatura osiągnęły krytyczną wartość, losy świata się odwróciły" ERGO: Zawsze był jakiś kosmos :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Rozmowa dwóch kolegów:
- Słyszałem, że są w sprzedaży takie szkła przez które wszystko wydaje się piękniejsze, nawet własna żona...
- Znam je już od lat. Są dobre, tylko stale trzeba je napełniać

  • Like 1

"Kilka lat temu fizycy skonstruowali na podstawie tej teorii bardzo uproszczony model Wszechświata, z którego wynikało, że Wielki Wybuch był tak naprawdę Wielkim Odbiciem. Przed chwilą "zero", w której zaczął się nasz Wszechświat, istniał jakiś inny kosmos, który się kurczył. Kiedy jego gęstość i temperatura osiągnęły krytyczną wartość, losy świata się odwróciły" ERGO: Zawsze był jakiś kosmos :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nauczyciel na lekcji polskiego pyta się Jasia:
- Jaki to czas? Ja się kąpię, ty się kąpiesz, on się kąpie...
- Sobota wieczór, panie profesorze.

post-3455-0-79927400-1409041908_thumb.jp

post-3455-0-51906900-1409041918_thumb.jp

  • Like 2

"Kilka lat temu fizycy skonstruowali na podstawie tej teorii bardzo uproszczony model Wszechświata, z którego wynikało, że Wielki Wybuch był tak naprawdę Wielkim Odbiciem. Przed chwilą "zero", w której zaczął się nasz Wszechświat, istniał jakiś inny kosmos, który się kurczył. Kiedy jego gęstość i temperatura osiągnęły krytyczną wartość, losy świata się odwróciły" ERGO: Zawsze był jakiś kosmos :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jasiu pyta ojca:
- Tato, a dlaczego ziemia się kręci?
- A czy ty czasem nie widziałeś mojego koniaku?

post-3455-0-31481400-1409164610_thumb.jp

  • Like 2

"Kilka lat temu fizycy skonstruowali na podstawie tej teorii bardzo uproszczony model Wszechświata, z którego wynikało, że Wielki Wybuch był tak naprawdę Wielkim Odbiciem. Przed chwilą "zero", w której zaczął się nasz Wszechświat, istniał jakiś inny kosmos, który się kurczył. Kiedy jego gęstość i temperatura osiągnęły krytyczną wartość, losy świata się odwróciły" ERGO: Zawsze był jakiś kosmos :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Świetne! To chyba skamielina tej kup* -  i to jaka duża :D -  bo Newton to już jakiś czas temu żył.

 

 

Usłyszałem w radiu, że jutro ma być dwa razy zimniej niż dziś.
Czekam z najwyższą niecierpliwością, co się wydarzy, bo dziś jest zero stopni.

"Kilka lat temu fizycy skonstruowali na podstawie tej teorii bardzo uproszczony model Wszechświata, z którego wynikało, że Wielki Wybuch był tak naprawdę Wielkim Odbiciem. Przed chwilą "zero", w której zaczął się nasz Wszechświat, istniał jakiś inny kosmos, który się kurczył. Kiedy jego gęstość i temperatura osiągnęły krytyczną wartość, losy świata się odwróciły" ERGO: Zawsze był jakiś kosmos :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z zeszytów i wypracowań szkolnych

 

Pot spływał po nim od stóp do głów.

 

Czukcza siedzi nad przeręblem i próbuje złowić rybę.

Nagle lód pęka z hukiem, wynurza się kiosk okrętu podwodnego, a z niego złocona admiralskimi dystynkcjami czapka,

pod nią zarośnięta i budząca szacunek gęba, która pyta:
- Ty, Czukcza! Nie płynął tędy jakiś wrogi statek?
- Tak. Pół godziny temu. Okręt podwodny klasy Dallas na głębokości 30m kursem NNW.
- Ty, Czukcza, nie wymądrzaj się, tylko pokaż ręką gdzie!

post-3455-0-46116100-1409478293.jpg

  • Like 1

"Kilka lat temu fizycy skonstruowali na podstawie tej teorii bardzo uproszczony model Wszechświata, z którego wynikało, że Wielki Wybuch był tak naprawdę Wielkim Odbiciem. Przed chwilą "zero", w której zaczął się nasz Wszechświat, istniał jakiś inny kosmos, który się kurczył. Kiedy jego gęstość i temperatura osiągnęły krytyczną wartość, losy świata się odwróciły" ERGO: Zawsze był jakiś kosmos :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

© Robert Twarogal * forumastronomiczne.pl * (2010-2023)