Skocz do zawartości

Problem Kolegi Ekologa!


ignisdei

Ekolog  

34 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy użytkownik Ekolog powinien otrzymać bana na forum?

    • Nie! Dajmy mu szanse na zmianę zachowania, jest w nim wiele pozytywnych cech oraz potencjał dobry dla forum.
      9
    • Tak, jest użytkownikiem niereformowalnym i szkodzi FA swoją działalnością - kategorycznie proszę o zbanowanie Ekologa!
      27


Rekomendowane odpowiedzi

Cholera jasna, to nie jest jakiś pieprzony kodeks Hammurabiego!! Tutaj admin decyduje, czy prawo działa wstecz, w przód, czy może skacze sobie na bok i z kwiatka na kwiatek!

Jeżeli Robert dopuszcza taką, a nie inną formę decydowania, czy jakiś user zostaje czy wypada na forumowy śmietnik, to tak ma być. I proszę obie strony, żeby sobie dały spokój, zarówno z namawianiem Roberta żeby Ekologa wywalił od razu, jak i to całe chrzanienie o demokracji. To jest Forum, prywatne. Świątynia Roberta, i on decyduje. A my możemy się co najwyżej dostosować.

A Ty, Ekologu, chociażby widząc wynik ankiety na początku tematu... posyp głowę popiołem, przyjmij to na klatę czy jak tam to nazwać... Jak chcesz. Ale nie łap się brzytwy gdy toniesz, już jest za późno. Ja na Twoim miejscu wolałbym odejść teraz jako Wolny Obywatel, niż w wyniku ostracyzmu zostać skazanym na banicję.

To tyle z mojej strony, znowu się zamykam.

I trzymam kciuki za lepsze jutro...

  • Like 3

na przedwczesnej astro-emeryturze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niektórzy imputują ekologowi inteligencję. A przecież nawet półinteligent na miejscu ekologa zrozumiałby już dawno temu, że nie jest tu mile widziany a ekolog-ćwierćinteligent widząc ten wątek, przeprosiłby i zniknąłby na zawsze z tego forum. On jednak trwa i jeszcze próbuje wierzgać. Coś więc z tą inteligencją ekologa jest nie tak...

Piotr Brych
założyciel miesięcznika Astronomia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Po drugie jeśli komuś nie podobają się czyjeś wypowiedzi i mówiąc prosto denerwują go, to przecież o ile się nie mylę każdy może dodać takiego delikwenta do listy osób nielubianych i po prostu takie wpisy na forum będą pomijane - no chyba, że nie ma na tym forum takiej opcji w konfiguracji.

Przy którymś z poprzednich, identycznych tematów o tym pisałem, ale czemuś ta opcja się nie cieszy powodzeniem.

Celestron SkyMaster 15x70 + żuraw; dzida laserowa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ekologu,

ja tylko przypomnę, że wiele razy apelowałem do ciebie i upominałem Cię (głównie kanałami prywatnymi), że robisz sieczkę na forum. Dopiero ostatnio moje nerwy nie wytrzymywały i pozwalałem sobie na publiczne upomnienia. I co? I gówno!

Konsekwentnie zachowywałeś się jak wyjątkowo uparta krzyżówka barana i osła, powtarzając jak mantrę, że od tego są wolne tematy i że tutaj praktycznie wszystko Tobie wolno. Jak widać, dalej nie wiesz na czym polega błąd i widzę, że w swoich oczach jesteś niewinny jak pierd niemowlaka. Załamać się można.

 

Do tego wieczne off-topy - za cholerę nie można porozmawiać na jeden, konkretny temat. Dla przykładu - gadamy o DS-ach w Łabędziu, a Tobie przypomni się, że widziałeś ostatnio Marsa. I jeb! - trzeba to uczcić zdjęciem łazika albo najlepiej laską w bikini (której wygolone łono jest przecież niemal tak suche jak Syrtis Major Planitia). I o co wam chodzi, przecież piszę na temat!?!?

 

PO-RAŻ-KA.

 

Miej chłopie jaja i przynajmniej posyp głowę popiołem za serię takich zachowań. Może skończy się tylko miesięcznym banem.

Ostro poszedłeś. No ale tak, masz 100% racji.

 

 

 

Niektórzy imputują ekologowi inteligencję. A przecież nawet półinteligent na miejscu ekologa zrozumiałby już dawno temu, że nie jest tu mile widziany a ekolog-ćwierćinteligent widząc ten wątek, przeprosiłby i zniknąłby na zawsze z tego forum. On jednak trwa i jeszcze próbuje wierzgać. Coś więc z tą inteligencją ekologa jest nie tak...

No też tak dokładnie to odbieram.

 

Baner III.jpg

Wizual: Skymaster 15x70, SYNTA 10"
Foto: SW 150/750+ATIK 383l, guide: SW 80/400+QHY5, na montażu: HEQ5
Foto: TS 130/910+ATIK 383l, guide: SW 80/400+QHY5, na montażu EQ6
Szybka pomoc 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

....... ale czemuś ta opcja się nie cieszy powodzeniem.

Dlaczego mamy coś kombinować z ustawieniami - ja chcę jako Jacek widzieć wszystko (jako moderator - muszę) i wtedy wybieram interesujący mnie temat. Dowcip też lubię od czasu do czasu usłyszeć czy przeczytać, ale Wybacz - sam sobie aby się nie denerwować mam ,,cenzurę zakładać" na konkretne tematy czy osoby ???.

Ja zarejestrowałem się po roku prawie czytania, ponad 3 lata temu na tym forum - stricte astronomicznym i mam prawo czerpać wiadomości dotyczące astronomii amatorskiej i tematów z nią związanych. To nie forum miłośników Faktu czy innego ,,popularnego" czasopisma.

I moim zdaniem taki komfort powinien mieć każdy - bezwzględnie !!!! bez tracenia czasu na wprowadzanie blokad i nielubień.

Jak ktoś chce karmić innych wiadomościami o wszystkim, jak chce psuć wątki o np. rybach - żabami niech zmieni portal i tyle.

  • Like 1

Serdecznie pozdrawiam i kryształowego nieba życzę - Jacek  ?
TS T APO 90/600 z TSFLAT2 + Samyang 135 f2 ED z QHY183C + AS 60/240 z RC IMX290M + Canon 550D - sadzane na ZEQ25GT + Nikon 12x50 EX do podglądania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego mamy coś kombinować z ustawieniami - ja chcę jako Jacek widzieć wszystko (jako moderator - muszę) i wtedy wybieram interesujący mnie temat. Dowcip też lubię od czasu do czasu usłyszeć czy przeczytać, ale Wybacz - sam sobie aby się nie denerwować mam ,,cenzurę zakładać" na konkretne tematy czy osoby ???.

Ja zarejestrowałem się po roku prawie czytania, ponad 3 lata temu na tym forum - stricte astronomicznym i mam prawo czerpać wiadomości dotyczące astronomii amatorskiej i tematów z nią związanych. To nie forum miłośników Faktu czy innego ,,popularnego" czasopisma.

I moim zdaniem taki komfort powinien mieć każdy - bezwzględnie !!!! bez tracenia czasu na wprowadzanie blokad i nielubień.

Jak ktoś chce karmić innych wiadomościami o wszystkim, jak chce psuć wątki o np. rybach - żabami niech zmieni portal i tyle.

Widzę to tak samo jak Jacek. Lubię czytać wszystko na FA, i czytam wszystko- nawet wątki o sprzedaży okularu za 20zł, mimo, że kompletnie mnie to nie interesuje. Takie zboczenie. Nie chce niczego blokować, nie widzieć, a potem nie wiedzieć o co chodzi. To nie w tą stronę powinno działać.

na przedwczesnej astro-emeryturze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem na forum od samego początku, poświęcam mu prawie 24/24h i staram się aby było jak najlepsze, i nie podoba mi się jak jedna osoba rozpie...ala całą idee forum kosztem mojego poświęconego czasu. Wybaczcie ale zaczyna mnie to irytować i już kilka razy chciałem wszystkiego zaprzestać. Oprócz tego muszę jeszcze znajdować czas na blog i inne fora związane z PTMA. Więc zawsze będę ostry do takich zachowań już ten temat przerabialiśmy. Ktoś kto wpada na chwilę aby sobie raz na tydzień poczytać nie ma zielonego pojęcia o czym teraz piszemy.

  • Like 2

Atik 383L+, 314E, Eos 600D, CT8, Canon EF-S 55-250, Canon EF-S 18-55 + 2 lewe ręce ? 

Banero_A_clone.png 2023-02-26_181337c.png.df966a0f5aaffa755988448a083ffa7e.png RazorbackRustTributeLg_clone.png   

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ekolog!

Zgodnie z punktem Regulaminu 2)m mam prawo zastosować jedną z 3 kar w tym "ban bezterminowy" To funkcjonuje już od dawna! Tak jak kiedyś wprowadziłem regulamin by nie dopuścić do linczu tak teraz dodałem punkt o wotum nieufności .

Więc nic nie działa wstecz. Regulamin daje mi pełne prawo tak jak piszą Koledzy zbanować cię od razu! Ankieta jest moim skromnym ukłonem w Twoją stronę, nie potrafię tak po prostu zbanować człowieka. Opinia zaś forumowiczów jest dla mnie najważniejsza.Wiec to też działa w drugą stronę a mianowicie: Chcę żebyś wiedział, że zagłosuję tak jak zdecydują Forumowicze czyli będziesz miał albo cztery głosy za albo przeciw!

To tyle z mojej strony

  • Like 5

Sprzętos:   N.Capella 16", Achro 6" , APO 4" , Lorn.16x80, Monty: CGEM, Adveturer mini, oraz  inne graty z wioskowej chaty 😉 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiejsze czasy są tak obfite w dopływ informacji, że doskonale rozumiem rozdrażnienie forumowiczów niemerytorycznymi postami kolegi Ekologa.

Cenię sobie za to relacje natury personalnej, takie jakie mają miejsce na zlotach Forum Astronomicznego w Zatomiu.

Tu jednak nasz wymieniony wyżej kolega nie ma śmiałości aby swoje żarty opowiedzieć osobiście.

 

Jako że w związku z akcją obserwacji EE CEP zamówiłem ostatni podobno w magazynie Delty filtr fotometryczny V to spodziewam się nawału informacji

i myślę podobnie, że forum astronomiczne powinno traktować o astronomii właśnie.

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Robert ten wątek to istny cyrk (pożywka dla bakteri= ekolog) twoj cyrk, i ty powinieneś podejmować decyzje co i jak,ewentualnie skonsultować się z modami czy taki a taki zasługuje na to czy na tamto.

Tutaj sprawa jest prosta, jednak nie chcesz wziąć na barki odpowiedzialności (zbanowania trola) i próbujesz zrzucić to na userów (tworząc ankietę).

Włodek

Ps:Nie jestem polityczny ale  na AF podoba mi się to że nad pożądekiem na forum panuje jeden mod, i się nie patyczkuje w żadne ankiety tylko jak ktoś nie dostosuje się do regulaminu to robi to co należy!

Astrokurnik + kilka astrojajek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Robert ten wątek to istny cyrk (pożywka dla bakteri= ekolog) twoj cyrk, i ty powinieneś podejmować decyzje co i jak,ewentualnie skonsultować się z modami czy taki a taki zasługuje na to czy na tamto.

Tutaj sprawa jest prosta, jednak nie chcesz wziąć na barki odpowiedzialności (zbanowania trola) i próbujesz zrzucić to na userów (tworząc ankietę).

Włodek

Ps:Nie jestem polityczny ale  na AF podoba mi się to że za pożądek na forum panuje jeden mod, i się nie patyczkuje w żadne ankiety tylko jak ktoś nie dostosuje się do regulaminu to robi to co należy!

Niepotrzebnie podkręcasz atmosferę, wyraźnie napisałem skąd ta ankieta i jaki jest jej cel (odpowiedzialność za wszystko na FA biorę zawsze na klatę i nie spycham tego na karby userów) nie jetem jednak nieomylny, chcę poznać zdanie zarówno tych co głośno krzyczą i tych którzy się boją odezwać. Ankieta jest najlepszym środkiem wyrazu dla wszystkich. Nie mam też zapędów autokratycznych - głęboko wierze zaś w demokrację ....jutro po 15.00 zamkniemy temat i będzie po wszystkim!

Sprzętos:   N.Capella 16", Achro 6" , APO 4" , Lorn.16x80, Monty: CGEM, Adveturer mini, oraz  inne graty z wioskowej chaty 😉 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Robert przepraszam za to że wyraziłem swoje zdanie (którego nie zmienię) ,ale tu nie może być demokracji (wystarczy ta na Wiejskiej w Wawie) ty  tu rzadzisz

i ty podejmiesz decyzję w/g ankiety oczywiście ???

Pozdawia W

  • Like 1

Astrokurnik + kilka astrojajek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie ankieta zaraz się zakończy , więc po co drążyć temat , ekolog dostanie bana i koniec .

Synta 8 , Montaż Celestron CG5GT ,Canon 40D, Canon 300D+kabelek do długich czasów + Laptop Lenovo , Canon SX20 IS , Tair 3S, Rosyjska lornetka  7x50 , Jupiter 21M ,Grzałki , Baader Genuine Ortho 5mm i parę kolorowych filtrów :)  

f684.jpg
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ignis

Studiowałeś politologię, znasz się na rzeczy, prawie i elementarnej logice.

Nie możesz oprzeć się w swoje decyzji na głosowaniu, którego koncepcja została wprowadzanjo POST FACTUM!

po tym jak Piotra strasznie zdenerwował zupełnie niewinny dowci o feministce.  Rozumiem, że Piotra mogą denerwować dowcipy o feministce,

ba, owa feministka użyła idiomu "J. M." . To był idiom. Nie można ze znanego polskiego idiomu wyrwać słowa na "J." Logika Ignis!!!

 

Ty i Ty tylko ty będziesz odpowiedzialny za decyzję. Uwazam ze w w tym roku zachowywałem się poprawnie i nie zasługuje nawet

na jednodniowego bana ani też nawet na jedno ostzreżenie wpisane do profilu.

Koncepcja głosowania nie istaniała w regulaminie gdy pisałem moje dowcipy w rozweselaczu

i daltego jest jasne jak Słonce że nie mozesz zasłonić sie głosowaniem.

 

Ty oceń czy zasługuję na jakąkolwiek., choćby NAJMNIEJSZA KARĘ!

To de facto bedzie tyko Twoja decyzja i Twoja odpowiedzielność jesli zignorujesz elemntarną kuturę prawną.

BTW

W starożytnym Rzymie decydowano o śmierci pokonanego gladiatora kciukeim w dól ale to nie byl Rzymianin!!

Nie można było obywatela społeczności Rzymskiej wygłosować!!! PRZEMYŚL TO ;)

 

Zgodze się z jednym. Wprowdzisz zaraz lub juz wprowadziłes punkt o głosowaniach. To jest zwycięstwo ludzi co nie lubia nawet dowcipów o feministkach.

Za jakiś czas może podpadnę nowymi postami i gremium moderatorów zdecyduje sie poddać mnie pod głosowanie (choć uważam to za dziwne - nawet w Rzymie tego nie było).

Ale w tym momencie zasłoniecie się przez Ciebie wynikami gloswoania jest calkowicie bezprawne i nielogiczne i ucieczką bezpodstawną.

Nie krytykuje Cie Tylko piszę o oczywistości wynikającej z koleności zdarzeń!

Najpierw dowcip o feministyce, potem niezrozumiałe dla mnie (ale mniejsza o to) zdenerowwanie Piotra i Filipa którzy nie zrozumieli idei dowcipu

potem pomysł głosowania. To jest nie po kolei. Prawo nie działa wstecz.

Moje funkcjonaowanie w 2014 r. było poprawne. Oczekuje, że nie dostane żadnego! bana ani żadnego! ostrzeżenia!

 

Drogi Ignisie

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ekologu jeżeli jakimś cudem zostaniesz to ja rezygnuje z funkcji moderatora. Szkoda mi mojego czasu marnować na twoje wpisy i weryfikowanie czy są zgodne z regulaminem.

Takie jest moje osobiste zdanie. I nie rób z innych idiotów którzy nic nie rozumieją. Na znak protestu wyłączam się z forum  na 24h.

Bez odbioru.

Atik 383L+, 314E, Eos 600D, CT8, Canon EF-S 55-250, Canon EF-S 18-55 + 2 lewe ręce ? 

Banero_A_clone.png 2023-02-26_181337c.png.df966a0f5aaffa755988448a083ffa7e.png RazorbackRustTributeLg_clone.png   

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ignis

Studiowałeś politologię, znasz się na rzeczy, prawie i elementarnej logice.

Masz logicznie:

1) Wpływają Pw i telefony do Admiana i modów od ludzi zniesmaczonych lub po prostu zmęczonych Twoim zachowaniem (na każdy Twój kontrowersyjny post kilka zgłoszeń) -na przestrzeni dłuższego czasu!

2) Wpływają PW od Userów też i na Twoją skrzynkę z prośbą o zmianę -bez rezultatu idziesz dalej w zaparte!

3)Logicznie jest też wziąć pod uwagę zdanie tych, którym (po cichu) odpowiada Twoja twórczość a którzy nie powiedzą tego publicznie w związku z ośmieszeniem, bo pisać o Tobie pozytywnie jest powiedzmy teraz niepolitycznie! Ale kliknąć w ankiecie zawsze można..nic nie boli.Jak inaczej poznam opinię wszystkich? Nie mogę posiłkować się tylko zdaniem osób głośno wyrażających swoje opinie! Bo może się tak zdarzyć, że to ja jestem w błędzie a te osoby wywierają na mnie presję bo Cię np. nie lubią!

4) I tu i teraz masz wykładnie swojej popularności. Bo ludzie piszący na forach to przeważnie zwykli zjadacze chleba mający swoje sympatie i antypatie, oraz swoje własne spojrzenie na życie. Oni są wyrazicielami opinii forum na Twój temat-skoro to tylko tych kilku krzyczących Ci źle życzy a to co robiłeś jest OK -nie musisz się obawiać! Ja poprę zdanie większości!

5) Nic tu nie działa wstecz -mogłem od razu Cię zbanować bo świadectwa ludzi są niepodważalne - ale chcę się tylko przekonać kto ma rację. A gdy już mówimy o prawie. To posłużę się przypowieścią: Zbój Baraban kradł, rabował i gwałcił...za takie przewinienia była przewidziana kara ścięcia głowy na pieńku toporem. W międzyczasie zmienił się wójt lub jego doradca i stwierdzili że przed egzekucją za takie przestępstwo musi być delikwent jeszcze publicznie wytrzebiony ;)

Czy gdyby Baraban wiedział, że przed śmiercią straci jeszcze klejnoty żył by jak aniołek ?? Może by się lepiej kamuflował - ale niechlubnej przeszłości nie wymaże. Zmiany w regulaminach i kodeksach tworzone są przeważnie w celu poprany ich skuteczności, a "czapa" i tak była przewidziana w regulaminie dla Barabana! Dlatego i ja wprowadziłem tylko inny rodzaj egzekucji w tym przypadku akurat działającej na Twoją korzyść -bo teoretycznie daje Ci furtkę wywinięcia się oraz stworzenia precedensu, że oto jednak prawda na wierzch wypływa!

Cała moja logika myślę że jest logiczna ;) !

  • Like 1

Sprzętos:   N.Capella 16", Achro 6" , APO 4" , Lorn.16x80, Monty: CGEM, Adveturer mini, oraz  inne graty z wioskowej chaty 😉 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja to się czasem zastanawiam czemu na ludzie myślą, że na forum prywatnej osoby musi być jeśli chodzi o prawo tak jak w powiedzmy w państwie. To jest prywatna inicjatywa i żaden admin nie musi się tłumaczyć ze swoich decyzji. Regulamin może tworzyć jaki mu się tylko podoba i zmieniać go kiedy zechce. Może też wywalić dowolnego usera z forum jeśli tego zapragnie (np uzna, że szkodzi forum), bo to jego "podwórko". User rejestrując się na forum akceptuje regulamin i jest zobowiązany go przestrzegać, nawet jak się zmieni. Nie podobają się zmiany, bądź działania załogi to do widzenia? Żale, że prawo nie działa wstecz to na forum prawnym, a nie astronomicznym. 

Osobiście posty Ekologa mnie drażnią - nie wnoszą nic do tematu, a żarty są na poziomie podstawówki bądź piwka pod śmietnikiem, ale to moje zdanie. Działalność w obecnej formie Ekologa na FA czy innych forach jest podobna - tj marna. Współczuję moderatorom. Widząc dorobek 882 postów to jest co czytać i płakać.

Przypomina mi się historia Swordka na AM jakiś czas temu  :)  i posty o kaczkach i innych pierdołach.

  • Like 3

Lornetka: Nikon Action EX 10x50 CF

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja to się czasem zastanawiam czemu na ludzie myślą, że na forum prywatnej osoby musi być jeśli chodzi o prawo tak jak w powiedzmy w państwie. To jest prywatna inicjatywa i żaden admin nie musi się tłumaczyć ze swoich decyzji. Regulamin może tworzyć jaki mu się tylko podoba i zmieniać go kiedy zechce. 

 

Teoretycznie tak, ale...w praktyce nie zadziała. Dobry admin, któremu leży na sercu dobro forum nie może tworzyć swojego widzi-mi-się w oderwaniu od użytkowników. To jest prywatna inicjatywa ale wartość budują ludzie i o tym nie można zapominać. Admin sam nie stworzy forum. Może zainstalować idealny silnik, podzielić na genialne działy, ale co z tego? To ludzie budują forum i samobójstwem byłoby niezauważanie tego przez admina. Dobrze, że Ignis ma tego świadomość.

 

A Ekolog sam stwierdził, że odroczenie wyroku i poddanie go pod głosowanie jest nielogiczne więc logicznym byłoby wywalenie od razu zgodnie z regulaminem obowiązującym w momencie popełnienia czynu. Zgadzam się z taką argumentacją :D

  • Like 3

sygna.jpg.34b28ab2c3163f0993f91c21ee542ccd.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ekolog jest u siebie - jest zainteresowanie jego osobą (ostatnio coś długo był spokój) i ma okazję znowu namącić. Ale pisz sobie co tam chcesz.

Ja odliczam godziny, bo jak widać, już nic Cię kolego nie uchroni przed pożegnaniem z forum. 

Proponuję założenie własnego forum i stosowanie tam prawa rzymskiego ;)

 

Dla rozluźnienia atmosfery:

 

post-3097-0-78797900-1404557217_thumb.jp

 

post-3097-0-49114800-1404557217.jpg

  • Like 2

NIKON ACTION EX 10x50 CF

Canon 450D + Tamron 2.8/17-50 mm, Jupiter 37A 3.5/135, statyw Velbon DF60

Zapraszam na : http://starryshot.wordpress.com/ oraz https://www.facebook.com/StarryShot

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ekologu. Jeśli zaczynamy rozważać prawo rzymskie musimy przyjąć że że Ignisdei jako właściciel forum dla jego użytkowników przyjmuje rolę pater familias jako osoba sui iuris :)

Korzystając zatem z patria potestas i posiadając ius vitae ac necis w stosunku do użytkowników forum może w dowolnym momencie, nie oglądając się na kogokolwiek czy cokolwiek zrobić w rzeczonym temacie co tylko mu się podoba :)

 

Tak to widzę na gruncie prawa rzymskiego  ;) :D :P

 

 

Refraktor SW ED 80/600 , montaż CG 4

Hyperion 8-24 mm zoom, Hyperion 24, 21, 17, 13, 10, 8, 5, 3.5 mm, Aspheric 31 mm, 36 mm, Hyperion zoom barlow 2,25x, ES dielectric 2"

Filtry Baader:  O III

Vortex Raptor 8,5x32

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem, te uszczypliwości są nie potrzebne, jeśli chcemy, żeby Pan E. Skończył swoją działalność na FA to ten temat powinien zostać zamknięty lub nawet usunięty... a użytkownicy powinni zapomnieć o Nim i o całej sprawie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem, że Piotra mogą denerwować dowcipy o feministce,

 

Nic nie rozumiesz, ani tego co ja myślę o dowcipach o feministkach (te możesz wrzucać, byle były na poziomie wyższym od tego do którego sięgasz), ani tego co ja myślę o "dowcipach" o biciu kobiet, ani tego że powinieneś już dawno zamknąć japę na FA, co na szczęście nastąpi przymusowo za 2 godziny. 

  • Like 2

Piotr Brych
założyciel miesięcznika Astronomia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cała ta historia wzbudziła we mnie mieszane uczucia i spowodowała konieczność pokazania swojego rzeczywistego wizerunku w awatarze bo w rzeczy samej piszą o sobie różnego gatunku smoki, obiekty ciemnego nieba bądź figury geometryczne. Nie widać wśród dyskutantów ludzi, są rzeczy, maskotki, kosmici i inne ufoludki. I cały ten zbiór userów jak o sobie piszecie zgodnie występuje przeciwko jednemu z nielicznych uczestników forum w postaci gatunku ludzkiego. Coś w tym jest, że nagle ktoś kto dysponuje dużą wiedzą astronomiczną (chciałbym tyle wiedzieć z astronomii co Ekolog) zajmuje się nie kontrolowanym rozweselaniem forumowiczów.

Ja mam za mało czasu i wiedzy by czytać rozweselacza chociaż bardzo lubię się śmiać (najczęściej z siebie samego). Wolę każdą wolną chwilę poświęcić tematom astronomicznym a w zasadzie astro fotograficznym. Mam wybór i świadomie wybieram to czego szukam. Z drugiej strony rozumiem postępowanie Roberta szczególnie że  ktoś naciska by oczyścić forum. Sam kiedyś zanudzałem koleżanki i kolegów z AM swoimi opowieściami o krowach do czasu aż Admin dał mi bana nie motywując swojej decyzji, ani informując o czasie kary. W swojej naiwności byłem zdziwiony co się stało, a gdy dotarło do mnie że pogwałciłem regulamin przyjąłem karę z pokorą i na dłuższy czas zmieniłem forum. Jednak i tu nie obyło się bez potknięć zwłaszcza z powodu mojej niewiedzy czy nie znajomości obsługi komputera (należę do dawno wymarłego gatunku dinozaurów).

Radzę CI kolego ukorz się, przeproś koleżanki i kolegów.. Masz już niewiele czasu, a Twoich wiadomości naprawdę szkoda zaprzepaścić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgodnie regulaminem FA
Pkt 2. Ppkt m) Wotum nieufności

  • Na postawie Ankiety Forumowiczów -  osiągnięto wynik w stosunku 26/7  co skutkuje 2 punktami na niekorzyść użytkownika banowanego 
  • Decyzji Administratora i 2  Moderatorów globalnych  co skutkuje 4 punktami na niekorzyść użytkownika banowanego

Użytkownik Ekolog otrzymuje razem 6 głosów co skutkuje banem bezterminowym.  Bana wdraża się natychmiast !

 

Temat zamyka się by uniknąć niepotrzebnych komentarzy, temat pozostanie dostępny dla "niezalogowanych" by stanowił dowód w przypadku jakichkolwiek pretensji i sporów.

 

Z poważaniem Administrator

  • Like 2

Sprzętos:   N.Capella 16", Achro 6" , APO 4" , Lorn.16x80, Monty: CGEM, Adveturer mini, oraz  inne graty z wioskowej chaty 😉 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 tygodni później...

Przychodzi pracownik do dyrektora:

A pan dyrektor mówi: kolego-kierowniku vel ekologu za chwilę będzie ban - nawet nie wiesz co cię zdradza oprócz stylu pisania - żółta kartka !!!!!

Serdecznie pozdrawiam i kryształowego nieba życzę - Jacek  ?
TS T APO 90/600 z TSFLAT2 + Samyang 135 f2 ED z QHY183C + AS 60/240 z RC IMX290M + Canon 550D - sadzane na ZEQ25GT + Nikon 12x50 EX do podglądania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A pan dyrektor mówi: kolego-kierowniku vel ekologu za chwilę będzie ban - nawet nie wiesz co cię zdradza oprócz stylu pisania - żółta kartka !!!!!

To trochę dziwne z Twojej strony Ekolog.  Społeczność daje Ci wyraźny sygnał nie jesteś tu mile widziany mimo to wracasz i nawet nie próbujesz zmienić sposobu bycia! Roman powiedz dlaczego to robisz?  dla przekory, zasady, czy tylko dobrze się bawisz? 

Ja bym napisał otwarty list do społeczności FA, posypał głowę piaskiem, obiecał solennie poprawę i zaniechał (sobie tylko właściwych, łatwych do zidentyfikowania)  - niewybrednych tekstów !!

  • Like 1

Sprzętos:   N.Capella 16", Achro 6" , APO 4" , Lorn.16x80, Monty: CGEM, Adveturer mini, oraz  inne graty z wioskowej chaty 😉 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To trochę dziwne z Twojej strony Ekolog.  Społeczność daje Ci wyraźny sygnał nie jesteś tu mile widziany mimo to wracasz i nawet nie próbujesz zmienić sposobu bycia! Roman powiedz dlaczego to robisz?  dla przekory, zasady, czy tylko dobrze się bawisz? 

Ja bym napisał otwarty list do społeczności FA, posypał głowę piaskiem, obiecał solennie poprawę i zaniechał (sobie tylko właściwych, łatwych do zidentyfikowania)  - niewybrednych tekstów !!

 

 

 

Przepraszam za w mniejszym i większym stopniu niewybredne teksty. Obiecuję poprawę. Stosowanie się do regulaminu asekuracyjnie (czyli bez jeżdzenia po bandzie). Prosze mnie nie banować i proszę odbanować nick Ekolog, oceniam miarodajnie sytuację i można spokojnie założyć, że ów nick zachowa się tak samo jak ja tu deklaruję. Wiem że mam do czynnienia z ludźmi inteligentnymi wieć to powinno wystarczyć więc prosze o nic więcej mnie nie dopytywać (wątek neich służy dalej tematycznie)  bo deklaracja jest jasna i grzeczna z mojej strony. Tak przy okazji - właśnie przygotowałem i chciałem dać ciekawy wątek o astro gdy to zobaczyłem.  Zaraz dam. pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

© Robert Twarogal * forumastronomiczne.pl * (2010-2023)