Skocz do zawartości

Problem Kolegi Ekologa!


ignisdei

Ekolog  

34 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy użytkownik Ekolog powinien otrzymać bana na forum?

    • Nie! Dajmy mu szanse na zmianę zachowania, jest w nim wiele pozytywnych cech oraz potencjał dobry dla forum.
      9
    • Tak, jest użytkownikiem niereformowalnym i szkodzi FA swoją działalnością - kategorycznie proszę o zbanowanie Ekologa!
      27


Rekomendowane odpowiedzi

To trochę dziwne z Twojej strony Ekolog.  Społeczność daje Ci wyraźny sygnał nie jesteś tu mile widziany mimo to wracasz i nawet nie próbujesz zmienić sposobu bycia! Roman powiedz dlaczego to robisz?  dla przekory, zasady, czy tylko dobrze się bawisz? 

Ja bym napisał otwarty list do społeczności FA, posypał głowę piaskiem, obiecał solennie poprawę i zaniechał (sobie tylko właściwych, łatwych do zidentyfikowania)  - niewybrednych tekstów !!

Miał szansę - nie zrobił tego ,,za życia" nic w tej chwili nie może zmienić decyzji podjętej raz przez społeczność FA.

To człowiek niereformowalny, który nie może dostosować się do zasad współżycia w społeczności FA.

Dlatego proponuje 0 tolerancji.

 

SZANOWNY PANIE ADMINISTRATORZE JA STANOWCZO PROTESTUJĘ - SZANS BYŁO WIELE.

  • Like 2

Serdecznie pozdrawiam i kryształowego nieba życzę - Jacek  ?
TS T APO 90/600 z TSFLAT2 + Samyang 135 f2 ED z QHY183C + AS 60/240 z RC IMX290M + Canon 550D - sadzane na ZEQ25GT + Nikon 12x50 EX do podglądania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Roman napisze PW  do  modów globalnych i wspólnie podejmiemy decyzję!

Ja swoje stanowisko przedstawiłem post nad Panem Administratorem - Więcej na temat Pana Romana vel pana_kierownika vel ekologa dyskutował nie będę.

Ten rozdział został u mnie zamknięty.

  • Like 2

Serdecznie pozdrawiam i kryształowego nieba życzę - Jacek  ?
TS T APO 90/600 z TSFLAT2 + Samyang 135 f2 ED z QHY183C + AS 60/240 z RC IMX290M + Canon 550D - sadzane na ZEQ25GT + Nikon 12x50 EX do podglądania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Decyzje zostały podjęte nie tylko przez modów a także przez userow. I nie pozwolę aby robiono z nich w tej chwili idiotow. 

Z mojej strony decyzji nie zmieniam.

  • Like 3

Atik 383L+, 314E, Eos 600D, CT8, Canon EF-S 55-250, Canon EF-S 18-55 + 2 lewe ręce ? 

Banero_A_clone.png 2023-02-26_181337c.png.df966a0f5aaffa755988448a083ffa7e.png RazorbackRustTributeLg_clone.png   

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako, że jest to dział z humorem mianuje się moderatorem globalnym.  >:D  W związku z tym mogę zabrać głos w sprawie. Popieram wypowiedzi kolegów. Ekolog miał szansę. Nie skorzystał. C:-)

  • Like 4

Baner III.jpg

Wizual: Skymaster 15x70, SYNTA 10"
Foto: SW 150/750+ATIK 383l, guide: SW 80/400+QHY5, na montażu: HEQ5
Foto: TS 130/910+ATIK 383l, guide: SW 80/400+QHY5, na montażu EQ6
Szybka pomoc 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Również popieram stanowisko kolegów,sprawa raz już została wyjaśniona i niech tak zostanie.

  • Like 3

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

SYNTA 14,pełnoaperturowy ND5, Scopos 30mm, SW UWA  13 / 8 / 5 mm 70*,Pentax XW 7 mm,ATM okular.18 mm 120* i 55 mm 68*, Barlow GSO ED 2X,SM 20x80, DO SL 15x70,10 x50,2,5x25,Canon EOS 450D, polaryzacyjny zmienny,księżycowy 2"-13%,,Orion UB 2".OIII 2",kolorowe Meade 4000, i Wielkie Marzenie o wielkim teleskopie.

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

https://www.facebook.com/pages/Astronomia-S%C5%82upsk/866502086751044

https://www.facebook.com/groups/199415933741016/

PTMA - W-wa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako, że jest to dział z humorem mianuje się moderatorem globalnym.  >:D  W związku z tym mogę zabrać głos w sprawie. Popieram wypowiedzi kolegów. Ekolog miał szansę. Nie skorzystał. C:-)

 

W imieniu Ekologa informuję, że był wtedy na wyjeździe bez dostępu do netu i nie mógł zareagować wtedy przeprosinami, ktore słusznie podpowiedział mu jeden z forumowiczów  (Wwaldek, oraz inny emailem) Dlatego przeprosił dopiero dzisiaj.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy można prosić Pana Administratora o powtórne zamknięcie tego już dawno zamkniętego wątku i zablokowanie powtórne i już ostateczne konta o nazwie

ekolog ??  

 

Taka była ostateczna decyzja społeczności FA

 

Dyskusji było nadto, ostrzeżeń jak u nikogo, już nie chcę tego czytać - wypowiedzi "adwokatów" również - Kolego Sewerynie Tornicki - ekologu.

 

Nie chcę wychodzić przed szereg i zrobić tego własnoręcznie.

Serdecznie pozdrawiam i kryształowego nieba życzę - Jacek  ?
TS T APO 90/600 z TSFLAT2 + Samyang 135 f2 ED z QHY183C + AS 60/240 z RC IMX290M + Canon 550D - sadzane na ZEQ25GT + Nikon 12x50 EX do podglądania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

© Robert Twarogal * forumastronomiczne.pl * (2010-2023)