Skocz do zawartości

Potęga Facebooka


Rekomendowane odpowiedzi

Banerek jest delikatny i mam nadzieję nie psuje nam teraz  widoku !

 

"Wszystkim nie dogodzisz" ;)   Każda zmiana to iluś niezadowolonych i ja się im nie dziwię.

W zasadzie ja co chwila klikam "wyświetl nową zawartość" niemniej  każdy pixel ukradziony z prawego paneliku najnowszych postów i statusów boli.

Może jednak rozważyć pomysł Paethera żeby tak to umieścić żeby nic nie ubyło z wysokości żywej przestrzeni prawego pasa, o którym piszę.

Ale ja to wszystko piszę tak do końca nie wiedząc czemu to służy. Czy strona na FB ma kierować do nas nowych userów czy raczej odwrotnie czy jeszcze jakoś inaczej?

To w końcu doszłoby do konkurencji czy jak? :o

 

Na zakończenie powiem moje osobiste upodobanie. Ja wolę portal taki jak ten od facebooka - jako podstawowe miejsce czytania informacji.

"Kilka lat temu fizycy skonstruowali na podstawie tej teorii bardzo uproszczony model Wszechświata, z którego wynikało, że Wielki Wybuch był tak naprawdę Wielkim Odbiciem. Przed chwilą "zero", w której zaczął się nasz Wszechświat, istniał jakiś inny kosmos, który się kurczył. Kiedy jego gęstość i temperatura osiągnęły krytyczną wartość, losy świata się odwróciły" ERGO: Zawsze był jakiś kosmos :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o banerek?

  • Banerek promowany przez Pejcza jest fajny ale trza go jakoś połączyć z kodem HTML i zintegrować z FB - ten aktualny jest łatwiej opanować
  • Nasza strona FB musi tętnić życiem -FB nie ma zastąpić FA ale być łapaczem narybku ;)
  • Like 3

Sprzętos:   N.Capella 16", Achro 6" , APO 4" , Lorn.16x80, Monty: CGEM, Adveturer mini, oraz  inne graty z wioskowej chaty 😉 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o banerek?

  • Banerek promowany przez Pejcza jest fajny ale trza go jakoś połączyć z kodem HTML i zintegrować z FB - ten aktualny jest łatwiej opanować
  • Nasza strona FB musi tętnić życiem -FB nie ma zastąpić FA ale być łapaczem narybku ;)

 

No w tej chwili podniosła się z lipca :) 8)

A krótkie INFA przyciągną nowych Kolegów i Koleżanki - Odwrotnie ;) Nawet jak tylko do poczytania to już SUKCES 8)

  • Like 1

Serdecznie pozdrawiam i kryształowego nieba życzę - Jacek  ?
TS T APO 90/600 z TSFLAT2 + Samyang 135 f2 ED z QHY183C + AS 60/240 z RC IMX290M + Canon 550D - sadzane na ZEQ25GT + Nikon 12x50 EX do podglądania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Like 1

Serdecznie pozdrawiam i kryształowego nieba życzę - Jacek  ?
TS T APO 90/600 z TSFLAT2 + Samyang 135 f2 ED z QHY183C + AS 60/240 z RC IMX290M + Canon 550D - sadzane na ZEQ25GT + Nikon 12x50 EX do podglądania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieję, że na razie nasza praca Wam się podoba, wszelkie uwagi lub sugestie mile widziane:) Ja do 4 Października trochę odpuszczam, praca w delegacji a komputera brak, ale na szczęście jest Nas dwóch  ;)

 

Miłego!!!

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy później...

Jest mi niezmiernie miło Państwa poinformować, że od dzisiaj do grona naszej Redakcji Facebooka dołączył Kolega Marek - Panasmaras 8)

Będzie obserwacyjnie :)

 

Dla przypomnienia nasz skład redakcyjny:

Koordynatorem Facebookowej strony FA jest  Alien a redaktorami Koledzy:  PerseusSeba i Panasmaras

 

A Wy Koleżanki i Koledzy mający założone konta wchodźcie tam częściej, ,,lajkujcie" i udostępniajcie - pomagacie w ten sposób propagować nasze hobby - Astronomię Amatorską i FA :) https://www.facebook.com/pages/Forumastronomicznepl/196323367053712

 

P.S. A może jakaś Pani ma ochotę dołączyć do Kolegów ::) :)  Było by nam baaardzo miło - proszę chętną o PW do Kolegi Koordynatora :)

  • Like 5

Serdecznie pozdrawiam i kryształowego nieba życzę - Jacek  ?
TS T APO 90/600 z TSFLAT2 + Samyang 135 f2 ED z QHY183C + AS 60/240 z RC IMX290M + Canon 550D - sadzane na ZEQ25GT + Nikon 12x50 EX do podglądania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Tak informacyjnie Szanowni Państwo, nasi dzielni Zarządcy Facebooka - Marek i Łukasz odświeżyli właśnie nasz wygląd na FB :)
Nie wiem czy zauważyliście ale ostatnio artykuły zmieniają się dosłownie w jak bardzo poczytnym czasopiśmie a w 2 miesiące oglądalność nam wzrosła minimum stuprocentowo !!!
Szacun dla Panasa i Jolo :)
A Wy Kochani właźcie tam, lajkujcie, komentujcie, udostępniajcie i róbcie wszystko abyśmy byli zauważani :) 

Zmiana szaty.jpg

https://pl-pl.facebook.com/pages/Forumastronomicznepl/196323367053712

  • Like 6

Serdecznie pozdrawiam i kryształowego nieba życzę - Jacek  ?
TS T APO 90/600 z TSFLAT2 + Samyang 135 f2 ED z QHY183C + AS 60/240 z RC IMX290M + Canon 550D - sadzane na ZEQ25GT + Nikon 12x50 EX do podglądania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

© Robert Twarogal * forumastronomiczne.pl * (2010-2023)