Skocz do zawartości
danio115

"Problem" z Astronocami.

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć. Mam pytanie dlaczego od kilku dni nie mogę wejść na Astronoce? Strona mi się po prostu nie odpala, widzę "białą ciemność" :D

Pozdro, Danio

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Marcin na AP informuje o problemie ze starym serwerem i trwającą przeprowadzką na nowy. Myślę, że gdy prace będą na ukończeniu wypowie się w temacie, dajcie czas ekipie AN na rozwiązanie problemów !

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Przepraszam za zwłokę, ale byłem tydzień poza domem i jak na złość właśnie wtedy wszystko walnęło. Odbudowujemy serwis, co jeszcze trochę potrwa. Jak tylko się uporamy, dam znać.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Może zauważyliście, że od wczoraj otwiera się już strona Astronocy. Ponieważ wciąż trwa stawianie serwisu, na pełną funkcjonalność musimy jeszcze poczekać. Jak tylko wszystko będzie gotowe dam znać :)

Wciąż można przeglądać backup tu: http://astropolaris.prv.pl/astronoce/index.htm

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Obecnie powinno wszystko działać z wyjątkiem logowania. Jeśli będziecie mieli jakieś problemy z dostępem do zawartości serwisu proszę o informację!

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Sukcesywnie zaczynam wprowadzać zaległy materiał na Astronoce :) Na razie nie ma jeszcze opcji logowania i rejestracji, ale poza tym wszystko powinno działać.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Dzięki, już zgłoszone. Widzę, że w Katalogu Sprzętu nie działa żadna kategoria i brakuje części fotek.

EDIT: kategorie działają :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Od dzisiaj działa logowanie oraz Galeria. Jest jeszcze trochę "kwiatków" do poprawienia, ale jest coraz lepiej.

Mam prośbę - jeśli macie jakieś ciekawe zaległe zdjęcia i szkice to spróbujcie je wrzucić na AN i zobaczymy czy wszystko działa. Na razie powrzucałem swoje i jest OK.

Dzięki i pozdrawiam

M.

PS. uwaga - nie działa jeszcze system komentarzy!

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Chciałem dodać jakiś błyskotliwy komentarz na astro nocach ale niestety nie mogę się zarejestrować. 

Czy tak mam być czy to bug ?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Wybierając z katalogu sprzętu okular ES 6.7 mm 82*, są trzy linki do recenzji użytkownika ale żaden z nich nie działa.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Dziękuję za info :o

Widzę, że silnik sam z siebie dodaje początek adresu www dublując go.

W ESie 6,7mm poprawiłem linki, ale jeśli całość jest walnięta to muszę poszperać i jakoś to naprawić hurtowo.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Nie tylko przy ES-ach ale i przy innych jest ten sam problem.

Mógłbyś mi podać które nie działają?

Bo przeglądam losowo i na razie oprócz ESa 6,7mm nie widzę tego problemu.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Orion UltraBlock 2". Klikając w "TESTY AN - Test filtrów" mam błąd "Notice: Undefined index: 2 in /testy_an.php on line 39".

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

OK, dzięki.

Ostatnio zrobiliśmy mały lifting usuwając w materiałach podział na rozdziały i w niektórych testach faktycznie mogą pojawiać się takie kwiatki ponieważ link prowadzi do rozdziału który nie istnieje. Sukcesywnie usuwamy te niezgodności.

Dotyczy to tylko testów, recenzje powinny działać.

Ewentualnie dla niecierpliwych należy skopiować link i nieco go zmodyfikować, np.:

z linku http://astronoce.pl/testy_an.php?id=11&str=1'>http://astronoce.pl/testy_an.php?id=11&str=1

wykasować końcówkę &str=1 i wejdzie na test czyli http://astronoce.pl/testy_an.php?id=11 :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Od pewnego czasu rejestracja jest zablokowana ze względów bezpieczeństwa. Postaram się to rozwiązać i dam znać. A nie byłeś jeszcze zarejestrowany???

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta