Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Gość

Piękna sprawa, gratuluję talentu! :)

Jakiej wielkości jest obraz?

pozdrawiam,

Wojtek

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Niezłe obrazy daje ten Twój SkyWatcher 114... :)

Sorki, nie mogłem się powstrzymać :D A obraz super, mam nadzieję że nie ostatni.

• Like 3

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Haha :D a ten SW to był prezent od rodziców x lat temu (teraz zbieram na syntę 10" :P ), a jak mnie natchnie i czas będzie to coś jeszcze namaluję ;)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Tak. Śliczny, malowniczy a zarazem taki jak o nim wiemy.

Księżyc Jowisza Io jest może najbardziej egzotycznym satelitą Układu Słonecznego.
Aktywny wulkanizm na Io odkryła sonda Voyager 1 w 1979 roku, potwierdzając możliwość wynikającą z analiz teoretycznych skutków pozostawania Io na takiej orbicie.
Wulkanizm, skład i wygląd Io poznaliśmy lepiej w wyniku obserwacji przez sondę Galileo od 1996 roku do 2001 roku; koniec misji Galileo w 2003.

Newton 10 cali na Dobsonie - dobry wybór - znakomity stosunek możliwości do ceny (wart swojej ceny).

• Like 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Świetne obrazy Ola :) . Co byś powiedziała na to żeby namalować samego Jowisza z wielką czerwoną plamą . To by było wyzwanie ,tym bardziej że w tym roku bieda z fotkami . Pogoda nie daje za wygraną.

• Like 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Nie tak dawno próbowałam, ale póki co to nie na moje zdolności... męczyłam się ze 2 tyg., ale w końcu się wkurzyłam i go zamalowałam czymś innym-jak mnie natchnie, to skończę ;)

A tak szczerze się przyznając, to działo się to na poprzednim obrazie ("Io")-przestał mi się podobać i chciałam go przemalować... teraz trochę żałuję, ale jak kupię sobie jeszcze jakieś duże płótno to namaluję lepsze :D

(Nie krzyczcie za to :P )

• Like 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Piękna martwa natura. Ta astronomia nie taka znowu nudna i ciemna ;) Cień księżyca zrobiłeś fachowo, widać, że to malowało nie małe dziecko.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Miło mi że się podoba... dodam jeszcze jeden "obraz",  też namalowany około 2 lata temu, przedstawiający Marsa. Pastele na kartonie, format A4 :D

post-2746-0-76456200-1419064636_thumb.jp

• Like 8

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Pięknie to wygląda. Następne będę jeszcze piękniejsze.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Jako że pogody brak, natchnęło mnie, by pudełka na różne rzeczy przyozdobić wzorem 'galaxy'. Kolor zielony - pasujący do ścian pokoju.

Ja z takim talentem i wzorem ,,galaxy" już bym wszedł na ściany 8)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Koniecznie zewnętrzne. ;)

• Like 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Dziękuję za miłe słowa :)

Ja z takim talentem i wzorem ,,galaxy" już bym wszedł na ściany 8)

Już mam w planach zakup większego płótna i trzaśnięcie sobie obrazu z takim wzorem lub jakąś konkretniejszą mgławicą. A we wakacje mogę namalować coś w tym stylu i wystawić jako nagrodę w którymś konkursie ;)
  • Like 3

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Dziękuję za miłe słowa :)

Już mam w planach zakup większego płótna i trzaśnięcie sobie obrazu z takim wzorem lub jakąś konkretniejszą mgławicą.

Do czerwca będę miał naszą MW na południowej ścianie w rozmiarach 250 x 200 cm - późno bo późno ale dopiłem swego 8)

Napiszę o tym jak skończę.

• Like 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Olu - bardzo fajnie pomalowałeś to pudełko :)

Jedynie miałbym zastrzeżenia do zielonkawego zafarbu i pojechanych gwiazdek w rogach :D  >:D

• Like 9

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Czy według Was taki obraz mógłby posłużyć jako nagroda np. w etapie kwartalnym konkursu na najlepszą obserwację?  :D

Jak najbardziej - ustalimy tylko, w którym etapie. 

• Like 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Naprawdę świetna praca! ;) Może jedynie popracuj nad rzęsami, ale to tylko moja małą opinia. :D Czekam na kolejne prace. :)

• Like 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Gość

Rzęsy pewnie specjalnie poczochrane żeby porzypominały włókna ciemnych mgławic ;)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Naprawdę świetna praca! ;) Może jedynie popracuj nad rzęsami, ale to tylko moja małą opinia. :D Czekam na kolejne prace. :)

Rzęsy to właśnie przy rysowaniu oczu moja słabość, zwłaszcza jak obrazek jest dość duży... Ale jeszcze pokombinujemy :D

Rzęsy pewnie specjalnie poczochrane żeby porzypominały włókna ciemnych mgławic ;)

To taki smaczek dla Panasamarasa ;)
  • Like 2

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

A tymczasem poprzednie dzieło wisi sobie u mnie w biurze, ciesząc oczy.  :D

post-1213-0-41097200-1442344977_thumb.jp

• Like 8

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta