Skocz do zawartości

Salon Astrosztuki


Ciekawska

Rekomendowane odpowiedzi

1 godzinę temu, wessel napisał:

Ola, Centaurus A- musi być na wystawie, B - musi byc mój :)

Oj, był malowany na zamówienie, ale mogę zrobić na wystawę drugi, po wystawie może być Twój. :))

APM MS 25x100 | Nikon Action EX 10x50 | Oczy wyraka Nikon 2x50 | BGSZ 2.3x40 | filtr ND 5 | Canon 1100d | Slik Pro 700 DX
astrosztuka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wersja z 2015 r. niezmiennie zdobi ścianę w moim gabinecie. Choć nie powiem, po pięciu latach widać ogromny postęp w obróbce i chętnie przygarnąłbym także nową wersję. ;) Weź Ola odkryj coś spektakularnego, zostań sławna czy coś w ten deseń, a wówczas ten obraz z początków Twojej astrokariery może okazać się niezłym funduszem emerytalnym. :)

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

27 minut temu, lukost napisał:

Wersja z 2015 r. niezmiennie zdobi ścianę w moim gabinecie. Choć nie powiem, po pięciu latach widać ogromny postęp w obróbce i chętnie przygarnąłbym także nową wersję. ;) Weź Ola odkryj coś spektakularnego, zostań sławna czy coś w ten deseń, a wówczas ten obraz z początków Twojej astrokariery może okazać się niezłym funduszem emerytalnym. :)

Tę nowszą wersję niestety zarezerwował już mój kolega, ale jeśli będę jeszcze malować tę mgławicę nie na zamówienie to zostawię ją dla Ciebie. :)

APM MS 25x100 | Nikon Action EX 10x50 | Oczy wyraka Nikon 2x50 | BGSZ 2.3x40 | filtr ND 5 | Canon 1100d | Slik Pro 700 DX
astrosztuka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące później...
  • 2 miesiące później...
2 godziny temu, Ciekawska napisał:

Nawiązując do pierwszego wpisu w tym temacie, pokażę Wam nową wersję Io, powstałą parę tygodni temu. ? 

Pomyśleć, że minęło już 7 lat!

_1280658.thumb.jpg.9b7d4f043bd451467e2e543557de7402.jpg

Akryl na podobraziu płytowym, 30x30 cm, wzorowane na tym samym zdjęciu z sondy Galileo co starsza wersja.

Wow. Świetne prace. Jestem pełen uznania i podziwu. Zastanawiam się co trzeba zrobić, żeby stać się posiadaczem jednego z Twoich cudownych dzieł. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc później...
  • 2 miesiące później...
  • 3 miesiące później...
  • 1 miesiąc później...

Olu, gdybym tylko miał ciut bliżej stał bym przed drzwiami godzinę przed otwarciem. Gratuluję przepięknych prac. 
pzdr.

  • Thanks 1

Baner III.jpg

Wizual: Skymaster 15x70, SYNTA 10"
Foto: SW 150/750+ATIK 383l, guide: SW 80/400+QHY5, na montażu: HEQ5
Foto: TS 130/910+ATIK 383l, guide: SW 80/400+QHY5, na montażu EQ6
Szybka pomoc 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Acidtea napisał:

A może wystawa na wiosennym zlocie?

Gdybym tylko mieszkała bliżej i miała pewność, że dam radę przyjechać, to chętnie, ale niestety warunki nie pozwalają ?

APM MS 25x100 | Nikon Action EX 10x50 | Oczy wyraka Nikon 2x50 | BGSZ 2.3x40 | filtr ND 5 | Canon 1100d | Slik Pro 700 DX
astrosztuka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, wessel napisał:

Gratuluje kolejnej wystawy Olu! Jeśli Mars będzie po wystawie do wzięcia to już jest mój !

Dziękuję ? Oj niestety nie, Marsa sobie zostawiam, to kadr z intra The Expanse, mojego ulubionego serialu ?

APM MS 25x100 | Nikon Action EX 10x50 | Oczy wyraka Nikon 2x50 | BGSZ 2.3x40 | filtr ND 5 | Canon 1100d | Slik Pro 700 DX
astrosztuka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, wessel napisał:

Namalujesz sobie drugi . Ola wiesz że ja jestem dobrym klientem ?

Nie tym razem ? Zresztą przyznam, że zwykle jednak mniej jestem zadowolona z efektu, kiedy próbuję namalować drugi taki sam obraz i od jakiegoś czasu staram się tego nie robić (no chyba że by mnie jakaś wena specjalna naszła) 

APM MS 25x100 | Nikon Action EX 10x50 | Oczy wyraka Nikon 2x50 | BGSZ 2.3x40 | filtr ND 5 | Canon 1100d | Slik Pro 700 DX
astrosztuka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc później...
  • 7 miesięcy później...
  • Panasmaras zmienił tytuł na Salon Astrosztuki
  • 3 miesiące później...
56 minut temu, Ciekawska napisał:

Zaczęłam go malować samiutkim końcem lipca

A ja byłem przekonany, że malujesz samiutkim końcem pędzla 🙂

Piękny obraz. Brakuje tylko jakiejś łódeczki na tych wzburzonych wodach.

  • Thanks 1

www.astronoce.pl

Nieco na skróty: sites.google.com/view/astropolaris/

DO/GSO 8" Dob | Vanguard Endeavor 8x42 EDII

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

© Robert Twarogal * forumastronomiczne.pl * (2010-2023)