Skocz do zawartości

Salon Astrosztuki


Ciekawska

Rekomendowane odpowiedzi

Rzęsy to właśnie przy rysowaniu oczu moja słabość, zwłaszcza jak obrazek jest dość duży... Ale jeszcze pokombinujemy :D

Im więcej będziesz ćwiczyć, tym rysowanie rzęs będzie sprawiało mniej problemu ;) Jak kto mówią: praktyka czyni mistrza :)

  • Like 1

Teleskop Sky-Watcher 114/900 EQ1; Super Plössle 10 mm, 12,5mm, 20 mm, 25mm; Barlow 2x; Lornetka 12x50

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

We wcześniejszy post wstawiłam drugą wersję, co o tym myślisz, Kuba? Jest choć trochę lepiej? Więcej nie będę kombinować, bo jeszcze zaszkodzę... ;)

Wysłane z Tapatalka

APM MS 25x100 | Nikon Action EX 10x50 | Oczy wyraka Nikon 2x50 | BGSZ 2.3x40 | filtr ND 5 | Canon 1100d | Slik Pro 700 DX
astrosztuka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wspaniała praca - gratulacje :) chętnie bym go tu użyła jako awataru :) ciekawe co przygotujesz na następny zlot..... czekam z niecierpliwością

Dzięki, jeśli chcesz, możesz użyć go jako awatar, czemu by nie ;)

Mi się te rzęsy podobają -bo nasuwają pewne skojarzenia ;)

A można wiedzieć jakie to skojarzenia ;)

APM MS 25x100 | Nikon Action EX 10x50 | Oczy wyraka Nikon 2x50 | BGSZ 2.3x40 | filtr ND 5 | Canon 1100d | Slik Pro 700 DX
astrosztuka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

piękne :) po prostu rewelacja :) jeśli Twoje prace będą nagrodami w jakimś konkursie to od razu startuje w nim :)

 

PS. Moja 2letnia córa przeglądała ze mną forum wczoraj i zobaczyła to czadziorskie pudełko i powiedziała: Mama zrób mi też takie.... Ale obawiam się, że z moim talentem wyszłaby jedna wielka czarna dziura...

  • Like 1

SW 150/750, HEQ5, Canon 1000D, Canon 450D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące później...

Napisz jeszcze, na tle jakich gwiazdozbiorów " świeciła ", bo nie potrafię znaleźć punktu odniesienia. :5640dc6ec0764_04Wink: A na polskim nie należy się nudzić. Wszak nasz język pięknym jest, a ktoś ze " świeżego " pokolenia musi piękne relacje z obserwacji czynić, co by lukost i inni nadziei nie tracili. Pozdrawiam :5640dc6dbc8ce_01Smile:

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

46 minut temu, dziki1 napisał:

Napisz jeszcze, na tle jakich gwiazdozbiorów " świeciła ", bo nie potrafię znaleźć punktu odniesienia. :5640dc6ec0764_04Wink: A na polskim nie należy się nudzić. Wszak nasz język pięknym jest, a ktoś ze " świeżego " pokolenia musi piękne relacje z obserwacji czynić, co by lukost i inni nadziei nie tracili. Pozdrawiam :5640dc6dbc8ce_01Smile:

Hm w sumie to ciężko powiedzieć, możesz sobie wymyślić jakiś swój gwiazdozbiór :5640dc736c5d9_20Meow: Pewnie bym się tak nie nudziła, ale mieliśmy zastępstwa i przez to 3 lekcje polskiego pod rząd :5640dc6e79ff9_03Silly:

APM MS 25x100 | Nikon Action EX 10x50 | Oczy wyraka Nikon 2x50 | BGSZ 2.3x40 | filtr ND 5 | Canon 1100d | Slik Pro 700 DX
astrosztuka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące później...
  • 2 lata później...

No i wisi:) Uznałem że obraz jest zbyt piękny by zamykać go w astropokoju. Gdy na pytanie skierowane do żony "czy mogę powiesić obraz astro w holu?", usłyszałem odpowiedź "a wieszaj se" długo nie czekałem, żeby nie zmieniła zdania:)) I tak oto, to cudeńko jest pierwszą rzeczą rzucającą się w oczy zaraz po wejściu do domu :) 
 IMG_1441.thumb.jpg.214918af61d53c714d86fa5f882d677a.jpg

  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, wessel napisał:

Pozazdrościć! Ola, kiedy pierwsza wystawa połączona ze sprzedażą?

Właśnie powiem szczerze, że nawet o tym trochę myślałam, bo gdy wrzuciłam zdjęcie tego obrazu na paru grupach astronomicznych na Facebooku, dostałam kilka zapytań czy to na sprzedaż albo czy przyjmuję zamówienia. :D Na razie jednak mam do narysowania/namalowania kilka nieastronomicznych rzeczy, nie wiem więc czy przed studiami zdążę jeszcze coś innego namalować, aczkolwiek w razie czego dam Wam znać. :)

APM MS 25x100 | Nikon Action EX 10x50 | Oczy wyraka Nikon 2x50 | BGSZ 2.3x40 | filtr ND 5 | Canon 1100d | Slik Pro 700 DX
astrosztuka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

© Robert Twarogal * forumastronomiczne.pl * (2010-2023)