Skocz do zawartości
szdom1

Uczestnicy zlotów - MAPA

Rekomendowane odpowiedzi

Zaktualizowane.

Ładnie to już wygląda.

post-604-0-85041700-1413103846_thumb.jpg

Kliknij w mapę.

Alice (Bydgoszcz)

maquu (Bydgoszcz)

A możesz podać współrzędne?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Jak to wszystko ładnie wygląda. Dopiero poprzez mapę pogladową widać skąd pochodzą nasi Zlotowicze. Coż z tego że wiedziałem iż JOLO pochodzi z Nieborowic a na przykład lukost z Nowego Targu, wizualnie widać to na mapie jaka dzieli nas odległość. I szacun ludziom za to, że przyjeżdżają do Zatomia pomimo takich samych miejscówek bliżej ich miejsca zamieszkania. Raz jeszcze wielki szacun. Myślę, że nie jest to tylko moje zdanie ale i wszystkich Zlotowiczów (Forumowiczów).

• Like 6

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Nie ma

A czemuś ach czemuś Szymonie - Michała w Geilo nie wsadził ??? ??? ???

Dostałem dwie lokalizacje. Jeżeli kolega mieszka w Geilo i stamtąd przybył na zlot to zaraz poprawię.

Proszę o potwierdzenie.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Nie ma

Dostałem dwie lokalizacje. Jeżeli kolega mieszka w Geilo i stamtąd przybył na zlot to zaraz poprawię.

Proszę o potwierdzenie.

Przez Kobylnicę stamtąd też :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

A tak poważnie, to gdzie jest aktualna mapa? Pozdrawiam.

A na poprzedniej stronie - ale wszystko dla Szanownych Userów - Kliknij w obrazek mapki poniżej :)

post-476-0-83369900-1413216181.jpg

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Panie Jacku, może mapę umieścicie jako integralny wystrój strony tytułowej lub w opcji użytkownicy. Będzie zawsze aktualna i pod ręką. Pozdrawiam

Będzie w pierwszym poście wątku i na końcu po aktualizacji przez Szymona - zawsze będzie pod klikiem ;)

Wszystkiego nie da rady umieścić na głównej FA bo chyba o to Ci chodziło ....

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Szymonie,- proszę o poprawkę moja lokalizacja jest w Dolicach koło Dobrzan, a zostałem zaznaczony w Gminie Dolice k/Pyrzyc. Tam jest o wiele jaśniej jak u mnie. Moje Dolice to maleńka wioska zagubiona wśród lasów Wyżyny Ińskiej. Zobacz na Google Earth wystarczy wpisać lokalizację 53*212583 N, oraz 15*292568 E. Pozdrawiam Waldek.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Szymonie,- proszę o poprawkę moja lokalizacja jest w Dolicach koło Dobrzan, a zostałem zaznaczony w Gminie Dolice k/Pyrzyc. Tam jest o wiele jaśniej jak u mnie. Moje Dolice to maleńka wioska zagubiona wśród lasów Wyżyny Ińskiej. Zobacz na Google Earth wystarczy wpisać lokalizację 53*212583 N, oraz 15*292568 E. Pozdrawiam Waldek.

Ta lokalizacja, którą podajesz powyżej pokrywa się z tym co jest na mapie.

Zrób tak:

Najłatwiej jest kliknąć w google maps prawym przyciskiem myszy na interesujące nas miejsce i wybrać "Co tutaj jest?". Otwiera nam się w lewym górnym roku ramka, w której na dole są podane współrzędne geograficzne.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta