Skocz do zawartości

IX ZLOT w Zatomiu - RELACJA


jolo

Rekomendowane odpowiedzi

Oj, kusiło mnie żeby tego kota zabrać ze sobą, ale nie chciałem się już narzucać lukostowi i kraterowi, bo mieliśmy spory nadbagaż w drodze powrotnej ;)

Jednak chyba dopiero w marcu go spotkam, o ile już nie znajdzie nowego właściciela ... :mellow:

  • Like 1

Uniwersał 270/1500 Dobson ATM PTMA Kielce
BCO 6mm, Celestron Or. 9mm, Kasai Or. 12,5mm; ES 14/82*, X-Cel LX 18mm, Scopos 35mm 2"
O^O Celestron Cometron 12x70
>Prezes PTMA O/Kielce: http://kielce.ptma.pl
>Koordynator SOK PTMA: http://www.sok.ptma.pl 

 
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam kilka fotek... Sorki ale dopiero teraz odpaliłem kompa, komórka nie daje tyle możliwości ;) , poza tym mam słaby upload w mojej neostradzie więc chwilę to potrwa.

 

Darek:

post-2832-0-86434100-1412364755_thumb.jp

 

kotek dla Jacka -> mówiłem że zapodam ;)

post-2832-0-26523700-1412365122_thumb.jp

 

Szymek i Adaś:

post-2832-0-63770900-1412365362_thumb.jp

 

Adrian i Sławek:

post-2832-0-14027900-1412365666_thumb.jp

Sławku - dzięki za lekcję "nawigacji" ;)

 

Czekając na pierwszą pogodną nockę  -> ekipa "wizual":

post-2832-0-17550700-1412365946_thumb.jp

 

 

  • Like 7

Montaż ATM, niutek 130/650 z ASI034 do guide na refraktorku 70/500, Nikon D3100 full spectrum + pier  ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

He, he. Słyszałem, że było hardcorowo. Ale po ostatniej fotce widzę, że finalnie wszyscy uśmiechnięci. :) :) :)

Baner III.jpg

Wizual: Skymaster 15x70, SYNTA 10"
Foto: SW 150/750+ATIK 383l, guide: SW 80/400+QHY5, na montażu: HEQ5
Foto: TS 130/910+ATIK 383l, guide: SW 80/400+QHY5, na montażu EQ6
Szybka pomoc 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czy może ktoś oprócz Maxa robił zdjęcia podczas składania solarnego potwora? Chciałbym zrobić mały opis sprzętu i przyda mi się każda fota :)

Chyba jeszcze tylko Radek Hass-Pol. Więcej nas w pokoju chyba nie było.....

Serdecznie pozdrawiam i kryształowego nieba życzę - Jacek  ?
TS T APO 90/600 z TSFLAT2 + Samyang 135 f2 ED z QHY183C + AS 60/240 z RC IMX290M + Canon 550D - sadzane na ZEQ25GT + Nikon 12x50 EX do podglądania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ma ktoś jeszcze fotki lub filmiki ze startu rakiety Zatom-1? 

Jeśli tak, to proszę o wstawienie w tym temacie lub przesłanie mi na PW ;)

Dziękuję. :)

Uniwersał 270/1500 Dobson ATM PTMA Kielce
BCO 6mm, Celestron Or. 9mm, Kasai Or. 12,5mm; ES 14/82*, X-Cel LX 18mm, Scopos 35mm 2"
O^O Celestron Cometron 12x70
>Prezes PTMA O/Kielce: http://kielce.ptma.pl
>Koordynator SOK PTMA: http://www.sok.ptma.pl 

 
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktoś wziął wreszcie tego kota :D?

tak, zabrała go sąsiadka ..martwię się o niego..

ale jak coś są jeszcze dwa, szukam im przytulnego domu- chłopczyk w białych skarpetkach z krawatem oraz całą czarną dziewczynkę- dla odmiany to drugiej sąsiadki (w sumie 3 koty ale matki pewnie nikt nie zechce) i tak żywią się u mnie ..(mogę przywieźć Szczecin-okolice) :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Relacja" ze startu rakiety "ZATOM V" (z cyklu "Ciemność widzę, ciemność..."). Odpalenie ok. 1'09". Głosy komentatorów nie zostały rozpoznane...

Tu miał być plik video MP4 (ok. 1,5 min, 59 MB), lecz kilkukrotna próba  jego załączenia różnymi "sposobami" nie powiodła się >:(. ????

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Relacja" ze startu rakiety "ZATOM V" (z cyklu "Ciemność widzę, ciemność..."). Odpalenie ok. 1'09". Głosy komentatorów nie zostały rozpoznane...

Tu miał być plik video MP4 (ok. 1,5 min, 59 MB), lecz kilkukrotna próba  jego załączenia różnymi "sposobami" nie powiodła się >:(. ????

Wrzuć na Youtube i wklej link!

Sprzętos:   N.Capella 16", Achro 6" , APO 4" , Lorn.16x80, Monty: CGEM, Adveturer mini, oraz  inne graty z wioskowej chaty 😉 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

© Robert Twarogal * forumastronomiczne.pl * (2010-2023)