Skocz do zawartości

CZAS TRWANIA X ZLOTU !


Ile ma trwać X zlot  

39 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Ile wg Ciebie ma trwać X zlot?

    • 3 dni od 19-22 marca 2015
      8
    • 4 dni od 18-22 marca 2015
      31


Rekomendowane odpowiedzi

Wątek ten zakładam na prośbę kilkorga z Was ponieważ nie wszyscy w tym i niestety i ja możemy uczestniczyć w zlocie 4 dniowym.

Będzie więc i stosowna  ankieta odnośnie tej imprezy !

  • Like 1

Sprzętos:   N.Capella 16", Achro 6" , APO 4" , Lorn.16x80, Monty: CGEM, Adveturer mini, oraz  inne graty z wioskowej chaty 😉 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... ponieważ nie wszyscy w tym i niestety i ja możemy uczestniczyć w zlocie 4 dniowym.

 

Prezesie - Godnie Cię zastąpimy w środę  8)

Przygotuj tylko Jedzenie i jakieś spanie a powitania środowiczów i czwartkowiczów dokonasz w czwartek jak Raczysz osobiście przybyć 8)

No ale demokracja jest ważniejsza - Głosujcie :)

P.S. Oczywiście będą 2 taryfy -  4 i 3 dni :) przecież i tak niektórzy tylko na 2 lub 1 dzień przyjeżdżają...

  • Like 2

Serdecznie pozdrawiam i kryształowego nieba życzę - Jacek  ?
TS T APO 90/600 z TSFLAT2 + Samyang 135 f2 ED z QHY183C + AS 60/240 z RC IMX290M + Canon 550D - sadzane na ZEQ25GT + Nikon 12x50 EX do podglądania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jacek, środa bez wyżywienia :). Pani Krysia nie da nam zginąć z głodu :)

Wolę jednak pewność - widmo głodu mnie poraża - A może się naraziłem zżerając ostatnie zasoby smalcu i 2 kiełbaski na ostatnie śniadanie ??? ::) :D

Serdecznie pozdrawiam i kryształowego nieba życzę - Jacek  ?
TS T APO 90/600 z TSFLAT2 + Samyang 135 f2 ED z QHY183C + AS 60/240 z RC IMX290M + Canon 550D - sadzane na ZEQ25GT + Nikon 12x50 EX do podglądania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chociaż w 90 % będę tylko 3 dni (siła wyższa) to jak najbardziej jestem za podkreśleniem tego jubileuszowego X zlotu i zrobieniem go cztero-dobowym.

  • Like 2

Baner III.jpg

Wizual: Skymaster 15x70, SYNTA 10"
Foto: SW 150/750+ATIK 383l, guide: SW 80/400+QHY5, na montażu: HEQ5
Foto: TS 130/910+ATIK 383l, guide: SW 80/400+QHY5, na montażu EQ6
Szybka pomoc 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raz ze jubileuszowy, ale jest też z super niespodzianką czyli zaćmieniem Słońca.

Jak to raz. Przed nami jeszcze XX i XXX ... O0

Baner III.jpg

Wizual: Skymaster 15x70, SYNTA 10"
Foto: SW 150/750+ATIK 383l, guide: SW 80/400+QHY5, na montażu: HEQ5
Foto: TS 130/910+ATIK 383l, guide: SW 80/400+QHY5, na montażu EQ6
Szybka pomoc 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wątek ten zakładam na prośbę kilkorga z Was ponieważ nie wszyscy w tym i niestety i ja możemy uczestniczyć w zlocie 4 dniowym.

Będzie więc i stosowna  ankieta odnośnie tej imprezy !

Robert - myślę, że odpowiedź co do ankietowego pytania jest jednoznaczna - ponad trzykrotna przewaga (na tę chwilę) za czterodniowym X Jubileuszowym Zlotem :)

 

Teoretycznie czasu jest dużo ale szybko zleci :)

Myślę, ze pora założyć w dziale Oficjalny zlot forum! nowy poddział X Zlot w Zatomiu i wątki jak w poprzednich - przenosząc już spontanicznie założone przez naszych Forumowiczów.

 

Czeka nas troszkę dodatkowych atrakcji - między innymi uroczyste wręczenie nagród i podsumowanie Konkursu Henia (zgodnie z Regulaminem)

Moim skromnym zdaniem powinny spokojnie napływać również zgłoszenia na co zlotowy konkurs prelekcji i inne pomysły, które uatrakcyjnią nasz zlotowy jubileusz, a także o czym nie wszyscy chyba pamiętają... Mały a jak Wielki zarazem Jubileusz Pięciolecia Powstania Forum Astronomicznego - właśnie w marcu, czyli przed nami jubileuszowy rok  8)

 

Do dzieła zatem Administratorze, a Was drogie Forumowiczki i Forumowicze proszę o zatrudnienie Waszych światłych umysłów aby do następnego jubileuszu Zlot i rok 2015 był niezapomnianym przeżyciem 8) 8) 8)

 

Ze swojej strony chciałbym bardzo aby od pierwszego stycznia nasze Logo przybrało na stronie głównej odświętną szatę i wyglądało przez cały AD 2015 tak:

 

post-476-0-51174300-1412068214.jpg

  • Like 8

Serdecznie pozdrawiam i kryształowego nieba życzę - Jacek  ?
TS T APO 90/600 z TSFLAT2 + Samyang 135 f2 ED z QHY183C + AS 60/240 z RC IMX290M + Canon 550D - sadzane na ZEQ25GT + Nikon 12x50 EX do podglądania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnie podsumowania konkursu pamięci Henia, czy jest szansa na jubileuszowy album fotograficzny, dostępny za opłatą dla wszystkich?

Już Kolega Jolo rozpoczął działania w tym kierunku :)

Serdecznie pozdrawiam i kryształowego nieba życzę - Jacek  ?
TS T APO 90/600 z TSFLAT2 + Samyang 135 f2 ED z QHY183C + AS 60/240 z RC IMX290M + Canon 550D - sadzane na ZEQ25GT + Nikon 12x50 EX do podglądania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

© Robert Twarogal * forumastronomiczne.pl * (2010-2023)