Skocz do zawartości

Montaż paralaktyczny Sky watcher Eq 3-2 z napędem w obu osiach + Skywatcher Teleskop N 150/1200 Explorer 150PL Newton


AntekSzlapa

Rekomendowane odpowiedzi

Montaż: Sprzedaje z powodu wymiany na inny sprzęt, montaż sprawdzony. Był w serwisie na smarowaniu i wymianie podkładek.

Montaż działa bez zarzutu, śledzi gwiazdy bez rozmazania Razem z montażem sprzedaje silniczki w obu osiach R.A i Dec

Montaż nie posiada lunetki polarnej

Cena do lekkiej negocjacji

Preferuje odbiór osobisty, wysyłam tylko z pobraniem

Cena:1250zł

Telskop: Na sprzedaż leci Telskop zwierciadlany Sky watcher 150/1200 systemu Newton. Pozwala na prowadzenie bardzo zaawansowanych obserwacji wizualnych planet i Księżyca ukazując dużą ilość szczegółów na powierzchniach tych obiektów.
Kupiłem go około pół roku temu, chcę wymienić na coś mniejszego.
Używałem go głównie do obserwacji księżyca i zrobiłem nim kilka zdjęć Jowisza i Saturna które dołączyłem do ogłoszenia.
Jest to świetny teleskop do obserwacji wizualnych, ale sprawdzi się tez w astrofotografii.
Cena jest za sam teleskop
CENA DO NEGOCJACJI
Odbiór osobisty w okolicach Kęt lub wysyłka za pobraniem na koszt kupującego

Cena: 850zł

Za cały zestaw: 2000zł

1023064398_image(7).webp.260fda11aba18dc717b7b1d660bb8e1b.webp

image (13).webp

image (14).webp

image (12).webp

image (11).webp

image (10).webp

image (9).webp

image (8).webp

image (21).webp

image (20).webp

image (19).webp

image (18).webp

image (17).webp

image (16).webp

image (15).webp

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

© Robert Twarogal * forumastronomiczne.pl * (2010-2023)