Skocz do zawartości

Wyprzedaże w Delcie


Rekomendowane odpowiedzi

Ciche będą bo tej armaty nie ukryjesz ;)  Ale nie dziwię Ci się ! :)

 

A masz to na czym powiesić?

 

Bo na przykład takie coś:

 

http://teleskopy.pl/product_info.php?products_id=1449&lunety=Monta%BF_paralaktyczny_Sky-Watcher_EQ5_-_g%B3owica_+_przeciwwagi_+_statyw_stalowy_1,75%27%27

 

To nie wiem czy ledwo ledwo (na styk) sądząc z opisu i tego co gdzieś czytałem? ;)

 

 

Światłosila nie taka już duża, więc aberracja nie powinna przesadnie szkodzić w wizualu

"Kilka lat temu fizycy skonstruowali na podstawie tej teorii bardzo uproszczony model Wszechświata, z którego wynikało, że Wielki Wybuch był tak naprawdę Wielkim Odbiciem. Przed chwilą "zero", w której zaczął się nasz Wszechświat, istniał jakiś inny kosmos, który się kurczył. Kiedy jego gęstość i temperatura osiągnęły krytyczną wartość, losy świata się odwróciły" ERGO: Zawsze był jakiś kosmos :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nie akurat nie zakupiłem tej armaty:) Odniosłem się do promocji a nie konkretnego asortymentu.

 

Skusiłem się na : http://deltaoptical.pl/blizej_nieba/montaz-paralaktyczny-celestron-advanced-vx,d3078.html

  • Like 1

SW 200/1000 Celestron VX,
LVW 8,13,22  i jakieś tam szkiełka:)
NIKON 10x50 EX

  

      ------  PTMA Poznań  ------ 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmm no skusiłem się, kurcze coś czuję że będą ciche dni w domu heh

Ale swoją droga żal nie kupić taniej:)

Sposób - sprawdzony na normalne dni po zakupie :)

 

Kilkakrotnie wypróbowany, który nie zawiódł i sumienie czyste - bo dajcie drugiej połowie 1500 zł na kosmetyki zobaczycie w ile dni wyda... w jeden GWARANTUJĘ.

Ale do rzeczy:

- Namierzacie upatrzony sprzęt - np. http://deltaoptical....peed,d1368.html

- Macie na to zaskórniaki - dzwonicie do sklepu (bezpłatna infolinia) lub mail i umawiacie się, że kupujecie rurkę ale płacicie gotówką 1200 na konto a 134 przy odbiorze - każdy sprzedawca się zgodzi.

- Kurier przyjeżdża robicie wszystko aby odebrała lepsza połowa :D

Wyobraźcie sobie za taką dużą rurę 134 zł !!!! to już mniejszy sprzęt jest za grosze - brać, przebierać - sprawdzone 8)

  • Like 3

Serdecznie pozdrawiam i kryształowego nieba życzę - Jacek  ?
TS T APO 90/600 z TSFLAT2 + Samyang 135 f2 ED z QHY183C + AS 60/240 z RC IMX290M + Canon 550D - sadzane na ZEQ25GT + Nikon 12x50 EX do podglądania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sposób - sprawdzony na normalne dni po zakupie :)

 

Kilkakrotnie wypróbowany, który nie zawiódł i sumienie czyste - bo dajcie drugiej połowie 1500 zł na kosmetyki zobaczycie w ile dni wyda... w jeden GWARANTUJĘ.

Ale do rzeczy:

- Namierzacie upatrzony sprzęt - np. http://deltaoptical....peed,d1368.html

- Macie na to zaskórniaki - dzwonicie do sklepu (bezpłatna infolinia) lub mail i umawiacie się, że kupujecie rurkę ale płacicie gotówką 1200 na konto a 134 przy odbiorze - każdy sprzedawca się zgodzi.

- Kurier przyjeżdża robicie wszystko aby odebrała lepsza połowa :D

Wyobraźcie sobie za taką dużą rurę 134 zł !!!! to już mniejszy sprzęt jest za grosze - brać, przebierać - sprawdzone 8)

Nie zawsze musi się tak sprawdzić. Jak ostatnio kupiłem  montaż to żona przez parę dni nawet nie była zainteresowana ceną tylko wiedziała że sporo musiało kosztować ( według niej ok 2000), ale po kilku dniach nie wytrzymała i wklepała w google skywatcher neq6, i jak jej wyskoczyło w delcie cena 5200zł to od razu mnie zawołała o co tu chodzi;p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sposób - sprawdzony na normalne dni po zakupie :)

 

Kilkakrotnie wypróbowany, który nie zawiódł i sumienie czyste - bo dajcie drugiej połowie 1500 zł na kosmetyki zobaczycie w ile dni wyda... w jeden GWARANTUJĘ.

Ale do rzeczy:

- Namierzacie upatrzony sprzęt - np. http://deltaoptical....peed,d1368.html

- Macie na to zaskórniaki - dzwonicie do sklepu (bezpłatna infolinia) lub mail i umawiacie się, że kupujecie rurkę ale płacicie gotówką 1200 na konto a 134 przy odbiorze - każdy sprzedawca się zgodzi.

- Kurier przyjeżdża robicie wszystko aby odebrała lepsza połowa :D

Wyobraźcie sobie za taką dużą rurę 134 zł !!!! to już mniejszy sprzęt jest za grosze - brać, przebierać - sprawdzone 8)

 

Jacku takie numery to kiedyś przechodziły:) teraz musiałbym wspiąć się na wyżyny krętactwa, haha.

Moja żonka jak cos kupie i wydaję jej sie że coś  kombinuje to wpisuje w google -  nazwe, numer i juz wsztko jasne:)\

 

Aby zadziałał podstęp to musiałbym poprosic o przesyłkę w kartonie od eq2(lub załatwic takowy karton), zapłacić twoim sposobem, leciec do kolegi lakiernika aby przemalował montaż i nakleic naklejki "eq2" - troche to skomplikowane ale - wszystko idzie:) hahahah

  • Like 1

SW 200/1000 Celestron VX,
LVW 8,13,22  i jakieś tam szkiełka:)
NIKON 10x50 EX

  

      ------  PTMA Poznań  ------ 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wspominając o tysiącach galaktyk galaktyki!

Może to jakieś nowe określenie na gromady galaktyk (albo dokładniej: galaktyki w gromadach galaktyk)? :D

 

Też się jednak na coś skusiłem, ale nie wińcie mnie za niepogodę, bo to bardzo małe coś i nie ma na nią wpływu. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jacku takie numery to kiedyś przechodziły:) teraz musiałbym wspiąć się na wyżyny krętactwa, haha.

Moja żonka jak cos kupie i wydaję jej sie że coś  kombinuje to wpisuje w google -  nazwe, numer i juz wsztko jasne:)\

 

Aby zadziałał podstęp to musiałbym poprosic o przesyłkę w kartonie od eq2(lub załatwic takowy karton), zapłacić twoim sposobem, leciec do kolegi lakiernika aby przemalował montaż i nakleic naklejki "eq2" - troche to skomplikowane ale - wszystko idzie:) hahahah

Za bardzo rodzinkę wtajemniczacie w nazwy astronomiczne - sprzętu, leksykon to jest dla nas - przecież w domu na montaż trzeba mówić stojak...a ile stojak kosztuje ??? Przecież w astronomii jest tyle jeszcze niewiadomych tyle do odkrycia, w jej historii tyle pomyłek ..... myślenie ma przyszłość :D

  • Like 1

Serdecznie pozdrawiam i kryształowego nieba życzę - Jacek  ?
TS T APO 90/600 z TSFLAT2 + Samyang 135 f2 ED z QHY183C + AS 60/240 z RC IMX290M + Canon 550D - sadzane na ZEQ25GT + Nikon 12x50 EX do podglądania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

William Optics Zenithstar 73 III APO, Sky-Watcher Star Adventurer GTi, ZWO ASI1600MM Pro, ZWO EAF 5v, Filtry + kabelki

 

http://www.astrobin....s/FunkyKoval35/

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za bardzo rodzinkę wtajemniczacie w nazwy astronomiczne - sprzętu, leksykon to jest dla nas - przecież w domu na montaż trzeba mówić stojak...a ile stojak kosztuje ??? Przecież w astronomii jest tyle jeszcze niewiadomych tyle do odkrycia, w jej historii tyle pomyłek ..... myślenie ma przyszłość :D

 To nie tak, jak sie spotykam ze znajomymi , to ciągle o tym gadamy i pomimo iż to niby nudne to uszy rejestrują :)

 

ps. A musze przeciwwagę dokupić i lunetkę a co tam tego już nikt nie wyłapie haha

SW 200/1000 Celestron VX,
LVW 8,13,22  i jakieś tam szkiełka:)
NIKON 10x50 EX

  

      ------  PTMA Poznań  ------ 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przegladam ta wyprzedaz i stwierdzam ,ze to jest zalosne. Podniecacie sie spadkiem cen ,a prawda jest taka ,ze to wciaz drozej niz ten sam sprzet w UK bez przeceny. ::)

Juz chyba wiem co mnie wygnalo z kraju :)

  • Like 2

Lyra 102/1100 achro, WO Redcat 51 apo,  HEQ5 pro, Skywatcher Star Adventure, 8x42, Asiair

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 To nie tak, jak sie spotykam ze znajomymi , to ciągle o tym gadamy i pomimo iż to niby nudne to uszy rejestrują :)

O astronomii rozmawia się normalnie na wspólnych obserwach i zlotach a ze znajomymi inteligentnie, lepsze połowy słyszą lepiej i potrafią powtórzyć lepiej niż malutkie dzieci po imprezie a na jak długo zapamiętać...... ::) Psyt! - ,,wróg" podsłuchuje" :D

  • Like 1

Serdecznie pozdrawiam i kryształowego nieba życzę - Jacek  ?
TS T APO 90/600 z TSFLAT2 + Samyang 135 f2 ED z QHY183C + AS 60/240 z RC IMX290M + Canon 550D - sadzane na ZEQ25GT + Nikon 12x50 EX do podglądania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie Marek - RC10 za mniej niż tysiąc funtów może trudno będzie znaleźć, ale C11 za mniej niż 1500 funciaków wyszukałbyś mi w UK gdzieś?

Lukasz.

Do wziecia od reki za ?1000. Wiem kto chce sprzedac. Perfect stan :).

Jakby co pisz na priva :)

  • Like 1

Lyra 102/1100 achro, WO Redcat 51 apo,  HEQ5 pro, Skywatcher Star Adventure, 8x42, Asiair

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przegladam ta wyprzedaz i stwierdzam ,ze to jest zalosne. Podniecacie sie spadkiem cen ,a prawda jest taka ,ze to wciaz drozej niz ten sam sprzet w UK bez przeceny. ::)

Juz chyba wiem co mnie wygnalo z kraju :)

No, nie do końca się z Tobą zgodzę. Przykladowo popatrz na to: http://deltaoptical.pl/blizej_nieba/okular-pentax-xf-zoom,d1827.html i na to:

http://www.optcorp.com/eyepieces/all-eyepieces-not-sets-kits/pentax-6-5mm-19-5mm-xf-series-zoom-eyepiece-1-25.html

 

Intensywnie myślę o zakupie tego zoomika ;)  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nie akurat nie zakupiłem tej armaty:) Odniosłem się do promocji a nie konkretnego asortymentu.

 

Skusiłem się na : http://deltaoptical.pl/blizej_nieba/montaz-paralaktyczny-celestron-advanced-vx,d3078.html

Cena rewelacyjna, niestety wyjec niemilosierny - nic nie zmieniono w tej kwestii niestety w stosunku do CG5 GT, a szkoda bo celestron ma swietnie rozwiazany system goto i liczylem na konkurencje dla HEQ5.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące później...
  • 2 tygodnie później...
  • 1 rok później...

Kolejna odsłona wyprzedaży w DO. Może ktoś znajdzie coś dla siebie?

http://deltaoptical.pl/totalna_wyprzedaz.php

Refraktor SW ED 80/600 , montaż CG 4

Hyperion 8-24 mm zoom, Hyperion 24, 21, 17, 13, 10, 8, 5, 3.5 mm, Aspheric 31 mm, 36 mm, Hyperion zoom barlow 2,25x, ES dielectric 2"

Filtry Baader:  O III

Vortex Raptor 8,5x32

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

© Robert Twarogal * forumastronomiczne.pl * (2010-2023)