Skocz do zawartości

Siedem Sióstr czyli M45 oraz Mgławica Kalifornia ( NGC1499 )


Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 26.08.2022 o 19:30, jolo napisał:

Jak na godzinę materiału to sporo udało się wyciągnąć pyłów. Kadr klasyczny, pole widzenia spore, czekam na Orionka i inne zimowe skarby z Twojego zestawu ? 

PS - czym prowadziłeś? Adventurer albo coś podobnego?

dzięki wielkie. Co do  Orionka też już nie mogę się doczekać ?i na pewno pójdzie na pierwszy ogień jak tylko będzie to możliwe ?.  Prowadzenie na SWSA. Ten sprzęt SkyWatchera przez swoją mobilność to prawdziwe mistrzostwo świata. Od momentu kiedy go zakupiłem jeździ ze mną wszędzie. Nawet jak nie jestem pewny czy będą warunki i czas na astro to i tak go biorę na wszelki wypadek ? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

© Robert Twarogal * forumastronomiczne.pl * (2010-2023)